Tuzla

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@MossoM Merhaba ben de Tuzla'dayım Legarda 2027 Kullanıyorum. Şu malum süreç sonrası forumdan bir arkadaşımız daha var onunla da sözleştik. Ortak turlar yapabiliriz.

Edit: Hocam sonradan farkettim "Yol arkadaş grubu" yazarken kastettiğiniz yol bisikleti ise ben biraz yavaş kalırım. Ancak bu tarafta yolcu arkadaşlar yoğun olarak antrenman yapıyor.

Scudo

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
@MossoM Merhaba ben de Tuzla'dayım Legarda 2027 Kullanıyorum. Şu malum süreç sonrası forumdan bir arkadaşımız daha var onunla da sözleştik. Ortak turlar yapabiliriz.

Edit: Hocam sonradan farkettim "Yol arkadaş grubu" yazarken kastettiğiniz yol bisikleti ise ben biraz yavaş kalırım. Ancak bu tarafta yolcu arkadaşlar yoğun olarak antrenman yapıyor.
Merhaba bende şehir bisikleti var yol/yarışçılara da uyarım ama yeterince hızlanabiliyor. Ben daha çok bu civarda sürebileceğim sahil/mercan civarına gidebileceğim kişilerle tanışmak istiyorum. Tek başıma da sürüyorum fakat o da bir yere kadar. Kartal Maltepeye'de sürebilirim. İstanbul-İzmir yapmıştım iki sene önce :)

• Beğen
Tepkiler: aytu_14

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@MossoM bahsettiğiniz yerlerde sürüyorum genelde. Tuzlada bir bisiklet grubu da var bildiğim kadarıyla ama ben tanışmadım henüz. Arada Pendiğe, Bostancı ya git gel yapıyorum.

syardim

Üye
Tepki
33
İsim
SYardım
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar merhaba,
Foruma yeni üye oldum, bir yandan forumun işleyişini öğrenmek, bir yandan konu içeriklerini incelemek ve forum üyelerini tanımak adına iki gündür fırsat buldukça forumda aktif olmaya çalışıyorum.
Sizlerin yaşlarını bilmemek ile beraber yaşımın biraz geçkin olduğunu söyleyebilirim. Yolun yarısını geçeli uzunca bir zaman oldu benim için.

Bisiklet; Corona günlerinde merak saldığım yeni ilgi alanım.
Araştırmalarım neticesinde KRON TX 150 modelinde karar kıldım çok büyük bir sıkıntı olmaz ise bu gün almayı ve ilk sürüşü yapmak niyetindeyim.

Yeni ilgi alanım bisiklet dışında uzun yıllardır, Profesyonel olarak Kampçılık, Tatlı ve Tuzlu Su Balıkçlığı, Kara Avcılığı ile ilgileniyorum,

Mümkün olduğu ve elimden geldiği kadar Kamp bıçağı, bıçak ve balta kılıflarımı, yürüyüş batonumu, çadır ve uyku tulumu ile diğer aktivitelerim için ihtiyaçlarımı "işe ve amaca yönelik" kendim üretip kullanmayı seviyorum.

Her yeni ilgi alanını kara görünmeyen denizde hedefe ulaşmak için atılan küçük kulaçlara benzetirim.
Aslında bildiğinizi zannettiğiniz içine girene kadar sürer ve farkına varırsınız bildiğiniz çuvalda pirinç olduğudur. Kaç tane pirinç olduğu değil.
Müsaadeniz olursa çuvaldaki pirinç sayısını sizerin bilgi ve deneyimlerinden faydalanarak öğrenmek niyetindeyim.

İyi forumlar.....

aytu_14

Aktif Üye
Tepki
855
İsim
Ayetullah Kılınç
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Claud Butler
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@MossoM merhaba, ben de Tuzla'yım. Aydıntepe mahallesinde oturuyorum.
@sametmrc öğretmenimle burada tanıştık.
Süreç normale döndüğü zaman tanışıp, beraber sürebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: syardim

syardim

Üye
Tepki
33
İsim
SYardım
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Davetiniz için teşekkür ederim Ayetullah Bey.

• Beğen

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
@aytu_14 Merhaba ben de Evora'dayım. İlk turumuzu gerçekleştirirsek gerisi daha kolay olur diye düşünüyorum. Bugünde Mercan ve Tuzla sahil bölgesinde dolaşmayı düşünüyorum birazdan. Yağmur başladı ama vazgeçirmedi henüz beni :) Görüşmek üzere.

• Beğen

syardim

Üye
Tepki
33
İsim
SYardım
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar Günaydın,
Tuzla da BisikletForum Üyesi kaç kişiyiz?
Önümüzdeki Cumartesi veya Pazar ( 13-14 Haziran ) günü kısıtlama olmaması durumunda "Sosyal Mesafe" kurallarına uyarak Tuzla Sahilde buluşalım dersem katılım olur mu acaba.

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
Merhaba pazar benim için uygun ama cumartesi için de uygun olursa belirtirim.

DayKnight

Aktif Üye
Tepki
197
İsim
Mahmut
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Katlanır
@aytu_14 Merhaba ben de Evora'dayım. İlk turumuzu gerçekleştirirsek gerisi daha kolay olur diye düşünüyorum. Bugünde Mercan ve Tuzla sahil bölgesinde dolaşmayı düşünüyorum birazdan. Yağmur başladı ama vazgeçirmedi henüz beni :) Görüşmek üzere.
Merhabalar Bende Evora dayim. Arada bir Katlanir bisiklet veya Sehir bisikletimle C Blogun icinde Turluyorum :))
@MossoM bahsettiğiniz yerlerde sürüyorum genelde. Tuzlada bir bisiklet grubu da var bildiğim kadarıyla ama ben tanışmadım henüz. Arada Pendiğe, Bostancı ya git gel yapıyorum.
Anadolu Bisikletlileri grubun adi(Birden fazla grup varda hani en buyugu bu :))). Forumda basligi olmasi lazim. Ben genelde onlarla tura cikiyorum. Bazen Tuzla - Pendik - Kartal - Sahil boyunca suruyoruz bazen de Kurtkoyden Istanbulun koylerine ve Şile yollarına turlar yapıyoruz

Son düzenleme:

MossoM

Daimi Üye
Tepki
462
İsim
Cihan D.
Bisiklet
Mosso
@DayKnight C blok yokuşlarında iyi kondisyon kazanırsın :) Evora'dan üç kişi mi olduk şu an?

• Beğen
Tepkiler: DayKnight

kafayabak

Üye
Tepki
19
İsim
A. Özkan Kurucu
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
tuzla'dan ya da tuzlaya yakın ben de varım ama sizin hızınıza pek yetişemem sanırım :) selamlar herkese.

WhatsApp Image 2020-06-10 at 15.01.28.jpeg

syardim

Üye
Tepki
33
İsim
SYardım
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yavaş yavaş toparlanıyoruz galiba,
Yarın saat belirleye bilirsek "Sıcak Taze Poğaçalar" benden.....

syardim

Üye
Tepki
33
İsim
SYardım
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Tüm Bisiklet Forum üyelerine iyi haftalar,

Tuzla olarak Saat belirleyemesekte Cumartesi günü Tuzla tersaneler, göl etrafı sonra tuzla Efor bisiklet devamında Hayat Bisiklet sonra Tuzla sahil bisiklet yolu ve geri dönüş 4 kişi güzel tur yaptık.
Pazar günü Tuzla Mopaş Cami devamında Tuzla Marina, Tuzla sahil bisiklet yolu, Hakan Dondurmada mola ve dönüş. Dönüş esnasında çiseleyen yaz yağmuru 3 kişilik sürüşümüze ayrı bir tat kattı.

• Beğen
Tepkiler: EMRE..

EMRE..

Üye
Tepki
0
İsim
Emre yılmaz
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tüm Bisiklet Forum üyelerine iyi haftalar,

Tuzla olarak Saat belirleyemesekte Cumartesi günü Tuzla tersaneler, göl etrafı sonra tuzla Efor bisiklet devamında Hayat Bisiklet sonra Tuzla sahil bisiklet yolu ve geri dönüş 4 kişi güzel tur yaptık.
Pazar günü Tuzla Mopaş Cami devamında Tuzla Marina, Tuzla sahil bisiklet yolu, Hakan Dondurmada mola ve dönüş. Dönüş esnasında çiseleyen yaz yağmuru 3 kişilik sürüşümüze ayrı bir tat kattı.
İletişimi nasıl sağlıyorsunuz herhangi WhatsApp grubu varsa ekleyebilirmisiniz 5438827376
size katılmak isterim musait olduğumda

Madmax26

Üye
Tepki
0
İsim
Beytullah
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba bende Tuzla Şifada oturuyorum öğretmenim. Uzun zaman sonra bisiklete merak sardım tekrar ve bu yaz bir MTB aldım kendime. İletişim halinde olduğunuz bir mecra varsa bende aranıza katılmak ve turlarda yoldaşlık etmek isterim sizlere numaram 05310113880

fatih101

Üye
Tepki
0
İsim
Fatih
Tuzladaki hobidaşlara bir soru yöneltmek istiyorum. Aydınlıda ikamet ediyorum ulaşım için kullanmak istiyorum Şelale parkın yanındaki yokuş zorlar mı? TX 150 ile...

mustang41

Aktif Üye
Tepki
273
İsim
Mustafa
Tuzladaki hobidaşlara bir soru yöneltmek istiyorum. Aydınlıda ikamet ediyorum ulaşım için kullanmak istiyorum Şelale parkın yanındaki yokuş zorlar mı? TX 150 ile...
Screenshot_2020-12-17-18-57-31.png
Tuzladayım.Bu yokuş benim antreman güzergahım.
Triban 520 Bisikletim var.11-25 Ruble,30-39-50 Aynakolum var.30 aynakol da ruble 25 te iken burayı en iyi 5.05 te çıktım.
Sizinde kondisyon iyi ise ve rubleniz yeterli ise rahatlıkla çıkarsınız.Strava'danda en son antremanı ekledim.
En son dedim yalnış oldu.Strava'ya en son eklediğim demem doğru olacaktı.☺

• Beğen
Tepkiler: Samet M.

Samet M.

Forum Bağımlısı
Tepki
4.091
İsim
Samet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yol bisikletiyle performans değil de, özellikle Tuzla-Pendik-Kartal kuzeyi, Aydos çevresi, Orhanlı üzerinden köylerden Şileye kadar doğal tur/gravel rotaları için bir grup oluştursak ne dersiniz arkadaşlar?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Efekan34