Türkiye'de şehir şehir gezeceğim fakat..

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

asidodo

Aktif Üye
Tepki
10
Geçen gün fark ettim bizim kömürlük büyük olduğundan unutmuşum eski bisikletim daha 1 sene bile kullanmadım bisiklet duruyordu orada Delta bisikletten az öğrendiklerimi bisiklette uyguladım yaptımda ama beni çok yoruyor değiştirmem lazım ve acilen diyete girmem lazım yoksa kötü olacak benim için

• Beğen
Tepkiler: Doğa Can Yaman
Scudo

asidodo

Aktif Üye
Tepki
10
Neyse benden bu kadarlık diyelim hesabı silebilirsem sildireyim. Beni takip etmek isterseniz.
Twitter: (link)
Facebook: (link)
Web Site: (link)
Web Site: (link)
Web Site: (link) Bir kaç tane daha var ama bu kadarı yeter sanırım. Kendinize iyi bakın. Hayallerinizi mutlaka gerçekleştirin benim gibi olmayın.

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Hesabını niçin sildiriyorsun onu anlayamadım...

asidodo

Aktif Üye
Tepki
10
@M.Ozkul

Gerek olmadığını düşünüyorum. Bisikletle işim yok ancak kullanırım mahalle arasında yardıma ihtiyacım olursa zaten guest olarakta girip bilgi alabiliyorum.

asidodo

Aktif Üye
Tepki
10
@Cengiz Gökalp

Neden çözülemeyecek neyim var :) en başından dedim sorun sormazsanız bilemezsiniz diye demekki yapılmamış :D

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
@mertalc

bak kardeşim konuyu ilk açtığın günden beri takip ediyorum.çok iyi danışmışsın abilerin sana yardımcı olmuş.sınırları zorlamışlar. senin de çaba göstermeden öylece oturduğun yerden birşeyler kazanabileceğini düşünüyorsun.

üyeliğimi sil diyorsunuz. bu forumda üye silmek diye birşey yok.karamsarsınız hiçbir şeye umutla bakmıyorsunuz. neyse size bol şans diliyorum. umutlu olun

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Açtığın başlığı bende ilfiyle takip ediyorum. Kararsızlığın konusunda Cengiz'le hemfikirim. Hayallerinden vazgeçmen için hiçbir gerekçe yok... Belkide sadece zamanı değil... Ne demişler "Herşeyin bir zamanı var"

Üyeliğini sildirmek ya da foruma girmemek senin için çözümse, sen bilirsin ne diyelim...

asidodo

Aktif Üye
Tepki
10
Zamanı olmadığını hemen o zamanın gelmeyeceğini iyi biliyorum am aşunuda biliyorum ki o zaman 25 30 yıl sonra geleceğinide gayet iyi biliyorum.

asidodo

Aktif Üye
Tepki
10
üyelik silinme diye bir şey yok değil işte böyle silebiliyorlar.

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
burada insanlara acıtasyon yapmana gerek yok üyeliğini sildireceksen sessiz sedasız yap bu kadar insana ayıp ediyorsun isteksizsin ayağınamı gelecek herşey!! istersen senin yerine ben pedallayayaım Türkiye turunda biraz karakter gelişimi yap sonra Türkiye turuna çıkarsın en başından beri okuyorum bu konuyu o kadar çok kendinle çelişiyorsun ki anlatamam sen üyeliğini sildir konuda kitlensin... bu kadar insan acaba bu kardeşimiz gerçekten tura başlayacak mı diye heyecanlandı ben dahil ama heyecanımızı kırdın. Ben üyeliğini sildirtme düşünceni foruma saygısızlık olarak düşünüyorum o kadar bilgi aldın yardım aldın işin bitti şimdide gidiyorsun madem öyle sana güle güle

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.