Türkiye coğrafyası bisikletli macera yarışı

Tepki
151
İsim
sercan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sevgili arkadaşlar : "bir seferde ne kadar km yol gittiniz" başlıktaki 200 km ve üstü giden kardeşlerimi bir kenara yazıyorum. Efendim hanımdan izin kağıdı lazım, yok çok yoğunum, işim var, sular kesildi çalışamadım...vb gibi mazeretler bizde geçmez. Halep oradaysa arşın burda... :D Bu başlıkta hiç bir zaman sessizlik olmamalı. Sürekli paylaşımlarla canlı tutmalıyız...Sağlıklı pedallar ve up uzun yollar dilerim... :harika: :)
48 saatte 20 saatlik sürüş sonunda 500km civarı yol yaptım.
11kg bisiklet + 20 kg yük +125 kg ben.
Eğer yarışa katılabilirsem yanıma sadece bisiklet alıcam ?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Sevgili Sercan, ben senin ne kadar azimli pedal çevirdiğine şahidim, hem de o kiloyla.. ? 5-10 kilo verip çantaları da alabilirsin bence...:)

Ne kadar ileri görüşlü adam olduğumu bir sefer daha görmüş oldum. Turumu 194 km de tamamladım. Süper dede bana saramayacak. ? ?
Sen zaten listenin en başındasın, kaçış yok...:)

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Yazın 10, 11 saatte 260 km yaptım ama ben muafım değil mi hocam ??

bilalfidanboy

İstanbul
Tepki
2.328
İsim
Bilal Fidanboy
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Süper Dede Mümtaz abim sakın ama sakın yanlış anlama ama kendi adıma konuşursam izin kağıdı aslında kesinlikle tabiki sadece formalite ama işin diğer aslı ben uzun turlardan birinde çok ağır kaza geçirdim, diğerinde ise Bursa İzmir 330 km yaptıktan sonrasının ertesi günü sadece iş çıkışı evine giderken bir taksicinin çarpması sonucu tam beynin olduğu yere 5 tel zımba dikiş atıllar(ki) bunu hanım asla öğrenmedi öğrenmeyecekte,yani abi birazda bir yere giderken eli kalbinde birini bırakmaktan ziyade desteğini alıp o moralle yola çıkmak bizim gibi evli barklı insanlar için gerekli diyorum...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Süper Dede Mümtaz abim sakın ama sakın yanlış anlama ama kendi adıma konuşursam izin kağıdı aslında kesinlikle tabiki sadece formalite ama işin diğer aslı ben uzun turlardan birinde çok ağır kaza geçirdim, diğerinde ise Bursa İzmir 330 km yaptıktan sonrasının ertesi günü sadece iş çıkışı evine giderken bir taksicinin çarpması sonucu tam beynin olduğu yere 5 tel zımba dikiş atıllar(ki) bunu hanım asla öğrenmedi öğrenmeyecekte,yani abi birazda bir yere giderken eli kalbinde birini bırakmaktan ziyade desteğini alıp o moralle yola çıkmak bizim gibi evli barklı insanlar için gerekli diyorum...
Kesinlikle haklısın ve öyle de olmalı. Ben işin biraz da şaka tarafında, sporcu kardeşlerime takılıyorum işte... :)

Yerime sayın @hamlet2006'ya sarabilirsiniz. O da yaptı o yolu ?.
Zaten Süleyman kardeşim onur konuğu olacak...?

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Roswheel attack model hiç kullanamadığım kadro çantasını ihtiyacı olan bir arkadaşımıza vermek istiyorum.
Bir iki şartımın olduğunu söylemek istiyorum:
-Öncelikle ürünün bir bikepacking çantası olması sebebiyle @Süper Dede Mümtaz Ağabey'in düzenleyeceği ultra mesafe bikepacking yarışında yarışacak bir arkadaşımıza vermek istiyorum.
-Verdiğim ürünü kendimin kullanama sebebim boyumun kısa olmasından dolayı small beden bisiklet kullanmam ve bisikletimin kadrosunda yeterli yer bulunmaması.Bundan dolayı alacak arkadaşımın bisikletinin en az ''L'' beden olması şartı aranacaktır.
-Ürün, yarışa kesin kayıt yapıldıktan sonra İzmir içi elden teslim edilecektir.Bu şekilde yarışa katılan katılımcının yarış maliyetlerinin düşürülmesi adına katkı sağlanmış olacaktır.Bundan dolayı gerçekten ihtiyacı olan bir arkadaşımızın iletişime geçmesini rica ediyorum.

Ürünün temsili fotosu budur.Büyük beden bisiklet şartının konulmasının sebeplerinden biri de büyük boy bisikletlerde suluk iptaline gerek kalmayacak olmasıdır.Küçük bedenlerde suluk kullanamayacağınızdan seyahatiniz çok zorlu olacaktır.
roswheel-frame-bag-1.jpg

a.erkan

Forum Demirbaşı
Tepki
789
İsim
Erkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Şehir - Tur
websitenizdeki tarihler hep 2019

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Mümtaz Ağabey, kağıt kürek işlerini pek sevmez; O saha adamı. :harika:

thecern

Üye
Tepki
2
İsim
Musa
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
yarışın tahmini kaç gün sürmesi planlanıyor?

Taygun Kon

Forum Demirbaşı
Tepki
1.522
İsim
Taygun K.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dünyanın çevresini bisikletle en kısa sürede dolaşan ünlü ultra mesafeci Juliana Buhring'in ''Rüzgara Karşı'' kitabını okumanızı tavsiye ederim.Edebi yaklaşım olarak çok ağır basmasa da -ki zaten edebi yön bu tarz kitaplarda fazla aranmaz- çok akıcı bir kitap:Mutlaka okunmalı.Bana da sevgili @BerkEvren tavsiye etmişti.

213471 dosyayı görüntüle
Sanırım bu rekor kırıldı. 79 güne indi ? Ama bu kitap kesinlikle harika ben de okudum.
Ha bu arada bir kadın olarak hala rekor onda :)

Sevgili arkadaşlar : "bir seferde ne kadar km yol gittiniz" başlıktaki 200 km ve üstü giden kardeşlerimi bir kenara yazıyorum. Efendim hanımdan izin kağıdı lazım, yok çok yoğunum, işim var, sular kesildi çalışamadım...vb gibi mazeretler
Eyvah yakalandık. Ama benim ön kaydım var zaten ???

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.964
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Süper Dede
Mümtaz Ağabey,
Kısa rotanın haritadaki görüntüsü nasıldı?Biraz bakıp gaza geleyim de yarın 50-60 kmlik bir pazar turu yapayım?

Taygun Kon

Forum Demirbaşı
Tepki
1.522
İsim
Taygun K.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur