Turkish MTB National Championships

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
hasan abi vardı fotoğrafçı,başka fotoğrafçılarda vardı.kısa zamanda yayınlanır fotoğraflar zaten.

Scudo

volkankültepe

Aktif Üye
Tepki
119
@Turgut Kılıçaslan

cumhur bayram dan epeyce arkadaydı sonradan değiştimi durum ?

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
sonuçları bekliyoruz heyecanla jr.larda tam listeyi bilen var mı

Murat İLK

Daimi Üye
Tepki
376
Merhaba, arkadaşlar

Yarışın yapıldığı Atatürk Kent Ormanı'yla birlikte Bursa'yı çok sevdim. Yeşil alanın çok olduğu güzel bir şehir.

Yarışta 2. inişte kontrolümü kaybetmemle hızlanmamın ardından gidon yamuldu ( sanırım taşa çarptım ) ve düştüm. Yüzümde sürtünmeden dolayı birkaç yara var. Başımda kaskım sayesinde ciddi bir şey yok. Kaskım çatlamış ama başıma birşey olmadı. Belimde oluşan yaranın etkisiyle yürürken biraz zorlanıyorum ama doktor herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Bunların yanında bacağımda, kolumda, omuzumda ve elimde küçük yaralar var.

Yarışta köprücük kemiğini kıran Ankara Gücü'nden Berkay'a, Gaziantep Büyükşehir'den Emrah'a ve hastene'de gördüğümüz ama tanıyamadığımız genç sporcuya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

İlk müdahaleden otogara gidene kadar bana yardımcı olan, bisikletimi ve eşyalarımı taşıyan ANKARA GÜCÜ'ne, İsmail ODABAŞIOĞLU'na ve Oğuz ÇEVİK'e teşekkür ederim.

Murat İLK

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
gaziantep büyükşehir sporcusunun düşüşünü gördüm ya allah korudu resmen 360 derece takla attı ...ama iyi bir yarıs oldu ...

THE ROCK

Üye
Tepki
23
Hepinize geçmiş olsun.Bir Bursa'lı olarak bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür,Büyük hatalara sebep olan Federasyonu'da sonuna kadar kınıyorum.

• Beğen
Tepkiler: fatih gul
Tepki
43
D. Berkay ve diğer kazazedelere geçmiş olsun derken derece alan arkadaşları da kutluyorum.

Bence çok güzel bir parkurdu ancak umarım federasyon söz konusu hakem kaynaklı şikayetleri dikkate alır... (Yarış alanında sporcuları aşağılarcasına azarlayan tipleri göz önünde bulundurunca çok ütopik oldu ama bir umut...)

Erhan_Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
477
yaris parkurunu layiki ile tamamlayan tüm arkadaslari emeklerinden dolayi tebrik ediyorum :in: derece yapan arkadaslarada ayrica tebrikler :in: basarilarinizin devamini dilerim

MadBoy61

Üye
Tepki
5
@Tufan Sağnak

Bencede güzel bir parkurdu.. fakat ben biraz daha fazla katılım.. biraz daha ilgili insan bekliyordum.. sonuçta normal bir yarış değildi.. ama diğer yarışlarda daha fazla ilgi alaka vardı.. parkur tertemizdi..yokuşlar çok keyifliydi.. keşke biraz daha önemli olmaya çalışılsaydı.. yine de emeği geçenlere tşkler.. kazasız belasız antrenmanlar dileğiyle..! :)

• Beğen
Tepkiler: Tufan Sağnak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ya ben bu konuyu atlamisim sanirim

Bende oradaydim. Ustelik Kaytazdereden (Topculara Izmit yonunden 12 km) saat 05:00 da yola cikmistim birileriyle karsilasirim diye baya bi bakindim ama karsilasamadim.
Sanirim herkes erkenden yada bir onceki gunden Bursaya gecmis.
Donusumde Orhangazide Rampadan sonra trafige takilan varmiydi
Ben cook rahat solladim hatta sagladim sizleri :D
Sanirim bana Topcularda yetistiniz .... Belkide yetisememissinizdir :D

Ilk defa bir yaris izledim
gorduklerim ise organizasyon hatalari ve gercekten takim halinde gelenlerin digerlerine oranla bir adim onde olduklariydi.

Kazalarda yaralana arkadaslara gecmis olsun
Derece alan arkadaslarida tebrik ederim

heng

Forum Demirbaşı
Tepki
296
Demir Berkay YAvrucuk, murat ilk ve emrah arkadaşımız geçmiş olsun dileklerimi iletir en yakın zamanda aramızda görmek isteriz onları...

Parkur hakkında , hakemler hakkında , organizasyon hakkında bir değil bin olumsuzluklar vardı...bunu yarışa gelen herkes biliyor anlatmaya gerek yok.federasyondan 1 kişi vardı onun da gayreti kendineydi...Teşekkürler Mustafa AKIN...diğerleri ise tüm olumsuzlukları haketti...

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
@birolcakir

Teknik destek yedek parça yardımını bırak, sadece su verecek bir kişi bile olması çok büyük bir fayda sağlıyor.

1,5 litre buz gibi soğuk su için sağol Birol abi.İlaçtan da öte bir şeydi... :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Dinçer ÜNSAL

Ne demek kardesim

Aslinda ben uyanamadim yoksa yarisin basindan beri orda durup beklerdim seni.
Dedigim gibi ilk kez bir yarisa gelmistim. Acemiligime say bir dahasina tesekkullu geliriz.

Cok sukur ki bisikletin ariza yapmadi hani benim bisikletde girmezdiki o parkura sanaverim :D