Türk mantığı ve yeşil bisiklet!

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Gökhan K.

Üye
Tepki
4
@Tahsin Y.

He tahsin öyle olmuştur konuyu idrak etmeyen kalmamış bu hala hikaye yazıyor.

Sen benim yukarıdaki yazdığımı okudun,anladın sonra da saçmaladığı mı düşündün ha; güldürme beni tahsin iki kelimeyi bir araya getiremiyorsun bir yazdıklarına bak neler saçmaladığına bakta sonra kelam et.Senin durumun ben öyle düşündüğüm için öyle değil tahsin sen öyle olduğun için öyle düşünülüyor.Sen kendini deşifre ediyorsun zaten yazdıklarınla bana da sana ayna tutmaktan başka bir şey kalmıyor.Bide cevap yazmıycam falan demişsin sanki yazabiliyorsun da.Mümkünse daha fazla saçmalama.

Scudo

Ali Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
145
Koşuyolundaki bisikletçi(karakolun ordaki) ve saraçoğlundaki delta bisiklet çok iyi hizmet veriyor en azından ben öyle gördüm delta kazık tabi

Gökhan K.

Üye
Tepki
4
@Levent_K
Levent bey bahsettiğiniz model xrs030 tiagra olabilir mi ?
(link) Umut Y adlı üye 2014 kataloğun da tiagra nın böyle olduğunu o yüzden apex tercih ettiğini yazmış.

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
Varsin dediginiz gibi olsun Gokhan bey.
Ozel bir soru olarak algilamassaniz eger son olarak egitiminizi hangi bolum uzerine yaptiginizi sorabilir miyim?

Kullanmaya usendigimden turkce karakterler yok ama bunlar hep tepetolk!!!

Selami53

O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !
Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Ben ilk mesajı okudum da anlamadığım bir şey var, Türk mantığı derken ???

Tahsin Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
114
@Selami53
Ayni soruyu bende sordum simdi ustun zekali dahiyane dusunceli manyak kulturlu gokhan bey size cevabinizi verecek :)

Kullanmaya usendigimden turkce karakterler yok ama bunlar hep tepetolk!!!

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
@Tahsin Y.

Konuyu açıp başlığı yazan şahıs verirse daha isabetli olur sonuçta yazan kişi belli,Gökhan bey ile aranızdaki diyaloğa muvafık olamadım zaten o kadar yazıyı da okuyamam hocam :)

Çetin Güzel

Daimi Üye
Tepki
197
@Selami53

Yazdığım yorumların içinde cevabı mevcut.

Ben daha bu konuyla alakalı bir yorum yazmayacağım çünkü gerek olduğunu sanmıyorum. Konu farklı yerlere gitmeye başladı. Bir kaç tane özel mesaj aldım; cevap yazan arkadaşlarda aynı şikayetlerini bildirdiler demek ki sadece bir kişiye yapılan bir olay değilmiş. Yeşil bisiklete ve savunanlarada sevgilerimi saygılarımı sunuyorum. Benim o firmayla daha işim olmayacak, nasıl buradaki 15 senedir gittiğim bisikletçi akort ayarı yaparken telleri kontrol etmeden bana bisikleti verip benimle tartışıp beni kaybediyorsa böyle firmalarla hiç işim olmayacak.

Saygılarla.

Selami53

Tepki
963
Bisiklet
Specialized
Beni yanlış anlamanızı istemem Yeşil bisiklet yada başka bir bisikletçi benim umrumda değil şuan.Dikkatimi çeken şey ''Türk mantığı'' şeklindeki aşağılayıcı genellemeniz oldu.
İşine gelirse mantığı demek Türk mantığı demek değildir,en azından ben bir Türk olarak bu mantıkla hareket etmem.Eminim ki bir çok insan da bu genellemeden rahatsız olacaktır.Neden her kötü olayda kendi ırkımızı milletimizi kötüleyelim ki ?!

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bu parça değiştirerek satılması olayına Salcano bir şey demiyormu ? Sonuçta garanti veriyor. Garanti verdiği parçayı söküp daha düşük parça takıyor satıcı . Şimdi diyelim bir sorun oldu sen bunu garantiye götürdün Bu bisiklet fabrika çıkış donanımında değil biz buna garanti veremeyiz demezler mi ?

Gökhan K.

Üye
Tepki
4
@Tahsin Y.

Koçum yalnız sen fazla kaşınıyorsun böyle devam edersen ben sana çok daha başka bir şey verecem.Aklını başına al tahsin burası oyun parkı değil.Benimle olan derdini insanların açtığı başlıklardan değil profilden mesaj atarak yapacaksın tamam mı koçum her usulü benden öğrenme artık.Anladık çocuksun , cinlik peşindesin. Sonradan üzülürsün tahsin üzerler çocuk demeden.

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Olay artık bisikletçi şikayetinden çıkıp "ağız dalaşına" döndüğü için konuyu kilitledim.

Umarım Çetin Bey de anlayışla karşılar.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.