Tur Lastik Önerisi - Schwalbe değil Rubena

Tepki
1.681
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mitas yada rubena lastiğin içinde kodlama yok.
Lastik zaten yol tutuşu çok iyi. Üretim tarihi Eski olsa kauçuk sertleşir. Yol tutuşu frenleme viraj hakimiyeti kötüleşir.

böyle bir durum yok.
Lastik çabuk eskiyor. 2 yılda nakavt

Scudo
Tepki
1
İsim
Levent Varol
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhaba, Peugeot t17 fs 28 jant bir bisikletim var. Kendimce uzun sayılabilecek sürüşler yapıyorum. Geçen sürüşümün sonunda arka lastik patladı. Tamirciye götürdüm. Bana zırhlı lastik almamı önerdi. Sitede biraz araştırdığımda Vittoria’nın lastiklerinin de tavsiye edildiğini gördüm

Vittoria Urbano 700x35 Bisiklet Dış Lastik 9.Seviye Zırhlı

Bu lastik sizce bisikletimle uyumlu mudur? Tavsiye eder misiniz? Lastik ebatım 700x35

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.667
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Merhaba, Peugeot t17 fs 28 jant bir bisikletim var. Kendimce uzun sayılabilecek sürüşler yapıyorum. Geçen sürüşümün sonunda arka lastik patladı. Tamirciye götürdüm. Bana zırhlı lastik almamı önerdi. Sitede biraz araştırdığımda Vittoria’nın lastiklerinin de tavsiye edildiğini gördüm

Vittoria Urbano 700x35 Bisiklet Dış Lastik 9.Seviye Zırhlı

Bu lastik sizce bisikletimle uyumlu mudur? Tavsiye eder misiniz? Lastik ebatım 700x35
Uyumlu. Daha incesi ve daha kalını da uyumlu, 28-40 mm aralığındaki tüm 700c lastikleri takabilirsiniz.

el Cezeri

Ride or Die
Tepki
609
İsim
Albeza
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Giris seviyesi ömrü uzun olan bir lastik onerirmisiniz? Zirhli olmasina gerek yok dümdüz olmasin biraz dişi olsa yeter benim için sehir ici suruyorum. Mtb ye takacağım. 26x1.50 alacağim. Mitas alacaktim ama "mitas lastikler çabuk bitiyor, 2000km de kabak oluyor" gibi yorumlar gördüm. Varmı oneriniz. Bütçe tek lastiğe max 200tl

Tepki
1.681
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Giris seviyesi ömrü uzun olan bir lastik onerirmisiniz? Zirhli olmasina gerek yok dümdüz olmasin biraz dişi olsa yeter benim için sehir ici suruyorum. Mtb ye takacağım. 26x1.50 alacağim. Mitas alacaktim ama "mitas lastikler çabuk bitiyor, 2000km de kabak oluyor" gibi yorumlar gördüm. Varmı oneriniz. Bütçe tek lastiğe max 200tl
Ben kullanmadım ama çevremde kullanan birkaç kişi çok memnunlar Çin markası Chaoyang dan.

söylediğiniz rakamlara alınır görünüyor..

Chaoyang kullanan forumdaş varsa tabi bilgi alabilirsek iyi olur.:)

forumda arama butonuna Chaoyang yazınca epey bilgi var. Örn:

(link)

• Beğen
Tepkiler: el Cezeri

el Cezeri

Ride or Die
Tepki
609
İsim
Albeza
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

1 çift bu lastiklerden sipariş ettim dün akşam. Bakalım biraz kullanıp lastik hakkındaki yorumlarımı yazacağim buraya. En son 1.75 e karar verdim 100 lira iç lastik tutuyordu bu sefer dis lastiğe ayirdigim butceyi kısmış oluyordum. Bu arada dün adetini 205 tl den 1 cift aldiğim bu lastiğin bugün adet fiyatını 245 yapmış decathlon.

Histogram

Üye
Tepki
89
İsim
SERKAN
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben Mitas gripper 700x40c zırhlı kullandım yaklaşık 11bin km yaptım ve sadece bir kere patladı ondada baya bildiğiniz inşaat çivisi girmişti. Lastik 11binde kenarınrdan çatlama yaptı değiştirmek zorunda kaldım. Kar kış yağmur çamur kum heryerde 4 mevsim sürdüm memnundum lastikten. Tavisye ederim.