tükürüğümüzü donduran soğukda koru kahvaltısı :D

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
bu sabah saat 8:15 de beşiktaşa ulaştım.baktım ki benden başka kimse yok.:) ne yalan söyliyeyim kendi kendime dedim ki '' lan oğlum senden başka hiç bi enayi :D bu havada gelmez.ama fırtına da kopsa orada olmalıyım dedim ve yerimi aldım.saat 8:30 oldu kimse yok.sevinmeye başladım :D :D oğlum enver eve gidiyorsun dedim kendi kendime.saat 8:45 olunca bas pedala dedim.barbarosdan eve dönerken başar aradı.derken berk'e ulaştık.murat emre bende gelicem dedi.tolga tüp hazır birazdan oradayım dedi.ardından zekeriya korudaysanız geliyorum demesinmi.güleyimmi ağlıyayımmı bilemedim :D varın gerisini siz düşünün.buyrun resimler :p :p

sabah çayı.beklerken içimi ısıtayım dedim :p
(link)

tabi çay poğaçasız gitmez :D
(link)

sadık kızım da bekliyor :)
(link)

manyakmısın lan sen diye düşündüğüm an :D
(link)

kızım soğuk falan demiyor.bekliyor aşkım :p
(link)

ilk kurbanlar geldi :D
(link)

(link)

yahu bu çarşaflı da kim :D
(link)

sofra kurulmaya başladı
(link)

başar yiğeninin oyuncak tavasını getirmiş :D :D
(link)

cezvede de yumurtaları yapalım bari :p
(link)

minyatür ocak :D
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

yağımızı eritelim yumurta için...
(link)

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
çayımızda ısınmak üzere
(link)

kaymaksız pazar kahvaltısı olurmu :p
(link)

e bu kaymağa bide çilek reçeli dökmek gerek :rolleyes:
(link)

ohhhhh bee :D
(link)

(link)

kuş sütü nerde...
(link)

oyuncak tavada ayrı pişen sucuklar
(link)

yahu bi bekleyin kardeşim :D :D
(link)

tıkınma zamanı
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

soğuk havaya aldırmadan tamamladığımız turumuza katılan tüm dostlara teşekkür ederim.bidahaki tur da görüşmek dileğiyle...

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
orada olmayı çok istedim ama olmadı sabaha kadar kulağım yağmurun sesindeydi yinede 06,50- de kalktım hazırlandım saat 07,50- ye kadar hala gelmek niyetindeydim ama hava bizim burada çok yağışlıydı yanınıza gelmeden beni bitirecekti( sanki hiç ıslanmadık / eriyeceğiz ) velhasıl turdan vazgeçmek zorunda kaldım sabah sana ve Akif e mesaj attım gelemeceğim diye ama aklım hep sizde kaldı.

gözüken hava soğuk olsada tur çok sıcak ve bol muhabbet içinde geçmiş.Başka bir turda görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Ahmet Salih Özenir

ahmet abi vallahi fotoğrafların linklerini yanlış kopyalamışım.ne yalan söyliyeyim sonradan farkettim ama bu seferlik böyle olsun dedim.biraz da üşendim :D :D

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Enverciğim sabah 7:10 da kalktım. Baktım hava yağışlı ve soğuk vaz geçtim. Bu gün maça gitmek için 12:00 de evden çıkmam gerekiyordu. Git, gel, duş al, sonrada üşütme riskini göze alamadım. İyikide gelmemişim belkide inönü meydan muharebesinin ortasında kalacaktım. Başka bir turda görüşmek üzere.

Nicotine34

Forum Demirbaşı
Tepki
821
Bisiklet
Trek
Merhabalar,

İmrenmedim desem yalan olur. :)
Afiyet şeker olmuş belli,

Saygılar
Erkan

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@uzaktr

sen olmadığın için az aldık malzemeleri farkettiysen:D :D :D

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Çok güzel bir tur olmuş gerçekten, bir dahakine sizlerle olmak dileğiyle. Selamlar

• Beğen

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Sevgili Enver kardeşim sizleri takdir etmemek mümkün değil.Sadece yaz bisikletçileri değilsiniz işte MTB bisikletçisi olmak böyle birşey.Yorgun argın foruma resim yüklemek zahmetli bir iş ama paylaşımın olduğunu bilmek bütün yorgunluğu alıyor.Keşke Salih Beyin dedği gibi linkleri doğru kopyalasaydın gezinin tadıda kahvaltı gbi güzel olurdu.Paylaşım için teşekkürler.Sağlıklı bol pedallar dilerim.

• Beğen

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Afiyet şeker olsun, leziz bir tur olmuş fakat kahvaltı sonrası fotoğraflar yok:)
Herkes o harika kahvaltıdan sonra iptal mi oldu ne?:)
Paylaşım için teşekkürler...

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Hakan Eşme

hakan abi hava öyle soğuktuki fotoğraf çekmek donan beyinlerimiz sayesşnde mümkün olmadı.hakketen nerdeyim ben yahu :D :D

• Beğen
Tepkiler: Hakan Eşme

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Hasip Çehre

sen de 15 biz diyelim 25..... km dediğin nedir abi yahu.dalda bi kuru yaprak.1000 km de yapsak son durak........ neyse :D :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
enver üstad ....
soğukla şaka olmuyor ne kadar sıkıda giyinsen hikaye ....
ayrıca yağmur çamur soğuk adamı bezdirir bu eskortlu gidiş daha iyi ....
hem eğleniyorsun hemde hafta sonunu iyi değerlendiriyorsun...
şimdi esasında bizim yaptığımız cumartesi günkü olay çılgınlık maslağa beşiktaştan zincirlikuyundan basarak gitmek onca kavşağın içine kamikaze gibi girmek demek ...
bu istanbulun avrupa yakasında ne sahil yollarında nede içerlerde allah için bisiklet yolları hak getire ne yapacağız enver ....
bisikletlerimizle toplu gösteriye girişmeye kalksak 500 kişi toplayamayız
haklarımıza sahip çıkalım dediğimiz zaman bu forumdaki dostları tenzih ederim
hiç kimse gelmiyor ............
ama ne hikmetse cm -mese insanlar doluşuyor havalar iyi olunca tabi ama bu demek değildirki cm ye karşıyım hayır cm karşı değilim sadece cm ye destek veren arkadaşların faceden örgütlenerek vede bu forumdan pedal sesinden vede bilimum ne kadar bisiklet ile ilgili forum varsa örgütlenerek diyelimki bir eylem yapılacak hemen insanların oraya işini gücünü bırakıp at gibi koşması lazımki biz sesimizi duyuralım ...
cm etkinliğinde valilikten izin alınmadan yapılan bi gösteri olduğu için toplu gösteriye muhafeletten adamı fişlerler ama nedense şimdiye kadar böyle bir şey olmadı ....ayrıca evet oyu kullanarak bu anayasayı tanımadığımı belli ettim adam gibi anayasa insanın bireyin özgürlüğünü öne kılmış demokratik haklarımızı
koruyan ve kollayan anayasa....
bunları neden yazdım muhamned arkadaşın başına gelen çok kötü bir olay
artık bazı şeylerin yapılması gerektiğini bize göstermekte ...
sahil yolunda suadiye gibi bir yerde gece saat 20.00 de bu olay meydana geliyorsa çok düşündürücü eli sopalı bir sürü genç saldırmış bisikletlilere
muhanmede de saldırmış biri ,ama kaçmış arkadaşımız şimdi gece yarısı o bisiklet yoluna çıkan arkadaşlarımız var böyle tatsız olaylarla karşılaşma durumu ....
büyük şehir üşeniyor adam gibi yolun sağından bisiklet yolu yapmaya
bir kere o bisiklet yolları tam emniyetli yol olacak o yola araba girmemesi için beton korugan olacak ha kolaysa girsin bakalım araba tuzla buz olur ...
bu ülke bundan anlar bisiklet yollarının sağını korumaya alan betontan çelikten koruganlar olmalı bunların yükseklikleri bir metre olmalı ....
o zaman kimse bisikletlileri sıkıştıramaz beşiktaş sahil yolunu ve üsküdar sahil yolunu ve ayrıca bostancı tuzla yolunu artık kullanmayacağım nedeni belli daha dün cumartesi günü sahilden dönüyoruz bebekten çıktık trafik çekicisi kavşakta durmuş sağa dönecek araçlar şaşırsın diye bunu artık trafik sorumluları yaparsa biz kimlere emanetiz yahu bu trafik polislerinemi ..
trafik polisleri başta kendileri hata yapıyor böyle şey almanyada olmaz ....
kusura bakma dellendim gene .....
bu kış eskortlu turlarına talip olabilirim emme su düşen dersen bak
gerçi gene erikliye nasıl gitmiştik hatırlıyorsan ben trene binerim gebzede inerim sabah erenköyden boş oluyor tren ....
sen araba ile eskihisara gelirsin ordan feribotla karşıya ver elini su düşen ...
dönüşte eskortla dağılırız ....

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Hepsi çok güzel fotoğraflar, güzel bir paylaşım ve güzel bir kahvaltı olmuş .. :)

• Beğen