Trt'yİ kiniyorum!

Tepki
10
48.ci cumhurbaşkanlığı bisiklet turu trt tarafından yayınlanıyor.Bugün yarıştan önce trt spor , trt 3 oldu ve yarışı izleyemedim.Sizce yapılan doğrumu?

Scudo

Rüzgar Yolgezer

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cesur
Uygar merhaba,
Ben dunku etabi Trt-3'te izlemistim, bugun de meclis ekrana gelince bir bolumunu izleyemedim. Fakat Turksat uydusunda ayrica Trt-spor kanali varmis, buradan yayin yapiliyor. Diger anten seceneklerinde de Trt-spor'u bulmak lazim.

CAVOGUZHAN

Daimi Üye
Tepki
59
burası Türkiye !!!
ülkeyi yöneten en büyük kademe olan cumhurbaşkanlığı adına günlerce süren bisiklet turu yapılıyor bir yığın ülkeden bir yığın katılım oluyor, ama devletin kanalı bunu veremiyor. bence devletin devlete yapmıs oldugu saygısızlıktır bu ! ama zararını yıne halk cekıyor.

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
TRT HD 14:10 dan 16:45'e kadar kesintisiz cam gibi veriyor zaten.Burası Türkiye geyikleri çevirmeden bi yayın akışına bakıverin bi dahakine

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@uygar çamlıbel

Arkadaşım bende aynı konudayım?.

Yapılan doğru değil,hakaret!..

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
Olur mu arkadaşlar ,Meclis daha önemli . Onu seyretmeliydiniz :)

TarıK F.

Forum Demirbaşı
Tepki
94
Arkadaslar şimdi son durum nedir? Ben birsey anlamadım,normal uydu alıcısıyla biz bu yarısı hangi kanaldan izleyebiliyoruz bir arkadaşım açıklayıcı bilgi verebilir mi?

Kadir Altuntaş

Forum Bağımlısı
Tepki
678
Bisiklet
Whistle
@TarıK F.

:) Arkadaşım TRT Spor Frekans:11096-30000/H Alıcını Ayarla?.Ben ayarladım İnşallah çeker...

Erhan Ertan

Bisikletli Operatör
Tepki
1.105
İsim
Erhan Ertan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Bisiklet sporu üvey görülüyor. Söz konusu futbol olsa trt coşar. İşte bu yüzden futboldan nefret ettim ben...

Kerem Demirel

Daimi Üye
Tepki
41
Bisiklet
Cannondale
Bir haftadır mis gibi yayın yapıyor trt,hala goygoy devam ediyor.Neyin goygoyu olduğunu da anlamadım ya neyse...