Trek 4300 D mi Merida TFX XC 100 D mi?

Tepki
0
Arkadaşlar merhaba. Bu iki bisiklet arasında kararsızım. Zira Trek isim yapmış Merida ise gözüme hoş görünmekte. Bana yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Scudo

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
784
Bisiklet
Giant
2 bisikletinde donanımı arasında pek fark yoksa buna gönlün karar versin :)
Trek in garantisi hakkında çok metini duydum ama merida da sorun yaşanıcağını sanmıyorum ;) Amerikan istiyosan Trek al :p

• Beğen
Tepkiler: Kağan Ortaç
Tepki
0
Tamamdır. Sizlere teşekkür ederim şimdiden. Cevaplarınız rahatlattı. Dediğiniz doğru. İçime sinen Merida. :)

Tekrar teşekkürler.

kuduzk9

Daimi Üye
Tepki
135
trek in maşası 100mm e meridanın 80mm trek önde bence. benimde bi tarzım var rengi tipi pek umurum olmaz teknik kafayım biraz.trek i kullanıcısı olarak gönül rahatlığıyla önerebilirim.

• Beğen
Tepkiler: Kağan Ortaç
B

BF Okuru

Misafir
İkisi de başarılı firmalar, iki model de başlangıç seviyesinde bisikletler. Aralarında ciddi bir fark yok. Gözünüze hoş geleni alın, çünkü bisikletin görüntüsü ne kadar çok hoşunuza giderse, o kadar severek binersiniz. :)

Tepki
0
evet arkadaşlar dün arkadaşımla Aslı bisikletten harika 2 tane merida aldık. resimleri de ekte. herkese tekrar teşekkürler..

(turuncu olan fıstık benimki ;)

(link)

(link)

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@Deniz Gökhan Tezcan

Ne güzel Demiş öyle Deniz Gökhan.

Tepki
5
arkadaşlar CUBE markası için ne dersiniz? 1200tl civarı önerebileceğiniz bir modeli varmı ve Ankarada satan bir yer?