Trek 1.2 Yol Bisikleti

erkmen.e

Üye
Tepki
0
Haziran ayında bahar bısıklet bahcekoy subesınden aldıgım yol bısıkletımı tt bıke a gececegımden dolayı satıyorum. sıfır temızlıgıne sahıptır. 1 ıronman ve 1 sprınt trıathlon yarısına katıldım toplamdada 600 km yol yaptım. on masa karbondur.
En buyuk farkı dıger 1.2 ler ıle uzerınde full shımano 105 set vardır. sonradan degıstırmedım almadan once ozellıkte taktırdım. fotograflardakı gıbı uzerındekı butun extralarla beraber verecegıım.
(link)

(link)

(link)

(link)

FıyaT 2200 TL dir....
Arayarak ve mesaj atarak ulasabılırsınız.
HALIL KILIC
0535 6492880
PARCA SATISI OLMAYACAKTIR..

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Halil bey kadro boyu jant seti gibi bazı donanım bilgileri eksik.Lütfen bu bilgileri yazalım.Ful 105 demişsiniz ama görünen o ki aynakol shimano değil jant seti de shimano değil.Fren kaliperleri(bacakları) da farklı duruyor.....

Son olarak da kullanıcı adınız farklı en kısa zamanda kullanıcı adı değişikliğinde bulunmanız gerekiyor.....

erkmen.e

Üye
Tepki
0
54 cm kadro boyu. Aynakol fsa vero frenler alloy dual-pivot / shimano 2300 sti. Sayin ferhat bey forum uyeligi konusunda onay maili tarafima bir turlu ulasamadigi icin uyeligimi tamamlayamdim ve en son care olarak yakin arkadasimin acc uyla bisikletimi satisa koydum.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@erkmen.e

Halil bey kurallar kesindir başkasının adına ilan açmak yasaktır.Açılmayan kullanıcı adını özelden yazarsanız gerekeni ben hallederim .İlan bu şekli ile açık kalmayacaktır.Bu mesajı okuduktan sonra ilan yayından kaldırılacaktır.