Tranz-X JD-861A barend

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
link vermeyım cunku sahibinden üzerinden satış yapıyor ankara performans bisiklette şu an sıfırı 24 lira bursa aydın motobıkede 18 lıraydı kaldımı bılmıyorum link istersen öm den atabılırım aratırsan bulursun ayrıca google da:)

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Bir süre önce üreticiden alıp satışa sunmuştuk, ama malesef tükendi. Tekrar temin etmeye çalışacağım, konu üzerinden bilgi veririm.

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
erdoğanlara ben de baktım orda da kalmamış. deltada yok zaten bu ürün. bulunur elbet. ben kullandım beğenmemiştim bir arkadaş aldı forumdan. yani daha evvel deneyip beğendiyseniz size iyi şanslar, denemediyseniz, bulamazsanız üzülmeyin derim.

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
Ergonomik olan yapısını beğeninize sunmuyor üretici. O barendin önemi ve en önemli özelliği ergonomik yapıda olup ele gelmesi, eli uyuşturmaması vs. Hoş, bu durumu kenara itip şekle şemale bakrak beğeninize sunuyorsanız ne alâ. ;)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
nerdeyse 10dan fazla barend denedim. ergonomik olan bi tanesi var
(link)
ancak stokta yokmuş.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
dayanamayarak bende bırseyler söylemek ıstıyorum o kadar iyi birşey olsaydı 18 lıra gıbı bır fıyata satılmazdı dıye dusunuyorum singletrack kullanıyorum oda plastık ama 50 lıra demekkı arada bır fark var ama herkezın kendı alıştıgı barend en ıyısı dıyede bıtırıyorum arkadasın konuyu cok dagıtmışız :) kusura bakmasın.

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
@Selim Siliğ

aydınmotobike ta 18 liraydı. stoklara girmesini bekleyeceğim zira senden alsam 25 lira ürün 3 lira havale 6 lirada kargo tutar 34liraya mal oluyor =)

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
@özcan parlakoğlu

Yapıkredi ATM' lerinden ücretsiz EFT yapabiliyorsunuz bu birincisi. Fiyata da kargo PTT ile olmak şartıyla dahil bu da ikincisi. Evhamlanmaya gerek yok :) Böylelikle 25 TL' ye sahibi oluyorsun 34 değil. ;)