Trakya Bisiklet Turu

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
"Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü binası önünden saat 10.00’da start verildi. 83.7 kilometrelik yarışta sporcuların ortalama 30 kilometre hızla hareket etmesi nedeniyle parkurun 53. kilometresinde başhakem Mladen Durlen tarafından yarış kısa süre durduruldu. Başhakem, tempolarını artırmaları gerektiğini, aynı tempo ile devam ederlerse prim verilmeyeceği yönünde sporcuları uyardı. Başhakemin uyarısı üzerine tempolarını artıran sporcular, saatte ortalama 70 kilometre hıza ulaştı."
Bisiklet federasyonu sayfasından alıntı

Demek ki yavaş gidince de sorun .İlk defa böyle bir şey duydum .

Scudo

Bedreddin

Aktif Üye
Tepki
94
@GEMWK1

Bu iletinin silinmesi için özel mesaj attım yetkili arkadaşlara ama ya görmediler ya da dikkate almadılar. Sizler de yönetime özel mesaj gönderir misiniz acaba? Forum böyle bir utançla var olmasın en azından.

İsraillilerin olayla ilgili gösterdiği tepkilere gelince, GEMWK1 isimli üye (link) bir okuyup, iyice anlasın. Sonra konuşsun.

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
@Bedreddin

herkesin kendi fikri düşünce özgürlüğü var ama kimsenin kimsenin hayatına son vermeye hakkı yok düşüncesini söylemiş katılmaya bilirsin bn umut ediyorum ki bir gün herkes kardeşliği seçicek ama buraya gelene kadar herkes heyacanını kontrol etmeyi bilmeli Ölen kardeşlerimize Allah rahmet eylesin inşallah böyle olaylar yaşaamazyız bir daha politika böyle pis birşey masum insanlarda ölüyör malesef

Ali ALTIN

Aktif Üye
Tepki
138
Tüm spor severler barıştan yana olmalıdırlar . Hele bir bisiklet yarışı sözkonusu ise:in:

• Beğen
Tepkiler: Cem Unden

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
nedemek ınsanlıgımızı koruyalım onlar bizim ınsanlarımızı yaralayıp oldursunler bız ınsanlıgımız koruyalım dıye bız ınsanız dıye onlara karşılık veya hiçbişey yapmayalım sesimizi hiç çıkartmayalım olur vallahii onlarda buınlar seslerını çıkarmıyolar dıye istedıklerı gibi davranır ıstedıgını yapar gemımıze çıkıp vatandaşlarımızı oldururler asıl sen yanlışsın ben ınsanım tabi onlar köpeek bız ınsanız dıye sesimizi hiç çıkarmıcagımız anlamaına gelmıyo onların vatandaşları bu olayı kınıyolarmı acaba adamlar insanlarımızı oldursunler sonra gelsınler türkiyemızde bisiklete binsinler sıkar biraz

ali alper uyar

Forum Demirbaşı
Tepki
753
duyduğuma göre alman takımıyla , kesin olmamakla birlikte israil takımı itişmişler kaldıları otelde, yarış sırasında alman takımı çekilmiş..

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
almanlar bile israili bizim ulkemızde ıstemıyolar israil takımını ne dıye çagırmışlarkı adamlar biizim vatandaşlarımızı olduruyolar bizim gemımızde biz onları ulkemıze çagırıyoruz otellerımızde yıyolar ıcıyolar sonra bizi olduruyolar halada israili savunanlar var aramızda bu ısterse sporcu olsun hepsi aynı kaandan israilli sporcuyu savunanlar bizim müslüman kardeşlerımız ıcın herhangi biyerde bı tepki gostermışlermı bakalım elin yahudisini bana savunmayın bu ısterse sporcu olsun

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@GEMWK1

Bence bu konuya bir son verin . Her insan aynı olmadığı gibi her yahudi de , her müslüman da aynı değildir. Siz kendi ordunuzun , devlet adamlarınızın yaptığı her şeyi onaylıyor musunuz ki , her yahudi de kendi devlet adamlarının yaptıklarını onaylasın . Kimsenin yahudileri savunduğu yok . Siz yahudiler barbar derseniz , birileri de El Kaide'nin yediği haltlardan dolayı müslümanlar barbar der ; bu işin sonu gelmez.

Sizin kafayla düşünürsek ; o zaman bu İsrailli sporcuların hepsini kesmemiz lazımdı.Adam spor yapmaya gelmiş başka amacı yok .

Kimsenin de İsrail'i savunduğu yok . Ayrıca onlarında bizim savunmamıza ihtiyacı yok .İstedikleri gibi at oynatıyorlar. Sende çalış , sende güçlü ol ,senin borun ötsün bu dünyada .

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
onlar bizim gemimizde hiçbir suçları yokkken helikopterle ınerek bizim müslüman kardeşlermızı bizim vatandaşlarımızı olduruyolarsa şimdi bizde onları oldursek çok makbule geçerdi bencede son verelım türkün türkten başka kardeşi yoktur susarakta borulkarını otturmucez onların israil kiim bu vatanın onunde kimse duramaz

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@GEMWK1

Sen bu kafayla devam et arkadaşım ; emin ol birgün hatanı anlayacaksın .Hiçbir sporcunun gönlünde vahşet yatmaz ; ayrıca Arapların bile yardım etmediği bir yere biz niye burnumuzu sokarız anlamam.

Biz Doğu'da onbinlerce şehid verdik de hangi filistinli geldi de yardım yetti. Gazze de veya dünyanın başka yerlerinde Türkiye'deki terör belasını protesto etti.

Lübnan'da o kadar müslüman var ama ayrıca Ermeni soykırım anıtı da var.

Suudi Arabistan , bütün Osmanlı eserlerini yok etti.

Zamanında Mısır'dan Güney Kıbrıs'a tonlarca silah gitti. Bu silahlarla, kurşunlarla bizim insanlarımız Kıbrıs'ta soykırıma uğradı. Bazı şeyleri iyi bil ; araştır.

İran niye yardım etmiyor Filistin'e ?

Suriye yıllarca Türkiye'deki teröre destek verdi.

Daha sayayım mı?

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370

Trakya Turu Genel Klasman Sonuçları
1.[BUL] HRISTOV Stefan Koychev 13h52'22"
2.[TUR] MUTLU Mert - 01'40"
3.[BUL] GEORGIEV Georgi Petrov 01'48"
4.[BUL] IVANOV Borislav - 01'50"
5.[ALB] BANUSHI Besmir 1'57"
6.[TUR] SAYAR Mustafa 05'17"
7.[BUL] DIMOV Plamen 09'12"
8.[SRB] SPASIC Dragan 09'12"
9.[TUR] MARMARA Ugur 09'24"
10.[GER]IVO Dominik 11'09"

Tunahan_06

Daimi Üye
Tepki
274
Bisiklet
Salcano
Turun adı Trakya ancak Edirne'ye gelmiyor,seneye bu tarafta da görmek isteriz :)

• Beğen

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
ınsan deılmıyız yardım ederız benım dusuncem boyle orda nasıl kendı gemımızde bizim ınsanlarımızı hiçbir suçları yokken kurşuna diziyolar olduruyolar sonra gelıpte benım ulkemde (sporcuda olsa) bisiklete binemez BENDE ONU OLDÜRÜRÜM hiçbir suçu yokken ozaman sızın kendı dusuncenız saygı duyuyorum

• Beğen
Tepkiler: engin soylu

Eren Tublek

Forum Demirbaşı
Tepki
362
Bisiklet
Trek
@Ali Gelir

Fikirlerini aynen paylasiyorum.Arap ulkelerinin kili bile kipirdamadi bu olay karsisinda.
Arabistanli Lawrence in zamaninda yaptiklarini da unutmayalim.

• Beğen

Cem Unden

Forum Bağımlısı
Tepki
5.370
@iconaclast

edirnebisiklet kardeşimin resimleri

(link)

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
ordaki arap ulkelerının hepsii korkak bızdemı onlar gibi olalım bizim vatandaşımız ölmuş türkiyeden bize zarar verenin biz ona ıkıkatını vermemız lazım biz insanız onlar hayvan diyerek hıç bişey yapmazsak iyice tepemize çıkarlar korkmadıgımızı gostermemız lazım ama bunu lafla kınıyarak nefret dökerek olmaz bu iş israil güçlü diye biz ınasanız diye hiçbirşey yapmıcagımız anlamına gelmıyo

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
ayrıca o avukat hiçbirşey yokken saldırmadı sızın ıcın bisikelt spor dahaa onemlıyse buyrun israilde bının bisikletınıze biz once vatan diyoruz bize zarar veren ıkı katını gorur bu ısterse sporcu olsun bıze zarar verıpde sonra hıçbirşey yokken ulkemde gelıpde bisiklete bınemez