Trafik canavarları çarpıp kaçmışlar

Scudo

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.969
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Melih Çolak
Gerekçeye bak:''hayati tehlikesi bulunmayan trafik kazası''.Leğen kemiğinde kırıklar,parmaklarında kırıklar,çenesinde bacağında dikişler.Hatalı sollama,hız sınırını aşma,bırakıp kaçma.Daha ne olmasını bekliyorlar,sonra adalete güvenmiyoruz deyince de ...La havle

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@hamlet2006
illaki ölmesimi gerekirdi bu nasıl bir sistem arkadaş !! oldu adamı ez geç suçlu ol sonra adam ölmedi serbestsin ne ala memleket be ..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Allah bu memleketin yollarını 4 tekerli OBÇ'larının insafına bırakan insaf fakiri ama yetki zengini yaratıkların belasını versin.
Allah bu cinayetlere göz yumanların, katillere cesaret verenlerin çoluk-çocuğundan, canı-ciğerinden çıkartsın.

Allah belanızı versin demiş miydim? Demediysem,

Allah gani gani belanızı versin.

Tepki
10
İsim
Ogz
Bisiklet
KTM
Geçmiş olsun. Aynı yerde ben de kaza atlattım. Küçükyalı da, Kırmızı ışıkta çarpan araçtakiler orada sahilden balık tutan biri diyip yalancı şahit ayarladılar. Hız sınırı70 olan yerde 110 ile gidiyormuş. Deü. De İki gün komada tutmuşlardı. Başımda koca bir göçük zonklaya zonklaya düzeldi. Bacakta 43 cm platin var. parçalı kırık kelepçeleri de cabası. 1.5 cm kısa kalan bir bacakla, deü. nin o dönem her ameliyat olana bulaştırdığı mikrop sebebiyle iyileşme süreci uzadığı gibi, damardan 6ay yediğim en ağırından, bol yan etkili antibiyotik etkileri ile atlattım bi şekilde. 3 operasyon bol eziyet... Sonuç ceza almayan araç kullanıcısı. Neyseki halaa bisiklet kullanabiliyorum. Herkese bol şans.

Kunget

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Emre
Bisiklet
b'Twin
Bu trafik canavarlarından kaçabilmek için bizimde mi trafik canavarı olmamız gerekiyo acaba? Çivi çiviyi söker mantığı ile. Hadi motor kullanan arkadaşlar belli bir hızda akan trafikten 5km daha hızlı gidip bu tarz şeylere karışma riskini azaltıyor. Peki biz bu kazalara karışma riskimizi azaltmak için nasıl bir yol bulabiliriz kendimize? Onlar kendilerini düzeltsin diyenler olacak çokta haklılar fakat onlardan bir sürü var ve asla düzelmezler. İki teker bir adamın altın elbiseli adam ile videosunu izledim bunun için çok ağır cezalar gelirse düzelir diyordu ve çok haklı. Bence o çok ağır cezalar gelene kadar motorcular gibi kendimize bir yol bulmalıyız

Tepki
15
İsim
Sevcan Alkan
Bisiklet
Trek
Geçmiş olsun, umarım sürücü hakettiği cezayı alır.

Ronin45

Forum Bağımlısı
Tepki
2.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
geçmiş olsun bir an önce sağlığına kavuşur inş

jazzpub

Aktif Üye
Tepki
377
İsim
Kubilay Devrim
Bisiklet
Fuji
Bisiklet yolu olmayan ve İzmir gibi trafiği berbat bir ilde, akşam vakti bisiklet sürmek çok tehlikeli. Özellikle grupla katılmıyor ve antreman yapıldığı için hız kesmeden sürüş oluyorsa. Bence otobanlar bile daha güvenli. Otoban kenarlarında bisikletlilere yol açılsın.... Bisiklet yolu için İzmir'in toptan yıkılıp yeniden yapılması gerekmekte.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Melih Çolak
15bin hocam, Kron R1 diye biliyorum o aleti.

Arkadasa gecmis olsun, carpan adam da hapis cezasi alir umarim. Para cezasi bu durumlar icin cok yetersiz. En az 2 sene yatmasi lazim sunlarin.

anıl şentürkk

Daimi Üye
Tepki
500
İsim
anıl şentürk
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Pamuk

(link) federasyonun kendisine geçmiş olsun dilekleri bulunuyor, tahminimce bu sizin arayıp bulamadığınız milli sporcu olduğunun kanıtı.

tar-kutay

Üye
Tepki
46
İsim
mustafa kutay
gecmiş olsun ,en kısa zamanda sağlığına kovuşur inşallah
böyle bi kazadan sonra insan nasıl bir daha pedal çevirecek orası da meçhul
inşallah aramıza geri döner

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dostumuza geçmiş olsun diliyorum,
pek ders alınmıyor,
Milli veya amatör performans sürücüleri için idman yapacakları ve sadece bisiklete ait müstakil ,araç trafiğinden uzak güzergahların var olmaması sorundur,
Çok söyledim çok yazdım,bu kaçıncı kardeşim,niye ,belediyede para yok,ızmir belediyesi ne yapacak şunu,
Bir kere izmirde araç trafiğinden uzak en az 30 km 'lik bir güzergah hazırlayacaksin,gidiş ve dönüşü 60 km olacak eğimli olur ,birde düz bir adet toplam 60 km güzergah yapacaksın,ha buraya zati araç giremeyecek,millet arabasının arkasına koyar bisikletini gelir oraya ,çokta izmirden uzak olmayacak.basit ama etkili bir yöntem

@Melih Çolak

Valla melih ülke bir garip oldu.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@trainspotting35

Eyvah göbekmi ?olmadı,neyse tabi bahsettiğim olay durmadan 30 km basacak olanlar ve 3 -4 dakika ara aynı yerden dönüş ,mola yapmadan,eğimli bir güzergah ve düz yol ,valla istanbulda 30 km 'lik araçsız yer, kış ve sonbahar aylarında ve hatta mart nisanda,göçbeyli bıçkıdere göçbeyli idman için uygun ,sert eğimler, malesef düz yol anadolu yakada yok,bostancı tuzla bostancı ,özellikle kurtköy pendik bağlantısından dönüş riskli,oradada bir arkadaş idman sırasında yaşamını yitirdi,orayı pek kullanmıyorum

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
@Kudret Kurtcebe Abi Türkiye'de öyle bir yol yapsınlar bizim millet özellikle gider o yola araba yada motorsiklet sokar sonra da bisikletlilere burası size ait değil der.