Trabzon

Tepki
0
İsim
Selim KALFA
Sa Trabzonlu bisiklet camiası hem bisiklet fiyatlarını bilmediğim hem 2. El Piyasasını bilmediğim için bilgi almak amaçlı yazıyorum
belki de yeni üyeniz olabilirim
Sorum su bianchi afx 9001 2. El fiyatı nedir acaba bilgisi olan varmı

Scudo

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Arkadaşlar Pazar günleri Trabzon da güzel havaları değerlendirmeye çalışıyoruz.

Trabzon'da olup da bisikleti olan arkadaşları bu başlık altında toplayalım.

Konuşalım, tanışalım, pedallayalım..

chaos_XQ

Üye
Tepki
0
İsim
koray gümüş
Bisiklet
Salcano
Merhaba yol arkadaşlarım :)
Dün gece 3 arkadaş trabzondan batuma bisiklet yolcuğu düşündük ve bu gece çıkmayı planlıyoruz. Ama kafımızda deli sorular var çok heyecanlıyız ama birazda tedirgin. :D
* Yolculuğa gece başlamak doğrumu ( hava gündüz 22,27 - gece 16,19 arası değişken)
* Yükselti yol haritasına baktık bir kaç eğimli yer dışında genelde düz bir yol ( sahil şeridi olduğu için )
* 3 bisiklet rüzgar koridoru yaparak gitmeyi planlıyoruz ( ama kaza yapmaktan tedirginiz )
* Kaç saat sürebilir tahmini olarak soruyorum ( 1 kişi profesyönel, diğer ikimiz kondüsyonsusuz.)
* 3 gün de gidip dönmeyi planlıyoruz sizce olurmu ( 2 gece konaklamalı çadırda )
* Daha önce bu parkuru giden varmı yada benzeri bir parkurda gidip tavsiye verebiliecek olanlar varsa çok iyi olur.
* Maliyet tahmini ne olur
* Yoksa sizin harcınız değil değmez buna otostop yapın mı diyorsunuz.
Şimdiden teşekkürler;

Tepki
21
İsim
Recep Selman
Bisiklet
Mosso
merhabalar arkadaşlar adım recep yaş 23 öğrenciyim bir yandan da çalışıyorum çok bi vaktim yok ama olduğunda pedallamayı düşünüyorum. yeni bi mtb aldım istanbulda turlara katılıyordum şuan ktü de okuduğum için turlara burdan devam edicem eğer düşünen varsa bi gruplaşma yapalım bu forum sayesinde en kötü solo takılıp vlog ya da blog şeklinde paylaşımlarım olucak. bisikletin markası mosso bir iki güne gelicek kargoda burda kurdurabilceğim bu işin ehli tanıdığı olan varsa irtibat geçerse sevinirim :)

akifekurt

Üye
Tepki
0
İsim
Akife
Merhabalar, henüz üye oldum. Trabzon'da öğretmenim ve bisiklet sürmeyi çok seviyorum; ancak profesyonel değilim. Eğer düzenlediğiniz turlar varsa irtibatta olabiliriz.

adilmusazafer

Forum Demirbaşı
Tepki
255
İsim
Adil Musa ZAFER
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Facebook sayfamizi begenebilirsiniz. Oradan turlar hakkinda daha detatli bilgi alabilirsiniz. Hosgeldiniz bu arada :)

iri

Üye
Tepki
2
İsim
Melih ÇOLAKOĞLU
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar haftasonu Trabzon'da ikinci el bir bisikleti ekspertiz için götürebileceğim kimse var mı? Çok anlamıyorum açıkçası, iyi bir adres var mı bildiğiniz?

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@iri Yomrada safari bisiklet var. Orayı tavsiye ederim. Bisikletimi aldığım yerdir :)

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar google businessi kullanarak evimi haritaya kazıdım. Ne olarak kazıdığıma gelirsek ücretsiz bakım ve tamir yeri olarak 14 gün içerisinde kartpostal gelip aktifleştireceğim siteyi muhtemelen gözükmüyordur şu anda haritada, benim gibi gönüllü olarak bisiklet bakımı yapmak isteyenler belki çıkar diye bu konuyu açıyorum buraya... Trabzonun Akçaabat ilçesinde oturmaktayım eğer sıkıntı yaşarsanız haritadan beni görüp evime yanaşıp bana ulaşıp sıkıntı halledebileceğim seviyedeyse yardım ederim. :)
site (link)
Nereden gelirseniz gelin beklemekteyim...

MeTaLioNs

Daimi Üye
Tepki
212
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhaba. Bisikletimin jant göbeklerinden başlayıp orta göbeğine kadar bakımdan geçirmek istiyorum. Trabzon'da bu işi yaptırabileceğim bir yer var mı?

BuğraZ

Üye
Tepki
0
İsim
Buğra
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Çok teşekkürler arkadaşlar bende bir bisiklet sahibi olmayı çok istiyorum ama ardaığım gibi bir şeyde çok pahalı oluyor.
Evet salcano güzel bisiklet ve benim bildiğim 780 TL lik Salcano Excel26 bisiklet var Salcano nun kendi sitesine girerek tüm özelliklerine bakabilirsin bakabilirsin

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar merhaba. Bisikletimin jant göbeklerinden başlayıp orta göbeğine kadar bakımdan geçirmek istiyorum. Trabzon'da bu işi yaptırabileceğim bir yer var mı?
Yomrada safari bisiklet var tavsiye edebileceğim. 1sürü bisikletçi mevcut Trabzon'da da bırakmanı isteyebileceğim sadece onu düşünebiliyorum. Trabzonda Doğu bisiklet, Muratoğlu bisiklet ve İrem bisiklet var. Meydanda ise kuzey bisiklet var. Markası nedir acaba bisikletin focus mu yoksa yazdığı gibi?

Ahmet TOPAL

Forum Bağımlısı
Tepki
1.199
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Bymami25 Hayırlı olsun yeni yeriniz. İnşallah tırmanmayı seviyorsunuzdur... 😊

• Beğen
Tepkiler: necmeddin

bix_61

Daimi Üye
Tepki
39
İsim
BAKİ ÇEVİK
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Trabzon grubunu canlandıralım biraz arkadaşlar.Herkese merhabalar. :tskler:

Santaruins

Aktif Üye
Tepki
232
Trabzon da yol bisikleti ile düzenli sürüş yapan arkadaşlar varsa katılmak isterim.

• Beğen
Tepkiler: mamiyak

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Evet forumdaşlar , 2021-2022 Futbol sezonu şampiyonu olan Canım Trabzon Spor Kulübünü tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Bizlere bu sevinci yaşatan başta kulüp futbolcularına,teknik heyete ve kulüp yönetimine şükranlarımızı sunuyorum. Türk futboluna ve Trabzon Spor camiasına hayırlı uğurlu olsun.

776403141_0.jpg

delibalta

Forum Bağımlısı
Tepki
2.701
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
TS birkac sene once de sampiyon olmamis miydi? Epey bir gurultu vardi sampiyon TS diye. 38 sene aradan sonra vb gorunce sasirdim.
Futbola ilgim downhillcinin ftp'ye ilgisi kadar olunca..

• Beğen
Tepkiler: Ekincan

Ouz54

Üye
Tepki
0
İsim
Oğuzhan
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar Trabzon çevresinde hafta sonları grup sürüşü yapıyor musunuz?