Trabzon

lapciko

Üye
Başlık
1
Tepki
8
Merhaba Arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım bende bir bisiklet delisiyim ve bu tutkum bir saplantı haline gelmeye başladı. Umarım hepinizle tanışırım. Trabzon'daki bütün bisikletçilere selamlar.

En beğenilen 5 mesaj

Selami Daban

Forum Bağımlısı
    16
    vini vidi vici trabzon turu 290 km bir günde, turumuz uzun ve yorucu oldu yaklaşık 16 saat bisiklet üzerinde toplamda 2o saat süren bir seyahat oldu günübirlik gidiş dönüş yaptık katılan arkadaşlarım insanüstü bir performans ile kazasız sorunsuz bitirdik. 290 km yol yapıldı yolda ilginç bir adamla karşılaştık bizim motive olmamıza yardımcı oldu 7000 km yol yapmış özbekistan dan yola çıkmış hac için arabistana gidiyordu yaş 62 olmaz böyle şey dedik sonra kendimize baktık sorun bizde dedik daha çok yol yapmalıyız. balıklarımız, akçaabat köftemiz, çayımız ve enfes pidelerimiz ektedir. katılımcı arkadaşlarımız başta bu organizeyi planlayan müslüm açar, çok saygı duyduğum dr mustafa koç beye, özay kayış beye, hüseyin yaman beye teşekkür ediyorum. yolda bize rahatsızlık veren şoförleride kınıyorum birgün onların çocuklarıda bisiklete binecek unutmayalım! bize katılamayıpta gönülden destek veren kenan beye, recai beye, yusuf beye, ertuğrul beye ve çok sevdiğimiz enes beye orduya selam teşekkür ediyorum. resimlerimiz yaşadıklarımızın bir kısmını size yansıtır umarım. ayrıca formdaki etkinliklerimizi paylaşan bisiklet form dostlarına da ayrıca teşekkür ediyorum.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
    7
    Arkadaşlar google businessi kullanarak evimi haritaya kazıdım. Ne olarak kazıdığıma gelirsek ücretsiz bakım ve tamir yeri olarak 14 gün içerisinde kartpostal gelip aktifleştireceğim siteyi muhtemelen gözükmüyordur şu anda haritada, benim gibi gönüllü olarak bisiklet bakımı yapmak isteyenler belki çıkar diye bu konuyu açıyorum buraya... Trabzonun Akçaabat ilçesinde oturmaktayım eğer sıkıntı yaşarsanız haritadan beni görüp evime yanaşıp bana ulaşıp sıkıntı halledebileceğim seviyedeyse yardım ederim. :)
    site
    Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Nereden gelirseniz gelin beklemekteyim...
    5
    Merhabalar arkadaşlar,
    Trabzondaki sayılı bisikletçilerden oluşan bir etkinliğimiz var daha önce forumda yazmak istememiştim. Kendi çevremdeki kitle sadece üniversite öğrencilerinden oluşması nedeniyle buradan şehrimizde bisikletle ilgilenen diğer arkadaşlara da haber vereyim dedim. Perşembe akşamı bisikletçileri 15 ilde etkinliğini sürdürüyor ve sayımız giderek artıyor. Trafikte bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak, araçlara bisikletin de bir taşıt olduğunu hatırlatmak, insanları bisiklet sporuna başlatmak amaçlı bir etkinlik. Her perşembe bütün şehirlerde aynı saatte (normalde saat 20.00, ramazan dolayısıyla 21.00) başlıyor. Buluşma noktamız meydan park. Eminim topluluğu görmüşsünüzdür. Artık o kadar oturdu ki kırmızı ışıkta sohbet ettiğimiz şoförler bile bugün niye sayınız az gibi tepkiler veriyorlar.
    Sayının topluma etkimiz açısından önemi büyük. O yüzden hepinizi perşembe akşamı aramızda görmek isteriz .
    Sağlıcakla kalın
    5
    imrendim dostum.süper olmuş bu tur.ancak malzeme eksiklikleri göze çarpıyo.inşallah birgün karşılaşırız.bir turda samsuna yapın süper olur.yada ortada buluşalım.533 369 55 55 faruk demir.samsun bisiklet olarak size katılmayı çok isteriz.selamlar

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
    4
    Karadenizde manyak çok :D Geçenlerde Samsundan Selim ile Coşkun gece 1'de sahilde gezerken kafalarına esmiş Ordu'ya gelmişlerdi. Bir ıslanıp bir kurumuşlar :D Yakında onunla ilgili bir başlık açıcam ;)

Diyeceğim o ki yadırgamam ben hava şartları müsait olursa yapılabilir bir tur ;)

burnout_54

Forum Bağımlısı
Başlık
48
Tepki
977
hoşgeldin,ismini,yaşını,nerde yaşadığını falan da söylesene

lapciko

Üye
Başlık
1
Tepki
8
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
MERHABA ARKADAŞLAR ADIM MİRAÇ 18 YAŞINDAYIM TRABZONDA YAŞIYORUM ŞU ANDA BİR BİSİKLETİM YOK İLK BİSİKLETİM BİSAN MOUNTAIN CAT Dİ İKİYE BÖLÜNDÜKTEN SONRA DAHA BİSİKLET ALAMADIM AMA ELİME PARA GEÇER GEÇMEZ BİTANE SAKCANO ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

Lütfen küçük harf kullanalım...........Tuğrul

burnout_54

Forum Bağımlısı
Başlık
48
Tepki
977
inşallah kısa zamanda bir bisiklet alırsın,salcano aldığın zaman ng 600 veya benzeri daha üst modelleri düşün;)

lapciko

Üye
Başlık
1
Tepki
8
Çok teşekkürler arkadaşlar bende bir bisiklet sahibi olmayı çok istiyorum ama ardaığım gibi bir şeyde çok pahalı oluyor.

• Beğen
Tepkiler: simoniuğur

lapciko

Üye
Başlık
1
Tepki
8
Napayim KardeŞ Adi ÜstÜnde Hayal Zaten Ne Kadar UÇarsam UÇayim Olamayacak BİŞe Y Tabİ 4500 Usd Verİrsem BaŞka

hdeveci

Forum Bağımlısı
Başlık
11
Tepki
821
ilk evvela hos geldin umarım eglenirsin ve hayalindeki bisikletine kavusana kadar seni bisikletten mahrum bırakmayacak bir gecici bisiklet alırsın,bu arada sönmez abinden yardım istersen o seni yönlendirir nede olsa hemserisi sayılırsın oda trabzonlu ben trabzonlu degilim ben ofluyum yani direk baglı olanlardan :) saka biryana iyi eglenmeni dilerim canım kardesim saglıcakla kal karadenizin bası golgeden eksik olmayan delikanlısı.

• Beğen
Tepkiler: lapciko

lapciko

Üye
Başlık
1
Tepki
8
Arkadaşım çok saol adres için ben biraz inceliyim bu bisikletleri bir karar vermem lazım zaten bu arada üstteki oflu abime çok teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı bütün mesaj yazan arkadaşlarıma ve abilerime teşekkürler

sönmez

Daimi Üye
Başlık
4
Tepki
225
@hdeveci
Arkadaşlar bilmeyenler için söyleyeyim.Bu Of dediğimiz yer her ne kadar haritalarda Trabzona bağlı görünsede aslında değildir.Diğer bir ismiyle OF CUMHURİYETİ tamamen ayrı bir dünyadır.Direk olarak Allaha bağlıdır.

• Beğen
Tepkiler: lapciko ve hdeveci

lapciko

Üye
Başlık
1
Tepki
8
SÖNMEZ ABİ BEN BİLİRİM BELKİ BAŞKALARI BİLMEYEBİLİR AMA OF CUMHURİYETİ Nİ BİLMEYEN YOKTUR BURALARDA

• Beğen
Tepkiler: hdeveci ve sönmez

lapciko

Üye
Başlık
1
Tepki
8
SÖnmez Abİ Sen Öyle Dİyosan Öyledİr Abİ BİŞey Dİyemem Sende CumhurbaŞkanizsin Herhalde

hdeveci

Forum Bağımlısı
Başlık
11
Tepki
821
hahahah sonmez yakısıklı hemserim benim :) saka bir yana of ta diger karadeniz sehir ve ilceleri gibi cok guzel bir konuma sahip ve halkıda diger karadeniz sahil insanları gibi espriye ve hosgoruye sahip,evet of direk baglı ama dunyanın en ayrıcalıklı ulkesıne baglı onun adıda TURKIYE ilk kursun 1916 yılında baldacı deresınde atılmıstır bildigim kadarıyla 27 gun 28 gece suren direniste ruslar gemileriyle ancak sahılden saldırarak gemilerden attıkları top atıslarıyla ilceyi ele gecirmislerdir,belkide bu sanlı direnisten dolayı of daha bir inatcıdır :) birde kurtulus savası tarıhınde sakarya ve baltacı deresının kırmızı aktıgı soylenmektedır ulkemin heryerınde sanlı bir direnis yapılmıstır evet ama ne bileyim tetikleyicisi of olsa gerek,birde dipnot vereyım oflu bır ıs adamı abımız yurt dısında fransada gordugu eskı harıtada 1830 yıllarının harıtasında karadenız sahılınde sadece samsun ve of varmıs of zaten 3000 yıllık yerlesık ilce il merkez oldugu icin daha bir tanınmıstır ondan dolayı yoksa oftan daha guzel ilcelerimiz daha guzel yerlesim yerlerimiz vardır.konu biraz tarihi oldu kusura bakmayın basınızı sısırdıysem:)sonemz de bizim sanayıcı devimiz .

Alakalı başlıklar

Yukarı Alt