Trabzon

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
bu buluşmalar devam ediyor mu? trabzonda devam eden buluşma varsa katılmak isterim.

Scudo
Tepki
0
eyüp can bey ben de maçkaya yeni atandım. bisikletimi de aldım. siz eğer uygunsanız sürebiliriz birlikte. telefonum: 0 536 374 44 37

Tepki
38
Perşembe akşamları turlarına devam ediyoruz yeniden. Her perşembe akşamı saat 8 de meydan parkında buluşuyoruz... Bu arada Trabzon'dan herkese merhaba...

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
trabzondan selamlar bende burdayım

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
yarın(23.06.2013 pazar günü) saat 09:30 da Akçaabat dolgu sahasında(Akçaabat Fatih stadyumunun alt tarafı) Troff grubunun düzenlediği geniş katılımlı Off Road yarışı yapılacak.bisikletimle orada olacağım.Trabzon'dan bisikletçi arkadaşları beklerim.

fatıh61

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
Selam arkadaŞlar ismim fatih avrupadan kesin dÖnÜŞ yaptim ve 2011den beri trabzonda kaliyorum.eskiden cok turlar yapiyordum.saĞlik nedeniyle cok zaman spor yapamadim ve 134 kiloya ciktim.Şu an 113 kiloya indim ve saĞlik dÜzelmeye baŞladi amajim 100 kiloya inmek ve trabzonda uzun turlar yapmak.bu en azindan 6 haftami alir yani ramazandan sonra bÜyÜk ihtimal formuna gelecem.inŞallah bu sitede trabzon bisikletci arkadaŞlarla taniŞirim ve bu turlari yanliz yapmam. Saygilarla fatih tosun 33 trabzon/akcaabat

fatıh61

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
Şehirde fazla deyilim benim rotam yildizli(seragolÜ) yukari.kahraman.derecik. Ordan ya akcakÖy yolundan yada findikli yolundan devam. Trabzon akcaabatdan selamlar fatih (bianchi adx 2700)

fatıh61

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
Trabzonlu arkadaŞlara sesleniyorum beyler ismim fatih 33 yaŞindayim trabzon merkezde yaŞiyorum ve boŞ zamanimda bisiklet sÜrerim ve tamir ederim.kafaya koydum bir bisiklet kulÜbÜ veya derneĞi kurmak istiyorum mekanimiz buluŞma yerimiz hazir.katilmak isteyenler bir kisaca tanitsa kendinide taniŞsak gÜzel bir baŞlangic olur.ramazandan sonra bÜyÜk ihtimal baŞlar turlar kilolari eritmemiz lazim :) herkese hayirli ramazanlar saygilarla fatih tosun trabzon

fatıh61

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
ılk başta kendımı tanıtım ısmım fatıh tosun 33 yaşındayım avrupada doğdum büydum orda 11 sene okudum.sporu cok sevdığım ıcın futbola başladım cok ceşıtlı alman kulüblerde oynadım.masa tenısı kulüblerıne gectım orda başarılar elde etım.bısıklet sürmeyı zaten okulda öğretıler alman belgem bıle var. cocukluk yaşından berı bısıklet sürüyorum.21 yaşında sağlık sorunu nedenıyle sporu bırakmak zorunda kaldım ve cok kılo aldım zaten mesleğımde ahcı olduğundan cok yıyordum.şımdı toparladım kendımı ve 34 kılo verdım.gecen sene bısıklet satın aldım ve spora şımdı devam edıyorum.ama tek başına zevk vermıyor ve trabzonda anladımkı bısıklet süren cok var ama topluluk yok benımde böyle bır topluluk kurma aklıma geldı.ınşallah olur

Tepki
7
Bisiklet
Salcano
akçaabat yıldızlıda oturuyorum.kardeşimle size katılmak isteriz.salcano astro-30 bisikletlerimiz var.

fatıh61

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Ümit
Selam arkadaŞlar baŞka tanidiĞiniz bisikletciler varsa onlarada haber verebilirmisiniz? Sizin yaŞiniz kac acaba??

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
trabzon karabük e doğru bir inin de safranboluyu gezdirelim hocam :)