Tour de mariokaldato

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@mehmetsunu akranına uydun hemen bakıyorum!

Not: Kuru fasulyeyle kuru soğana kurban ol sen, karbon bisikletli pis burjuva!

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Kudret Kurtcebe
Abi memet demosürüm 24 saatte anca taytini giyer bide en fazla bisikleti sokaga indirir

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.136
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kudret Kurtcebe abi aerobar falan iyi hoşta dün gezerken şu resimleri görünce acaba düz aero bar almak hata mı ? Fikrine kapıldım. (link) Konuyu okumadım ama x-ray resimlerinde bileği öyle bükük halini görünce bir tereddüt oldu. Vallahi buluşmayı siz kadar bende bekliyorum, bir buluşunda biz de resimlerle idare edelim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@MakRo

Bu konuda bize yardımcı olacak kişiler ,aerobar 'ı kullananlar ve onların tecrübeleri,bursa olacak nisan ayı içinde pazarları malesef hava hep bozar

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.136
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kudret Kurtcebe evet nisan ayı hep bozar tam böyle oh günlük güneşlik derken kapanır. Eskiden 23 Nisan için dünyanın dört bir yanından gelen çocuklar toplanıp Kızılay'da yürüyecekleri zaman ya da yürümeye başlayınca hep yağmur yağar herkes dağılırdı. Bayramın havası birden değişirdi. İnşallah sizin ki bol güneşli ve keyifli olur.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

MakRo

🤘Forever Metal🤘
Tepki
9.136
İsim
Alperen Atman
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Fırat Ç. Aynen öyle. Zamanında olası depremde acil toplanma yerlerinin üzerinde hep AVM var diye 2 haber yaptılar sonra onu da göremez olduk. İlla ki dünyanın bir yerlerinde bir şeyler olacak. Sonra bir tane Türkiye'den bir adam çıkıp haberde olası İstanbul depreminde şu bölgeler risk altında en az şu büyüklükte olacak derler 1 ay sonra yine unuturuz. Milletçe tarihteki olaylardan ders almayı bıraktık.

• Beğen
Tepkiler: Fırat Ç.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yav harbiden bu deprem işi fena,,,,
7.2 mazallah istanbul bitecek,03.00 'de bir deprem olur ise felaket büyük olacak,korkunun ecele faydası yok 3 yıl içinde çiftlik köyde prefabrik eve geçtik geçtik,bu evler depreme dayanıklı,kaçış illaki olacak,,,,

150741 dosyayı görüntüle

Dostum raşit ev işkembesi,hazırlık yapıyorum,bursa dő la işkembe turu,bak küçük dilim ekmek yiyoruz gördüğün gibi

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@Kudret Kurtcebe
Afiyet olsun dostum abim :D tour rotasını kayseriye de ekleyin bir erciyes yapalım sucuk mangal felan :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@V3DAT
Kayseri deyince akla 3 şey geliyor,
Mehmet sunu
Pastırma
Ve de erciyes ,
Gran fondo erciyes tırmanış yarışı olur ise,vallada billada gelirim,60 mastırda türkiyede kaç adet eğimci çıkacak bakalım,erciyes tırmanışı 20 km olur ve buna 10 km 'de düz yol eklenirse şık olur,bisiklet federasyon başkanı erol küçükbakırcıda bu yarışta yer alır ise acaip olur,otobüse atladığım gibi gelirim,eyyyyyyyyyy bisiklet federasyonu duy sesimi eyyyyyyy salcano sende duy,,,,,

150743 dosyayı görüntüle

Aynı şekilde uludağ fondo 30 km tırmanış üzerine 10 km düz yol toplam 40 km ,

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
Sesimizi duyarlar elbet yüksek sesle çığırırsak :) önce hayal edelim sonra elbet gerçekleşecektir :)

@Kudret Kurtcebe
Şahsen ben tırmanamam helalin var abim :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@V3DAT

21 km gitmiş idim üzerine 20 km eğim çıkmıştım,tabi bu çıkışta 5 adet durma olmuş idi,3 -4 dakika,2 saat 15 dakikada 20 km tırmandık,bu uludağ skoru idi,tabi baştan 10 km gitse idim üzerine 20 km tırmanma Yapsa idim skor farklı olurdu,kartepede 14 km tırmanış yapmıştım,tren ile gittik,tabi kuvvet yerinde idi ama altımda mtb vardı scott scale 30 . En büyük diş 44 idi bu tırmanışta hiç durmadım sene 2011,
1saat 55 dakika skor bu olmuş idi,

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@Kudret Kurtcebe
Maşallahın var abim bende de mtb var azıcık rampa görünce soluk soluğa kalıyoruz aklımda erciyes var ama ömrüm yeter mi bilmiyorum ya erciyese arabayla çıkacam ordan aşağı sallanacam yada çıkacam bilmiyorum bakalım :)