Tokat

Tepki
56
Bisiklet
Carraro
konuyu hortlatıyorum, Tokat Ses ver :) Haftasonu turhaldayım yeni arkadaşlarla bir tur yapalım.

Scudo

citk60

Daimi Üye
Tepki
230
İsim
Emre Çıtak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Niksar dan merhabalarr :):)

• Beğen
Tepkiler: Burak Afrasyap
Tepki
56
Bisiklet
Carraro
En son çamiçine çıkmıştık arkadaşlarla turhaldan gelip. Güreşlerin olduğu zaman. Belki siz de oradaydınız ?

citk60

Daimi Üye
Tepki
230
İsim
Emre Çıtak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sanmıyorum o zaman İstanbul daydım ben.

MrMutlu

Nature = Freedom
Tepki
48
İsim
Salih M.
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tokat'ta yaşamaktayım. Bisikletforum.com sitesini uzun zamandır takip ediyorum. Sigortacılık mesleği ile uğraşıyorum. Aktif bisiklet kullanıyordum fakat yağışlı havada yaptığım kaza neticesinde bisikletimi hasarından ve psikolojik anısından ötürü hurdaya ayırmak zorunda kaldım. Aklımdaki Kron TX150 modelini Nisan-Mayıs ayları arasında almayı planlıyorum. Herkese keyifli ve kazasız sürüşler diliyorum :)

AgekiSs

Üye
Tepki
10
İsim
Ahmet Duran Sınık
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar kolay gelsin,Foruma bende yeni üyeyim,forumu yeni farkettim keşke daha önce fark etseymişim:) Ben tokat merkezde oturuyorum belediyede çalışmaktayım,hafta sonları birlikte gezebileceğim yada grupca gezebileceğimiz kişiler varsa iletişime geçelim :) Hafta sonları genelde bisikletle takılıyorum:)

• Beğen
Tepkiler: citk60

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden akademisyenler kampüs içerisinde yönetmeliğe uygun, çift şeritli, 9 ayrı güzergâhta toplam 7,2 kilometre bisiklet yolu tasarladılar. Projede ayrıca 9 adet bisiklet parkı ve 100 adet bisiklet de mevcut. Bütün bunların maliyetini ise 2017 yılının rakamlarıyla 1,4 milyon lira olarak hesapladılar. Projeyi anlattıkları makaleye şuradan ulaşabilirsiniz: (link)

NoCycling

Forum Bağımlısı
Tepki
1.752
İsim
Mustafa K.
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tokat Aydın Bisikletin internet sitesinden bir ürün almak için mesajlaştım. Arkasından baktım ki ürünün fiyatını arttırmışlar. Mesajlaştığımız fiyattan mı yeni fiyattan mı alacağız diye sorduğumda yeni fiyatı işaret ettiler. Kendilerince ürün fiyatını güncellemedikleri için haklı olabilirler ama, tüketici olarak da ben orada gördüğüm fiyattan almak isterim. Kendilerini nazikçe uyarıp, iyi günler dileyip mevzuyu kapattım. En sinir olduğum durumlardan birini daha yaşadım. Hatta sitelerinde gördüğüm benzer şekilde güncellemedikleri bir ürünün de fiyatını güncellemeleri için haber verdim. Teşekkür ettiler... Garip...

Son düzenleme:
Tepki
0
İsim
Ersan
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ben aktifim hocam

egesenkaya

Aktif Üye
Tepki
187
İsim
Ege
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tokat-Niksar'da aktif yol bisikleti kullancısıyım. Öğrenciyim ve burada sen senem. Sürmek isterseniz sürebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: felixyakuza
Tepki
0
İsim
Ersan
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti