Tokat

Bisikletli Gezgin

Ey şair; bana yağmurdan bahsetme,yağdır!
Başlık
788
Tepki
6.074
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Aleyküm selam. Bisikletle binme amacınızı belirlerseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
MTB mi? Yol mu? Yoksa tur/şehir bisikleti mi düşünüyorsunuz?

Başlık
0
Tepki
0
İsim
Ömer Faruk Çakmak
Bisiklet
Salcano
@M.Ozkul
Tercihim cyclocrostan yana tabi ki ama benim butceme cok agir gelir.Tokat'ta surebilmek icin mtb ler uygun sanirim

ratig

Üye
Başlık
0
Tepki
3
İsim
Tanju
Bisiklet
Carraro
@ÖmerFaruk0660
Çok doğru bir tercih olur Tokat için mtb; Tokat'ın yol durumunu göz önüne alınca.

Henüz alamadım araştırma aynı zamanda kafa karıştırma durumlarındayım. Ben de mtb düşünüyorum şimdilik aşağıdaki iki model arasındayım, bakalım sonuç ne olarak. Aldığınız zaman bilgi verirseniz görüşlerinizden faydalanmak isterim.

Salcano INSOMNIA 29

Carraro Big 929

sdtbsr

Üye
Başlık
0
Tepki
64
Bisiklet
Sedona
Herkese merhaba arkadaşlar. Mesleğim gereği Tokat'ta bulunmaktayım. Baska bir forum sitesinde dolanırken bu siteden haberdar oldum. Açıkçası okuduğum her başlıktan zevk aldim diyebilirim. Üyelerin paylaşımcı olması bu siteyi her gün ziyaret etmemi sagliyor. Bunun icin hepinize teşekkürler.

Alu kadro sahip kawasaki marka bir bisikletim vardi ama sattım. Simdi ise ise daha ciddi anlamda yoğunlaşabilmek adına daha iyi bir bisiklet almayı düşünüyorum. Ama kurbanı kestikten sonra [emoji4]

Zamani geldiğinde yardımlarınızı esirgemeyeceginizden eminim. Hepinize iyi forumlar.

ercst0rm

Forum Bağımlısı
Başlık
4
Tepki
886
İsim
Ercüment
Bisiklet
Specialized
As hoşgeldiniz

Tepkiler: sdtbsr

camoko06

Aktif Üye
Başlık
4
Tepki
759
İsim
Fatih
Bisiklet
Salcano
Aleyküm selam hoşgeldiniz

Tepkiler: sdtbsr

sdtbsr

Üye
Başlık
0
Tepki
64
Bisiklet
Sedona
Hoşbulduk. Sağolun.

ErenCanYRT

Daimi Üye
Başlık
43
Tepki
203
Bisiklet
Sedona
aleyküm selam bende tokatlımyım tokat niksar :)

fatihgul

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Bisiklet
Ümit
Bende Tokat merkezde ikamet ediyorum. Tokat'ta bisiklet kültürünü yaymak adına elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum. Bu anlamda benim gibi düşünen arkadaşlarla tanışmak isterim...

Reis214570

Üye
Başlık
0
Tepki
1
İsim
Bülent Özoğlu
Bisiklet
Cube
Aranıza yeni bir Sedona ile katılmış bulunmaktayım. Niksar Tokat'tan selamlar.

Başlık
2
Tepki
81
Bisiklet
Carraro
konuyu hortlatıyorum, Tokat Ses ver :) Haftasonu turhaldayım yeni arkadaşlarla bir tur yapalım.

Başlık
2
Tepki
81
Bisiklet
Carraro
En son çamiçine çıkmıştık arkadaşlarla turhaldan gelip. Güreşlerin olduğu zaman. Belki siz de oradaydınız ?

citk60

Üye
Başlık
1
Tepki
100
İsim
Emre Çıtak
Bisiklet
Mosso
Sanmıyorum o zaman İstanbul daydım ben.

MrMutlu

Nature = Freedom
Başlık
1
Tepki
27
İsim
Salih M.
Bisiklet
Carraro
Tokat'ta yaşamaktayım. Bisikletforum.com sitesini uzun zamandır takip ediyorum. Sigortacılık mesleği ile uğraşıyorum. Aktif bisiklet kullanıyordum fakat yağışlı havada yaptığım kaza neticesinde bisikletimi hasarından ve psikolojik anısından ötürü hurdaya ayırmak zorunda kaldım. Aklımdaki Kron TX150 modelini Nisan-Mayıs ayları arasında almayı planlıyorum. Herkese keyifli ve kazasız sürüşler diliyorum :)

AgekiSs

Üye
Başlık
1
Tepki
8
İsim
Ahmet Duran Sınık
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar kolay gelsin,Foruma bende yeni üyeyim,forumu yeni farkettim keşke daha önce fark etseymişim:) Ben tokat merkezde oturuyorum belediyede çalışmaktayım,hafta sonları birlikte gezebileceğim yada grupca gezebileceğimiz kişiler varsa iletişime geçelim :) Hafta sonları genelde bisikletle takılıyorum:)

Tepkiler: citk60

bisikletgundemi

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
335
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden akademisyenler kampüs içerisinde yönetmeliğe uygun, çift şeritli, 9 ayrı güzergâhta toplam 7,2 kilometre bisiklet yolu tasarladılar. Projede ayrıca 9 adet bisiklet parkı ve 100 adet bisiklet de mevcut. Bütün bunların maliyetini ise 2017 yılının rakamlarıyla 1,4 milyon lira olarak hesapladılar. Projeyi anlattıkları makaleye şuradan ulaşabilirsiniz:
Bağlantıyı görüntüleyebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Yukarı Alt