Tivibu'dan Eurosport'un kaldırılması

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.945
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
@Onur Ali İmren

Bu sözler bana ise; çözüm önerin nedir? Aynı kaliteye ekonomik olan var da ben boş yere mi harcıyorum? Ben sorguluyorum bunları.

"Bisiklete bu kadar para verilir mi?" türünden serzenişten ne farkı var bunun? TV+Internet+Telefon iletişimin önemli bileşenleri. Ne kadar bilinçliyseniz o kadar iyi faydanırsınız. Bunu parayla mı ölçüyorsunuz?

• Beğen
Tepkiler: sabitkamera
Scudo

Onur Ali İmren

Forum Bağımlısı
Tepki
870
Bisiklet
Kron
@Bahadır Gürel no no no ben size boş yere harcıyorsunuz,sorgulamıyorsunuz demiyorum. Ama siz ne kadar bilinçli olarak bu rakamları veriyor iseniz bu fiyatlar o kadar düşmeyecek. taaaa ki tekellikten çıkana dek. Bazen terk etmeyi bilmek gerekir.

N. Burak Önder

Daimi Üye
Tepki
240
Bisiklet
Scott
Gün itibari ile Discovery Channel, Discovery Science da kaldırılmış. Yarın ilk iş kapatıyorum tivibu hesabımı.

Özgür R

Forum Bağımlısı
Tepki
2.208
Tivibu'dan kurtulduk derken şimdi de Digitürk ile sorun yaşıyorum.Bilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa şimdiden teşekkürler.

Dün Digitürk'ün Dilediğin Yerde uygulaması ile bilgisayarımdan Eurosport HD ve Eurosport 2 kanallarını izleyebiliyordum, bugün ise Eurosport HD açık olmasına rağmen Eurosport 2 kanalı paketinizi kapsamıyor uyarısı vererek açılmıyor. Tv den Eurosport 2 yi ise açabiliyorum futbol maçı var fakat aslında bisiklet yarışı olması lazım şu an.

Müşteri hizmetleri ile devamlı görüşmeme rağmen hepsi farklı şeyler söylüyor ve çözüm üretemediler.Anlayamadığım şu an iki tane ayrı Eurosport 2 kanalı mı var?

burcinhan

Forum Demirbaşı
Tepki
1.373
İsim
Burçinhan Doğan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
tivibu da eurosport 2 kalkmış görünüyor. Sizlerde de aynı sorun var mı ?

galen

Üye
Tepki
61
İsim
Ziya Kanyılmaz
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@burcinhan
Aynen ocağın son haftası mesaj atmışlardı. 1 şubattan itibaren artık yayınlanmayacak diye. Kalkması kötü oldu. Kaçırdığım bisiklet yarışlarını ordan izliyordum

dost acı söyler

Aktif Üye
Tepki
111
@burcinhan
Evet maalesef kaldırdılar. Hanım çocuklar bayram ettiler bütün gün spor seyrediyoruz diyorlardı?

• Hahaha
Tepkiler: Özcan

Cevat_MD

Forum Bağımlısı
Tepki
1.978
İsim
Cevat Bayhan
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Evdeki paralı TV'lerin tamamını iptal ettirdim. Daha önce D-Smart ve Tivibu kullanmıştım. Bir televizyoncudan 40 liraya basit bir uydu alıcı aldım, iyi kötü izliyorum. TiViBu'yu iade ederken sebep soran çağrı merkezi sorumlusuna, "Her gün seri bir şekilde Atatürk ve cumhuriyete küfreden aşağılık 'Akit TV' başta olmak üzere tüm 'din tüccarı' ve yandaş kanallara param nasip olmasın diye çıkıyorum" dedim ve bu sözlerimin kaydedilip yöneticilere dinletilmesini özellikle rica ettim. Ayrılış dilekçesine aynı bu şekliyle yazıp, "şimdiye kadar ödediğim paralardan Atatürk düşmanlarına giden her kuruşumu haram ediyorum" ibaresini de ekledim.

Neden bilmiyorum bir rahatlama geldi. Sizlere de tavsiye ederim...;)

İsmail Selçuk

Founder Pelokon Cycling Team on Strava
Tepki
2.538
İsim
İsmail SELÇUK
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ctesi aradım ne iş diye 1 şubattan itibaren eurosport 2 birkaç kanal daha saydı müşteri hizmetleri sözleşme süreleri dolmuş. Yayından bu yüzden kaldırıldı.

burcinhan

Forum Demirbaşı
Tepki
1.373
İsim
Burçinhan Doğan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Alternatif önerisi olan var mı ? Eurosport kanalları birinci öncelik

Haluk Eke

Daimi Üye
Tepki
1.300
İsim
Haluk Eke
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Specialized
Üç yıldır eurosportplayer abonesiyim. En son 29 € idi yıllık abonesi, bugünkü kur ile aylık yaklaşık 15 TL'geliyor. Çok memnunun, sadece online değil, istediğinizde kaçırdığınız yarışları bant kaydından da izleyebiliyorsunuz.

(link)

Afyon35

Forum Bağımlısı
Tepki
528
İsim
Samet A.
@Haluk Eke
Yanlış anlamışım kusura bakmayın

burcinhan

Forum Demirbaşı
Tepki
1.373
İsim
Burçinhan Doğan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Haluk Eke

Türkçe içerik sağlıyor mu ?

Haluk Eke

Daimi Üye
Tepki
1.300
İsim
Haluk Eke
Başlangıç
1956—57
Bisiklet
Specialized
@Afyon35
Tabiki canlı izleniyor, TV dekinin aynısı E1 ve E2 canlı olarak veriliyor. Artı olarak canlı yayıyınını farklı çekim araçlarından ancak yorumsuz hallerini canlı izlemek mümkün. On demand sayfalarından da istenirse geçmiş yarışlar izlenebiliyor.

@burcinhan
TV'de nasıl veriliyorsa öyle Türkçe izlenebiliyo; yoksa bir anlamı ve keyfi olmaz zaten, Berkem Ceylan, Sarper Günsal, Caner Eler olmadığında. İsterseniz başka bir lisana da geçebilirsiniz. TV yayınından eksisi yok bir çok artısı var.

• Beğen
Tepkiler: Triban

burcinhan

Forum Demirbaşı
Tepki
1.373
İsim
Burçinhan Doğan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Haluk Eke

Aynen o ekip olmadan yarışın hiçbir anlamı yok. Teşekkürler yardımlarınız için.

• Beğen
Tepkiler: Haluk Eke