The program ( 2015 )... lance armstrong movie

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
https://pbs.twimg.com/media/CHN6R8uUAAA7HPi.jpg

film ne zaman vizyone giriyor bilmiyorum ama bugün bir kaç saat önce frangman yayınlandı
tüylerimi diken diken etti ve kandırılmış olmam beni bir garip yaptı. ama hala niye ise deli gibi seviyorum bu adamı garip.. tecavüzcüsüne aşık olma sendromu gibi bir şey : )

bakalım oscarlık film diyolar bunun için oldukça güzel anlatılmış diyorlar. sizinde bilginiz olsun. izleyin efenim şimdiden iyi keyifler.

Scudo

GKMDGN

Üye
Tepki
7
İsim
gökmen
gösterim tarihi 23 eylül 2015 denmiş imdb'de

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
23 Eylül'e kim öle kim kala unuturum ben bunu :D Bu arada başrol Ben Foster'ı hep beğenmişimdir, değişik bir havası var adamın ve role de çok yakışmış açıkçası :)

Serkan.Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
764
Bisiklet
Mosso
@taner07 oscarlık bir film diyorlar.. hani sen unutsan onlar sana hatırlatır

alper52

Daimi Üye
Tepki
226
İsim
Alper
Bisiklet
Fuji
Chris o dowd yaşlanmış :D

Fatih Anıl

Aktif Üye
Tepki
110
Bisiklet
Cannondale
Gösterim tarihi yaklaşıyor. Tüm dünya ile aynı anda gösterime girilecek diye biliyorum.

Sozenen

Aktif Üye
Tepki
393
Amerika’lı ünlü bisikletçi Lance Armstrong’un doping yaparak kazandığı Fransa Bisiklet Turu Şampiyonlukları ve yakalanışı film oldu. “The Program” isimli film 16 Ekim tarihinde vizyona giriyor.
İngiliz yönetmen Stephen Frears’ın imzasını taşıyan filmde Ben Foster, Lance Armstrong’ı canlandırıyor. Genç yaşta geçirdiği kanser sonrası bisiklet dünyasına fırtına gibi dönen ve dünyanın en zor bisiklet yarışı olarak bilinen Tour de France’ı 1999 – 2005 yılları arasında 7 kez üst üste kazanan Lance Armstrong birçok insana örnek olmuştu.
2012 yılında Amerika’daki Anti-Doping Kuruluşu’nun yürüttüğü soruşturma sonrası doping sayılacak ilaçlar kullandığı tespit edilen Lance Armstrong’un kazandığı tüm madalyalar iptal edilmişti. Milyonların idolü olan Armstrong, bir anda dünya tarihinin en büyük doping skandalının başrol oyuncusu olmuştu. Öte yandan, yapılan açıklamalarda Armstrong’un kullandığı ilaçların inanılmaz büyük bir ustalıkla seçildiği belirtilmiş ve şuna kadar yapılan en profesyonel ve karmaşık doping olduğu açıklanmıştı.

(link)

Bahadır Gürel

Forum Bağımlısı
Tepki
7.943
İsim
Bahadır Gürel
Bisiklet
Geotech
Imdb'de 25 Aralık yazıyor. 16 Eylül'de Fransa'da vizyona giriyor. Bisiklet yarışlaının mabedi olduğundan olsa gerek.

upload_2015-10-13_11-54-23.png

Sozenen

Aktif Üye
Tepki
393
filmin kendi facebook sayfasındaki afişi de 16 Ekim diyor. (link) 3 gün sonra yayına girecek diyorlar film için

eren cerciz

Aktif Üye
Tepki
266
Bisiklet
KTM
hahahah yahu biz @justbasicfacts ile birlikte filmi 10 Ekim'de Kadıköy Rex'te izledik. Bir bakın belki hala gösterimdedir.
Şimdi yorum yapmak da ayıp olur :) Neyse hele izlensin falan, öyle konuşuruz...

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
Bisiklet
Kron
Ustun amerikana maruz kalicagimiz bi film olmaz umarim

alper 76

Forum Bağımlısı
Tepki
1.822
Bisiklet
Scott
Belgeselini izlemiştim, her türlü yalanı ekranlara nasıl baka baka söylediği, kendi kanı verilerek doping yapması, hayır kuruluşlarında sırıtarak yaptığı iyi niyet gösterileri...
GİTMEYECEĞİM, rezilliği bile SATMAYA çalışan kapitalizm...
ne gerek var?her şeye rağmen afern! dedirtmeye çalışan bir filmdir tahmin ediyorum

ahmtayd

Forum Demirbaşı
Tepki
389
İsim
Ahmet
Bisiklet
Carraro
25 aralık diyor sinamalar.com doğru mu acaba ?

The UGUR

Forum Bağımlısı
Tepki
2.169
İsim
Uğur
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben bu herifin efsane falan olduğunu düşünmüyorum.Neyse tüyleri diken diken eden şey Placebo'nun Running Up That Hill'dir.Rezilliği gösteren bir film.İronik olmuş.

justbasicfacts

Aktif Üye
Tepki
263
İsim
ANIL OKAY
Bisiklet
Fuji
henüz vizyona girmedi, filmekimi'nde gösterildi :) @eren cerciz

yönetmen "the armstrong lie" ve "stop at nothing" belgesellerini izleyip film çekmeye karar vermiş. filmin hiçbir derinliği yok. yine de ben foster'ın oyunculuğu ve güzel bisiklet sahneleri nedeniyle izlenebilir. armstrong'un hikayesinin detayı için bahsettiğim iki belgeseli öneririm.

Sedat Arda

Aktif Üye
Tepki
105
İsim
Sedat Arda
Bisiklet
Specialized
Lance Armstrong ile ilgili belgesel niteliği taşıyan filmler derlemeler izledik,bu sefer iyi bir yönetmenin ve ekibin;tüm bu dünyaya bakışı ve ele alışı üzerinden izleyecez...