The Pearl / Doha Gezisi (02.03.2012)

Konu, 'Yabancı bir ülkede şehiriçi turlar' kısmında Kenan Kaşoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Kenan Kaşoğlu

Kenan Kaşoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Adındanda anlaşılacağı gibi inci adasına gidiyoruz bu hafta....
    Gidiş - dönüş toplam 60 km. Fotoğraflarla bu türk mimarisini tüm arkadaşların beğenisine sunacağım inş.))))

2. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ilk defa duyuyorum. nerede kalıyor bu inci adası biraz bilgi alabilir miyim. resimde çok şahane gözüküyor :)

Kenan Kaşoğlu

Kenan Kaşoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Kenan Kaşoğlu

Kenan Kaşoğlu Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar özürlerime ileterek turu gerçekleştiremedik. Çünkü çok yoğun bir kum fırtınası mevcut Katar'da inş. diğer günlerde gerçekleştirmek ümidiyle..

İlginizi Çekebilir

3.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
Ekran Görüntüsü (6).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...