Thaireland Charity Cycle 2009

oyaa

Aktif Üye
Tepki
162
merhaba arkadaşlar
bir eğitim için gittiğim bayburt'ta, bayburt öğretmen evinde 3 bisikletçi ilen karşılaştık;

(link)

bu arkadaşlar tayland'dan irlanda'ya kah pedallayarak, kah uçarak yol alıyorlarmış.bayburt'tan gümüşhane, trabzon, giresun, ordu, samsun, sanırım samsundan da uçakla istanbula gidiyorlar..

bana verdikleri kartı paylaşayım sizinle;

Thaireland Charity Cycle 2009
In aid of the Share a Dream foundation
Cycle from Thailand to Ireland

(link)

bisikletlerden fotolarla hoşçakalın diyorum arkadaşlar..

(link)

(link)

(link)

Scudo

Tuncer Bayık

Daimi Üye
Tepki
308
Sevgili bisiklet dostu arkadaşım oyaa ve diğer arkadaşlar,

Ben de bu haftasonu yaptığımız Karabük-Kastamonu turumda Kastamonu'da tesadüfen Paul ile karşılaştım.Ct idi.Pz dönecektik. Karabük'e gideceğini söyleyince yarını beklerse beraber gidebileceğimizi söyledim. "Bekleyemem,hemen gitmem lazım,diğerleri gitti bile" dedi. "4 saatte varmalıyım" diyordu ama imkansız gibi geldi bana. Sonradan 7-8 saate filan vardığını tahmin ediyorum. Karabük'teki bisiklet ekibini arayıp haber verdim ve ekipteki öğrenci arkadaşlardan misafir etmelerini istedim. Paul'e de onlara kalacak yer ayarladığımı ,varınca onun hesabına göre arkadaşların 16:00 da kendilerini otobüs terminalinde bekleyeceklerini, kendisinin de oraya gitmesini söyledim.

Biz Kastamonu'yu gezdikten sonra ertesi günü tekrar bisikletle Karabük'e döndük.

Fatih ve Ömer o saatte beklemişler.Gelmemişler.Bir saat sonra filan Mike ve Brian'ı terminalde görmüşler ve tanışmışlar. Kendilerini beklediklerini söyleyince onlar şaşırmış bizden nasıl haberiniz oldu diye. Kastamonu'daki arkadaş sizin arkadaşla konuşmuşlar haber verdi deyince geride kalan Paul ile konuşulduğunu anlamışlar. Daha sonra Paul'u da bulup eve götürüp misafir etmişler. Teşekkür ediyorum onlara.

Pazar günü Ankara yolu çıkışı 12.km deki tünele kadar da uğurlamışlar sağolsunlar.

İrlandalı arkadaşların istikametleri; Abant,Bolu,Düzce,İzmit,İstanbul...

Bisiklet dostlarına duyurulur !!!

O akşamdan birkaç resim;
(link)

(link)

(link)

Bütün bisiklet dostlarına sevgiler, sağlıcakla kalın .

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar turlarını bitirmiş.

Yola çıkarkenki halleri

http://i83.photobucket.com/albums/j319/sonatay/cemal%20atasoy/LeavingBangkok.jpg

bitirdikten sonraki halleri, ee tur bisikletçiliği insanı olgunlaştırıyor işte. :)

http://i83.photobucket.com/albums/j319/sonatay/cemal%20atasoy/Engalnd.jpg