Teskereyi aldım, Pedala bastım. (Çanakkale, Gökçeada, Bozcaada, Assos, Ayvalık)

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
kardeşim valla kusura bakma ben daha bu fotorafları yeni gördüm yaa ,ina hepsi hrika cıkmış ve yorumların hem güldürdü ,hem üzdü hemde o günleri hatırlattı ,inan herşeye rağmen tam bir ani oldu senin için ,inşallah birgün kısmet olursa tekrar buralara yolun düşerde bir kerede birlikte yaparız bu turu ,seni çok özleyeceğimizi sakın unutma ,herzaman kalbimizde yaşayacaksın SEVGİLERİMLE

Scudo

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
Haşim kardeşim selam nerelerdesin hiç görünmüyorsun.Teskereyi aldın sırra kadem bastın.:in:

Selamlar

• Beğen
Tepkiler: Necroshine

salihhh

Üye
Tepki
76
pedallarına sağlık.........bu güzel geziyi bizimle paylaştığın için teşekkür ederim.

Doğukan Akdoğan

Daimi Üye
Tepki
43
güzergah bilgisi ile ilgimi çeken bir başlık oldu. muhtemelen benzer bir rotayı bu yaz bende yapacağım...

selamlar

Timukan Karaca

Aktif Üye
Tepki
363
Harika bir teskere sonu olmus bu gezi.Ozgurlugu iliklerine kadar hissetmek.Hatta biraz fazlasini bile.Bende o yolu mart ayinda yapmistim.Nerelerden gectin, nelerle karsilastin az cok tahmin edebiliyorum.Daha bir cok gezide yazilarini okuruz herhalde Irfan beyde bu arada gercekten cok hizli ve yorulmak nedir bilmiyor.Bisiklet doslarinin yardimlasmasini cok guzel ifade etmissiniz.Bol turlu gunler.

• Beğen
Tepkiler: İrfan Aşıroğlu

Nomad

Daimi Üye
Tepki
189
Bisiklet
Trek
Yaşadığımız coğrafyayı farklı bir vizörden görüp, farklı kalemden okumak büyük bir keyf oldu gecenin bu vakti, sağlıcakla...

• Beğen

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Güzel tur olmuş bende 1979 da çanakkalede boğaz komutanlığında amiral postası olarak görev yapmıştım.

• Beğen

İbrahim Yurtseven

Forum Demirbaşı
Tepki
1.370
İsim
İbrahim YURTSEVEN
Bisiklet
Specialized
Aramıza hoş geldin.. Güzel'de bir geliş oldu. Gece ıssız yollarda hissettiklerini çoooook çok iyi tahmin edebiliyorum. Geceyi, doğayı hissetmek budur işte. Bunları yalnız olmadan yaşayamıyor insan. Yürekten tebrik ediyorum. Birde çadırınız ve uyku tulumunuzu alsaydınız gece yaşadığınız sıkıntıyı yaşamayabilirdiniz gibi geliyor bana. Yinede çok çok güzel olmuş. Sağlıkla kalın.

• Beğen
Tepki
25
Dostum mükemmel bir tur olmuş inan hayran oldum =) askerlik için geçmiş olsun...Tebrik ederim gerçekten , harika paylaşım için de teşekkürler , inşallah bir gün birlikte bir program yaparız kendine iyi bak :)

Sevgilerle...

• Beğen
Tepkiler: hasim_hakli
Tepki
17
Dostum,
Süper bir tur olmuş Çanakkale ile ayvalık - cunda arasında pedal bastığın tüm yerleri (Gökçeada dışında bende pedalladım.) hatta 19 mayıs - 23 mayıs arasında seninkine göre daha mini toplaM uzunluğu yaklaşık 195 KM olan bir tur planladım.
(link)

tekrar aynı yerleri yeniden bir göreyim dersen beni çok mutlu edersin.
Ayrıca gökçeada ile ilgili bilgi verirsen sevinirim. gerçi sen kısa bir tur yapmışsın adada ama olsun.

• Beğen

cemal_007

Daimi Üye
Tepki
284
ayaklarınıza sağlık çok harika bir tur olmuş resimler okadar çokki ben bile yapdım zannetdim

• Beğen