Teskereyi aldım, Pedala bastım. (Çanakkale, Gökçeada, Bozcaada, Assos, Ayvalık)

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Merhaba Arkadaşım,
Bu güzel gezi yazı ve fotoğrafların için çok çok teşekkürler. Bizlerde seninle birlikte pedallamış kadar olduk. Muhteşem bir rotada yol almışsın. Doğa, doğal hayat, manzara, deniz, tarih ve nicesi mevcut.

Paylaşımın için tekrar tekrar teşekkürler...

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: hasim_hakli

hasim_hakli

Aktif Üye
Tepki
305
@Ahmet Mumcu

Teşekkür ederim. Estağfirullah sayfayı kirletmediniz. Bu bi forum.
Tartışabiliyor olmamız ne harika. Tekrar çok teşekkürler. Bol pedallar.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Mumcu

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
Şöyle bir bakayım dedim, sonuna kadar okuyuverdim. :)

Gerçekten harika bir gezi olmuş. Hele ki o geceleyin toprak yolda yaptığınız yolculuğu anlatırken, sahne kafamda bir bir canlandı, kendimi düşündüm yerinizde, üç nokta beş attım, yok çan sesleri, yok mezarlık, yok domuzlar kendimi bir korku filmi sahnesinde gibi hissettim. :D

Hayırlı tezkereler dilerim, fotoğraflarla ve yazılarınızla mükemmel bir anlatım olmuş, darısı başımıza… :)

• Beğen
Tepkiler: hasim_hakli

hasim_hakli

Aktif Üye
Tepki
305
@Serkan Taşdelen

Çok teşekkür ediyorum. Sizlerden ilham alıyoruz. Bu gezilere katkınız dolaylı olarak
sizinde var. Bol pedallar.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

hasim_hakli

Aktif Üye
Tepki
305
@asortik

Çok teşekkür ederim.
Evet gerçekten zor bi geceydi. O yol bitmek bilmedi. Rüzgar adeta ben savuracak gibi esiyodu. :) Neyse ki başardım. :) Darısı başınıza ama turlarınızın
benimki kadar tehlikeli geçmemesini umarım. :)

TOYGAR YONTGAN

Forum Demirbaşı
Tepki
745
Dostum öncelikle geçmiş olsun diyorum,insanlar askerlik sonrası o dönemi uzunca bir süre daha yaşarlar,ama sen güzel bir tur yapmış o dönemi kapayıp hayatında yeni bir sayfa açmışsın.Bu güzel tur ve paylaşım için sana teşekkür edip,bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.

Ahmet Mumcu

Daimi Üye
Tepki
1.073
@İrfan Can

Irfan Arkadasim.

Sizi hakikaten cok merak ediyorum ve en kisa zamanda mumkunse tanismayi arzuluyorum.

Nezaket dolu bir kisiliginiz var. Begenerek izliyorum, tum arkadaslara buyuk destek saglayan kisa ama icten yazilariniz hic eksik olmuyor.

Forum sizler gibi saygin arkadaslarla daha guzel yerlere gidecektir.

Tesekkurler.

hasim_hakli

Aktif Üye
Tepki
305
@Kubilay Demirtaş
Bende Teşekkür ederim.

@Hakan Eşme
Evet güzel ve heyecan doluydu. Devamını kendimden bekliyorum. :)

@TOYGAR YONTGAN
Çok teşekkür ederim. Güzel bir tur yapıp o dönemi kapayıp yeni bir sayfa açtım ama bu bir anda gelen özgürlük Ağustos ayında bi şelalenin beslediği buz gibi bir suya dalmak gibi geldi bana. :) Size de hayatta başarılar bol pedallar.

@Süleyman Şatır
Mutlaka tavsiye ederim. Burada yazmayı unuttuğum atladığım yerler olabilir. Eğer bu rotayı seçerseniz her zaman elimden geldiğince yardımcı olabileceğimi unutmayın. Teşekkürler bol pedallar.

@İrfan Can
Evet maceraya devam. İş olarak yoğun bir dönem beni bekliyor ama her fırsatta devam. Sağolun bende teşekkür ederim.

@Tugkan emir
Sağolun. Gökçeada'yı çok fazla gezemedim. Ama bi yerlere notettim Gökçeada adam gibi gezilecek. :) Bol pedallar.

İrfan Aşıroğlu

Daimi Üye
Tepki
579
Bisiklet
Whistle
@dbr

Merhaba haşim kardeşim

Ben gökova turunu tamamladım çanakkleye döndüm,şöyle bir gözden geçir bakayım.Turla ılgılı anılarımı anlatmaya devam edıyorum,yorumlarını beklıyorum.Eksık yönlerımız kalmısmı ıkazlarını beklıyorum...