temiz bir fren ve vites kolu lazım

efes-2005

Üye
Tepki
5
temiz bir fren ve vites kolu lazım

shımano olcak

+ temiz olcak

+6 kötü bir şey de değil çok iyi bir şey de değil orta halli bir şey olacak

ör: shımano acera
shımano altus
shımano tourneo

Scudo

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
hangi vites sistemine göre yazsan daha iyi olur yani 7 li sistemmi 8 li sistem yada 9 lumu

efes-2005

Üye
Tepki
5
7 li sistem özür..... onu yazmayı unutmuşum acil lazım ya ondan :D hatırlattığın için teşekkürler

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
rica ederim...bana kalırsa sıfır al bunları zaten çok yüksek fiyatları olacağını zannetmiyorum yani sanırım 20 ytl civarıdır belki biraz daha fazla..böle bi fiyat içinde ikinci el almaya değmez bisiklet firmalarının olduğu sayfada ilgilenirler sanırm seninle

efes-2005

Üye
Tepki
5
@Genie

evet haklısın galiba benm amacım şubat - mart aylarında komple vites sistemini değiştirmekti

ben de o zamana kadar iyi bir şey kullanayım ama ucuz olsun diye 2. el dedim ama dün 1 yerde 15 ytl ye gördüm uzaktan iyi birşeye hatta shımano acera vites koluna o kadr benziyodu ki onu alcaz artık

dün gittim eski vites kolunu kurtarmak için yay aldım bu gün de kaybettim :eek:

dün 9 dan beri onu arıyom:mad: bulursam değiştirmeye gerenk yok bulamsam 15 ytl gitcek ya da anne bank 50 ytl vercek:D

nikto

Aktif Üye
Tepki
211
bende tertemiz bir tane var... eger 100 km binilmeden degistirmiştim 8liye geçince... Sanırım Altus ya da alivio... mail atarsan fotograf ve fiyatı konusuruz. emre.tok@turkcell.com.tr

efes-2005

Üye
Tepki
5
Emre abim sağolsun Vites kolarını verdi çok güzel cidden istediğim gibi tertemiz ve bir kolun bisikleti bu kadr değiştireceği aklıma gelmezdi......
önde kaç gösteriyosa arkada o ve vites atmalarında hiç ses yok tık tık hepsi bu bendeki parçalara felaket uydu burdan emre abime teşekkür ediyorum bu kolları bana verdiği ve az kullandığı için:D