telefon buldum. kaybeden varnıı

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
akşam iş dönüşü 'bi telefonun yanından geçtim sanki' dedim ve dursammı durmasammı diye kısa bi düşündükten sonra durup geri döndüm. ve baktım ki telefonmuş. öyle biyerde düşürülmüşki orda ne dolmuş ne taksi durabilir. (bisiklet.. tabiki durabilir. :) ) eeee... kim nasıl düşürdü bunu?? ya bir bisikletçi ya motorcu yada piskopatın biri atmış olabilir :smily143:
aldım telefonu baktım çalışıyor. attım cebe nokıa yı :) nasıl olsa sahibi arar dedim. eve vardığımda 8 cevapsız arama vardı ekranda. sessizdeymiş kıpraşımınıda hissetmedim montumun cebinden. daha üskümü değişmeden tekrar aradı sahibi. açtım;

-kimsiniz

ben- siz kimsiniz

-yaa.. ben telefonumu kaybettimde

ben- valla çok şanslısın:)

-saol abi.. allah razı olsun

vs.vs. onunla bzim otobüs durağında buluştuk motorsikletle geldi ;) ayaküstü 3-5 lafladık ve emaneti teslim edip evime döndüm

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Allah insanı, iyi insanlarla karşılaştırsın ne diyeyim...
Tebrikler, örnek bir davranış...

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
telefon saglammışki kapanmamış kapansa seni bulması çok zordu.ve birde tabiki senin gibi birinin bulduguna dua etsin.

benimde bir kere bisikletle çok hızlı giderken düşmüşdü kart takılan yerine kadar dagılmışdı eyvah gitti telefon derken taktım çalışmaya devam etti bu nokıa güzel telefon yapıyor telefonumda 3210 bir zamanların en iyisinden.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
gerçekten allah razı olsun demek istiyorum...
keşke bütün insanlar sizin gibi olabilse dünya ne kadarda güzel ve yaşanacak bir hal alır...

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
otec kardes senı klonlayalım o zaman:D
ne yapıyosun hıc gorusemıyoruz vedat abiye selam soyle sana bır yol bısıkletı ayırdım he de tura cıkalım beraber

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
İşte Yasin'im sen busun...
Senin gibileri yaşadıkça ve arttıkça her daim gurur duyacağız. Senin gibi birisini tanıdığım için çok mutluyum.
Allah senden razı olsun kardeşim..

Sevgiler...

tırt kaptan

Forum Demirbaşı
Tepki
640
Bir zamanlar dürüstlük ve iyi ahlak, bir meziyet değil; mecburiyetti. Ancak ne yazık ki günümüzde bu değerler enayilik diye adlandırılıyor. Bu güzel davranış için seni kutlarım. Hala dürüst ve ahlaklı insanların olduğunu görmek mutluluk verici bir duygu...

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
örnek bi davranış.demekki hala bozulmayan insan bozulmuyo.teşekkürler...

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Örnek davranışınızdan dolayı sizi tebrik ederim.

Cemowski

Daimi Üye
Tepki
105
Aslında yasin abi keşke bütün dünyada senin gibi insanlar olsa:rolleyes: ne güzel olurdu.Ben bu davranıışını çok beğendim. ve forumda olan küçüklerede (ki bende forumda küçüklerden sayılırım) çok iyi örnek oluyorsun. Bu bilgiyi bizimle paylaştığın için çok teşekkürler.

Jr.BMX

Daimi Üye
Tepki
102
Allahtan baskasına denk gelmedi yoksa direk cebine atarlardı

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
@HaliliOzturk

Amin :27: Halilcim amin :)

@nuriaktürk

evet telefon kapansaydı durum farklı olabilirdi. şarj bitik gibi olsaydı da 8 cevapsız arama sonrasındada kapanmış olabilirdi....

nokıa iyi telefon yapıyor ama hepsi 3210 gibi sağlam olmuyor. inan ;)

@d.berkay

teşekkürler. Allah sizdende razı olsun

@burgazz

he he he.. kardeş bugün seni andık. kırmızı R500ü olan Apo'yla beraber. :rolleyes: :rolleyes: anladın sen onu ;)
ilk yol bisikleti deneyimimi senin bisklette yaşadım. parkta buluşmuştuk hatırlarsan. Yunus efendide vardı...
bakarız kardeş olabilir, olamayabilir :)

@Serkan Taşdelen

saol kardeşim. Allah sendende razı olsun.
çok teşekkürler. kolay gelsin :)

@H.Can DEMİREL

beddende teşekkürler.

@tırt kaptan

acı gerçekler.:(

çok teşekkürler.

@simplonmurat

@derya.k

çok teşekkürler.

bozulmayan insan bozulmuyo..bozulmayan insan bozulmuyo..bozulmayan insan bozulmuyo..
ilginç geldide :)

@Cemowski

Sevgili Cemowski
umarım sende birgün örnek aldığın insanlar gibi örnek alınan biri olursun.
sevgiler

lazkoqat

Üye
Tepki
8
tebrik ederim benzer olay benım amc oglunun basina geldi o dusurduu telefonu ama telefon kapali vee pin kodu vardi bulan belediye temizlikcisi. telefoncuya 25 milyon vermis sifreyi kırdırtmıs ve ev yazan yeri radi telefonunuzu buldum dıye bızdee gıttık aldik..

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
burda kaybedende cok şanslı biriymiş herkese nasip olmaz böyle kaybeden bulan ilişkisi ben de gecen ay düşürdümmü kaybettimmi caldırdımmı anlayamadım gitti telefonum düşürdüğüm gün aradım bir kac defa bir iki kez caldı sondefe denememde birisi actı tak diye teli suratıma kapattı o zaman anladım telefonumun calındığını

bora_jb

Forum Demirbaşı
Tepki
106
valla cok ıyı bır davranıs helal olsun..

bende gecen kor bırısını gordum eve gıderken yokusu cıkıyordum onunden gecerken son anda fark ettım tuttum kolundan cunku bızım evın ıkı yokjusu var ve bu cok dık ayrıca tek yon olduu ıcın motorlar falan cok hızlı gıdıyor kolundan tuttum yurumeye basladık ama maalesef amca cok ama cok konusuyordu ve yurumuyordu durup durup dınlennıyordu :) artık delırıcek gıbı oldum nerdeyse 45 dk oldu ve bır ara bırakıp kacmayı dusundum :) ıyıkı bırakmamısım o tessekkuru bıle benı cok ıyı hıssettırdı

sanırım sımdı olsa sımdı de yaparım:):)

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
yardıma muhtac kişilere her zaman elimizden geldiği kadar yardım edelim bu bir memleket meselesidir özellikle özürlüler e ve yaşlılara unutmayınki elinden tutupda karşıya gecirdiğimiz amcanın torunu bir gün gelir oda bizi aynı ışıklardan karşıya gecirir iyilik yap iyilik bul