Tekirdağ

Scudo

RTFM

Forum Demirbaşı
Tepki
1.116
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yarından itibaren Şarköy de olacağım, bisikleti de alacağım, şimdiden herkese duyurmuş olalım 😁
Hocam bende Pazartesi Malkara da olacağım. Bayram boyunca sürüş yapmayı planlıyorum. İstersen eşlik edebiliriz. Bi Şarköy uçmakdere yapabiliriz. Gerçi yollar curcuna olabilir ama.

• Beğen
Tepkiler: a.valverde

Ali Eren

Daimi Üye
Tepki
1.797
İsim
Ali Eren
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hocam bende Pazartesi Malkara da olacağım. Bayram boyunca sürüş yapmayı planlıyorum. İstersen eşlik edebiliriz. Bi Şarköy uçmakdere yapabiliriz. Gerçi yollar curcuna olabilir ama.
Bayramda Şarköy-Uçmakdere yolları inanılmaz derecede kalabalık oluyor ve üstelik arabalar çok tehlike yaratıyor.Bence o taraflardan kendi güvenliğiniz için uzak durun (bayram boyunca)

RTFM

Forum Demirbaşı
Tepki
1.116
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bayramda Şarköy-Uçmakdere yolları inanılmaz derecede kalabalık oluyor ve üstelik arabalar çok tehlike yaratıyor.Bence o taraflardan kendi güvenliğiniz için uzak durun
Katılıyorum. Belki başka alternatif rotalar bakılabilir. Ana yoldan düşünülebilir.

• Beğen
Tepkiler: Ali Eren

gyurayef

Üye
Tepki
11
İsim
Güray
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Merhabalar bende aranıza yeni katıldım. Yeni üyeyim. :)

Feodras

Üye
Tepki
0
İsim
Berkay Yılmaz
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Beldeyama
Bisiklet türü
Diğer
Herkese merhabalar. Bu aralar bisikletle uzun yola merak sardım. Edirne Uzunköprüden Tekirdağ şarköy istikametinde bir seyahat planlamayı düşünüyorum. Ama biraz uzun zaman oldu üniversite dolayısıyla bisikletten uzak kaldım. Daha önce bisikletle uzun seyahat yapmadığım için bir deneyimim yok. Bisiklete bu yolculuk için neler monte etmem gerektiğini bilmiyorum. Bunun için bana yardımcı olabilecek biri olursa çok müteşekkür olurum . Telefonumu bırakıyorum 05438561400 şimdiden teşekkürler

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tekirdağda konaklama konusunda tavsiyeye ihtiyacım var, bisikleti odaya kadar sokmama müsade edebilicek biyer 🙃

Hidiman

Üye
Tepki
104
İsim
Kaan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Şehir - Tur
merhaba, çerkezköy ve civarında olan kimse var mı aranızda, birlikte sürecek arkadaş arıyorum da?

• Beğen
Tepkiler: hasan454
Tepki
409
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
merhaba, çerkezköy ve civarında olan kimse var mı aranızda, birlikte sürecek arkadaş arıyorum da?
bu aralar tekirdağ merkezdeyim bu hafta için tekirdağ-uçmakdere-tekirdağ, tekirdağ-babaeski-tekirdağ sürebilirim. uçmakdereye giderseniz oralarda bisikletçilere denk gelirsiniz bence.

mchatin

Üye
Tepki
42
İsim
Metin
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Ergene'den herkese selamlar, pedalınıza zeval gelmesin ;)

hasan454

Üye
Tepki
284
İsim
Hasan
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ben varım hocam ama kamplı turlar yapmayı seviyorum genel de :)
Bu arada Çerkezköy de olan var ise turlamak için buluşmak isterim :)