tek teker en fazla kaç metre gidersiniz

Scudo

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
ewt manuel çok daha zevkli ah birde yapabılsem:D

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
bundan 2,5 yada 3 yıl önce bsd nin bir turunde metin bisiklet( bakırköy)den bir arkadaş gelmişti. yalan olmasın harbiye den mecidiyeköye kadar fren kontrollu gitmişti. hayatımda o kdar uzun mesafeyi gidebilen tek insan onu gördüm. ama benım tek tekerle gitme huyum yok.

başarist

Forum Bağımlısı
Tepki
682
@freeridedrk

Ormanda sdp pedalla tümsekten aşşağı inerken ön kaldırdığımda sırt üstü çakılıp seleborusunu hafiften öne, belimi ve göğüs kafesimide çeşitli yönlere doğru eğmiştim :D fren kontrolü yapacak zamanım bile olmadı, o kadar kalkacağını hiç hesaplamadığımdan elim frende bile değildi :D

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
@başarist

onun bi ayarı vardır eğer o ayarı kaçırırsan tabi taklaya gelirsin.. fakat ben daha çok elim frende değildi cümlesine takıldım... normalde kullanırken heraman tek bi parmağını (veya iki parmak) mutlaka ama mutlaka fren manetinde tut.. hele de orman diyosun yani her an frenlemen gerekebilir... onu da gectim sokakta sürerken bile bi anda önüne birşey cıkabilir.. bazen zaman milisaniyelerle ölçülür bunu unutma.. parmaklarını gidondan cıkarıp fren manetine götürüp frene basıp.. ve tabiiki bisikleti durdurana kadar bi araba da çarpabilir.. bi köpeğe veya çocuğada carpabilirsin...(tabiiki allah göstermesin ama bunlar olabilecek seyler...)

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
fren dengesi ile size ne kadar lazımsa veya yorulana kadar isteğim yere giderim kaldırımlara inip çıkma dahil:Dtrialle uğraşanlar bilir bu konuyu fren i ve dengeli kullanma olayı:d

volkankültepe

Aktif Üye
Tepki
119
fren kontrolünü sağlayalı bayağı bi zaman oldu...

kaldırım tümsek vs. de sorun deil

beyturk_38

Üye
Tepki
16
manuel ayakta ortalama 150 metrefelan gıttım duz fıren konturollu kacmetre gıttıgımı olcmedım ortalama sanırım 1km felan gıderım belkı gecerım

beyturk_38

Üye
Tepki
16
can varmısın kapısmaya sen benı bılıyor sun bende senı nedersın tek teker kapıs maya

cannn3715

Forum Demirbaşı
Tepki
192
Bisiklet
Cube
@beyturk_38

:Deyvallah kapışırız bi ara frenler yeni kartuşlara bi tam alışayım:Dama inada binerse senden kısa gitmeyeceğim kesin:Ddış etkenler hariç:Dhele bide bisikletin gelsinde hussarıda sattın:D(cavit)