tek teker en fazla kaç metre gidersiniz

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
be rampa yukarı 600 metre gittim yol bitti. :) rampanın durumuna göre vites de değiştiriyorum, yönümü de değiştirebiliyorum bu arada. tek tekerde denge olayını çözmüş durumdayım. işi abartıp bazen tek el le devam ediyorum

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA
Scudo

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
düz yolda gidiyorum epey bir; ama şu aralar değil; malum 87 kiloyum!

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
@tekteker
kullanıcı adından da anlaşılıyor''tekteker'':)
bende çok uraşmadığımdan hiç geliştiremedim,ama tanığım arkadaşım baya bi gidiyor;)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
avrupa yakasındaki memocanın bayaa gittiğini biliyorum :) bizim burada da düz yolda çok fazla gidenler var.

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
düz yolda tek teker gittikçe hızlanılıyo bi müddet sonra vites de yolda müsait olmuyo ya arkaya iki ayak üstü bırakıyosun kendini ,bisiklet elde şahlanmış arkasından koşuyosun :) (bu durumda daha hiç düşmedim şükür) yada önü indiriyosun zevkli ama yaa

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
duz yolda fren kontollu gidebilmek onemli olan :) cok iyi gidenler var gercekten tanidigim :)

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
ben 10-20 cm kadar anca gidebiliyorum:D hiç denemedim kendimi geliştirmeyi bu konuda:D

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Ben en fazla 40-50 metre gidebildim galiba oda baya baya kasarak frenle dengeleyerek:)

Ama burdan bazı arkadaşlarımın isterlerse 1 kilometreden fazla çok rahat gidebileceklerini biliyorum...

• Beğen
Tepkiler: cannn3715

Kamil

Daimi Üye
Tepki
63
Yaklaşık on metre gidebiliyorumdur her'alde.Bir de arka tekeri üzerinde durabilenler var bisikleti de sektiriyorlar tek teker üzerinde, ben de yapmak istiyorum ama olmuyor.

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Önceden kendimi geliştirmek için bayaa çaba gösteriyodum fakat spd sisteme geçtikten sonra tırsar oldum.Eh iki defa arkaya düşme tehlikesi geçirdim kilitli pedalda iken :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Tekteker sanırım sen pedal basarak gidiyorsun, o nedenle bir süre sonra da hızlandığın için yetmiyor vitesler. Ancak "manuel" dediğimiz tarzda ön kaldırmayı öğrenirsen, öğle yemeğini tekteker üzerinde yiyebilirsin ;).

BadBoy

Aktif Üye
Tepki
12
600 m gidemem))ama bazi durumlarda 10 m falan))

*pek konu ile ilgili degil ama-arka tekere bu kadar yuk bindirdiginiz zmn bosluk lara yardimci oluyor muyuz aceba?)..

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
rüzgarsız bır havada kollarım kopana kadar gıdebılırım :D gıdonu bırakıp veya tek elımle kadroyu tek elımle de arka frenı kontol ederkte gıderbılıorum pc ye yenı format attım ama vıdeolar mevcut koyarım yakında:D

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
he birde ön lastık sökükken bı kac yuz metre gıdebılırım:Den son ön lastıgım patladıgında bısıkletcıye öle gıtmıstım ama kısa bı mesafeydı 50 mt falan:D

tekteker

Forum Demirbaşı
Tepki
125
İsim
Volkan
arka tekere yük binsin sorun değil eğer sağlam topladıysan yada kaliteli bi mil göbekse hiç bi şey olmaz ben aylarca yıllarca tekteker gezdim gram boşluk yada yamulma olmadı.
benim simdilik tek eksiğim fren konturollu gitmek yoksa rampa her türlü gidiyrm.

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@HaliliOzturk

yaaa şu yöntem nası bişi? hiç ön kaldırıp yemek yiyen birini görmedimde:D.

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Kızıltoprak Kaçkar Bisiklet'in tabiri caizse maskotu (kötü anlamda değil kesinlikle!) haline gelen Memocan'dan beklediğim bir hareket bu :)

swunk

Daimi Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
ya kesinlikle anlamıyorum sizi arkadaşlar nedir bu tek teker takıntısı!! tek teker maharet yada beceri değilki normal bisiklet sürmek gibi birşey.
bir sürü video izledim adamlar tek tekerin tesini bile yapmıyorlar kendilerini hep daha zora doğru götürüyorlar dahada geliştiriyorlar. bizde izlediğimizde ağzımız açık kalıyor.
daha çok ağzımız açık kalır. tek tekere devam edin siz. a pardon tek teker çekmeye:) devam edin

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

pisikopat herif ne yapmış öyle..... ben denesem kesin ters takla atar, kafayı gözü kırarım:D