TeamO2.cc Bisiklet Kulübü kuruldu.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yıllardır Samsun'da yalnız veya 2-3 kişi sürmekten bıkmış birisi olarak içinde bulunduğum bu kaliteli ve eğlenceli ortamdan dolayı mutluluk duyuyorum.
Memleketteki gençlere ve bisiklet kültürüne faydalı olacağını düşündüğüm için ilk günden itibaren elimden geleni severek yapmaya çalışıyorum.

İyi niyet, vizyon, özveri, istikrar, fedakârlık, plan, çalışma. Bunların hepsine değer veren bir grubu bir arada bulmak bildiğiniz üzere kolay değil; fakat şartlar sonunda gelişti ve bu noktaya geldik.

İyi niyet:
Forum sayesinde tanışıp bazı konular hakkında buradan aylarca mesajlaşmamıza rağmen ilk beraber sürüşü Ağustos ayında yaptık İsmail Ağabey ile (buradaki eski adıyla Scottrek). Bu sürüşte bundan birkaç ay öncesinden itibaren beraber sürüş yapmaya başladığım sevgili Ayberg (@Rhodiumm) ve birkaç yeni arkadaş daha vardı ve takım kurma fikri İsmail Ağabey'den ilk o gün geldi. Herkes çok sıcak baktı.

Vizyon:
O günden sonra başladığımız antrenmanlar, bilgi alışverişi, takımdaki ayıklamalar sayesinde belli bir vizyon oluştu.

Özveri:
Burada şuan takımda devam eden herkes geçtiğimiz birkaç ayda belli başlı konularda elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştı.

İstikrar:
Kış olmasına rağmen, haftasonu yasaklarından ve gündüz işe gidenlerin sayısının çokluğundan dolayı hafta içi akşam antrenmanları yapmamıza rağmen herkes antrenman devamlılığı sağlamaya gayret ediyor. Yaştan dolayı dışarı çıkamayanlar evde trainerla, hava veya ekipmandan dolayı bisiklete çıkamayanlar koşarak...

Fedakârlık:
Takım hemen hemen her yaş grubundan ve meslekten oluştuğu için günün sonunda herkes bu yorgunluklarının üstüne, ailelerinden de zaman ayırarak antrenmanlara gelmek için fedakârlık gösteriyor.

Plan:
Yarış, antrenman ve teknik toplantı planları sürekli konuşulup kafa yoruluyor. Şu kısa süreçte 3 toplantı yaptık bile; ve haftaiçi pandemi döneminde olmasına rağmen son toplantıda 15 kişiydik.

Çalışma:
Bu olmadan yukarıdakilerin pek bir önemi olmuyor. Bu yüzden bu takıma dahil olan herkes canı istemediği günlerde dahi takım arkadaşları için çok çalışması gerektiğini biliyor.

Hiç ihtiyacı yokken işini gücünü bırakıp, girişkenliği ve şevki sayesinde birçok bürokratik işi takip etmesi, çözmesi ve herkesi organize etmesinden dolayı başta @TeamO2.cc İsmail Ağabey olmak üzere bu oluşum içinde bulunan herkese teşekkürler.

Bu da bu sabahki HC antrenmandan:

256186 dosyayı görüntüle
256185 dosyayı görüntüle

İyi şeyler olacağına inanıyorum;
Görüşmek üzere.
Çok güzel anlatmışsın Serhat. İnşallah hepimiz hayal ettiğimiz noktalara ulaşacağız. Herkes emek veriyor ,en önemlisi zaman ayırıyor.
Şuan bile takım için , kulüp için çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığını alacağımızı biliyoruz. Allah utandırmasın.

Scudo

Ali Kılıç 35.5

Çılgın Fixieci (fren yok, vites yok, kural yok)
Tepki
3.916
İsim
Ali Kılıç
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Sizleri tebrik ediyorum. İnşallah amaçlarınıza tez vakitte ulaşırsınız. Başarılar diliyorum.

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.484
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Samsundayım ilk yol bisikletimi aldığımda ilk işim sizinle pedallamak olacak. Ayrıca sürüşlerinizi fotoğraflamak isterim . Gündüz sürüşlerinizi özellikle.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sizleri tebrik ediyorum. İnşallah amaçlarınıza tez vakitte ulaşırsınız. Başarılar diliyorum.
Güzel temennileriniz için çok teşekkür ederiz. Saygılar.
Samsundayım ilk yol bisikletimi aldığımda ilk işim sizinle pedallamak olacak. Ayrıca sürüşlerinizi fotoğraflamak isterim . Gündüz sürüşlerinizi özellikle.
En kısa zamanda aramızda görmek dileği ile. Tabi ki fotograf çekmeniz bizi de mutlu edecektir. Görüşmek üzere. Saygılar...

sccetin

SCC
Yönetici
Tepki
5.638
İsim
Serhat C
Hayırlı olsun.
Resimi ilk görünce Alaphilippe’i transfer ettiniz sandım.
257295 dosyayı görüntüle257296 dosyayı görüntüle
Evet, transfer ettik ve bu da imza töreni. Forma henüz hazır olmadığı için formalı klasik pozu verdiremedik :) Ama kendisi “Türkiye’nin en büyük kulübü o2; buraya geldiğim için çok mutluyum. Ben zaten doğuştan o2liyim. Taraftarlarla her kulvarda kürsüler alacağız; soluduğum hava bile o2” dedi :))

Son düzenleme:

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun.
Resimi ilk görünce Alaphilippe’i transfer ettiniz sandım.
257295 dosyayı görüntüle257296 dosyayı görüntüle
Teşekkür ederim. Benzerliğimiz vardır. İnşallah onun gibi kürsülerde görürüz.
Evet, transfer ettik ve bu da imza töreni. Forma henüz hazır olmadığı için formalı klasik pozu verdiremedik :) Ama kendisi “Türkiye’nin en büyük kulübü o2; buraya geldiğim için çok mutluyum. Taraftarlarla her kulvarda kürsüler alacağız; soluduğum hava bile o2” dedi :))
Acayip güldüm :koptum: :koptum: :koptum:
@sccetin @TeamO2.cc ustadlar , cok yakin zamanda Samsun'a gelecegim , muhakkak sizleri de rahatsiz edecegim, bir kahve iceriz , uygun olursaniz.
Mutlaka bekleriz. Tabi ki içeriz. Saygılar...

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
@TeamO2.cc bende yalan yok. Maskeli görselinizi hanımın izlediği bir dizide ki kötü adama benzettim.😂
Hani şu yangın çıkıyor, ortalık karışıyor, kadın kocasından kurtulmaya çalışıyor falan filan... 😅

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Sadettin Z. super yakalamissin , benim de imza toreninin fotograflarini buradan paylasiriz. 😂😂
İmza töreni için hazırlıkları başlattık :D
@TeamO2.cc bende yalan yok. Maskeli görselinizi hanımın izlediği bir dizide ki kötü adama benzettim.😂
Hani şu yangın çıkıyor, ortalık karışıyor, kadın kocasından kurtulmaya çalışıyor falan filan... 😅
Bu mudur ? :D :koptum: Yüz hatlarımız benziyor evet.
KÖTÜ ADAM.png

Son düzenleme:

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.347
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
İmza töreni için hazırlıkları başlattık :D

Bu mudur ? :D :koptum: Yüz hatlarımız benziyor evet.
257357 dosyayı görüntüle
Hah bu işte. Sizi görünce o geldi aklıma. 😅
Açıklık getireyim sadece görsel olarak. Oyuncunun, sizin kişiliğinizi bilmem ama canlandırdığı kişi gibi (Çelebi KARABEYLİ) olmadığınızı düşünüyorum. 😅