TeamO2.cc Bisiklet Kulübü kuruldu.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, bisiklet klübünüzün "yerli ve milli" bir isme sahip olması daha şık olurdu gibime geliyor...

Şaka bir yana, hayırlı olsun :) Yeni dostluklara vesile olsun.
Çok teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Ali Kılıç 35.5
Scudo

Rhodiumm

Forum Demirbaşı
Tepki
2.335
İsim
Ayberg
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, bisiklet klübünüzün "yerli ve milli" bir isme sahip olması daha şık olurdu gibime geliyor...

Şaka bir yana, hayırlı olsun :) Yeni dostluklara vesile olsun.
Yerli oksijeniz. Team ismi yabancı olmuş sadece 🙈

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun. Başarılar diliyorum.
Teşekkürler 🙏
Teşekkürler.
Hayırlı olsun. Yapılan etkinlikleri de görmek isteriz :)
İnşallah.
bence , Istanbul ve diger illerdeki , Samsun'lular icin de bir forma satis vs turu bir aksiyonu yapmak lazim.
ben , hem takim hem de sehir icin , varim buna.
Neden olmasın? Şu sıralar forma tasarımı ile uğraşıyoruz.İnşallah güzel bir forma olacak.
Tüm ekibe başarılar dilerim . Bende Samsun'dayım. Gelip katılabilir miyim sürüşlere vs etkinliklere ?
Teşekkürler.Özelden iletişime geçilecek sizinle .Görüşmek üzere ....

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.161
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Tebrik ederim ve hayırlısı olsun,ne güzel şey birlik beraberlik imrendim doğrusu,İzmir'de de bir takım klüpler topluluklar var ama bizim burada egolar ağır basıyor herkes ben yaptım havasında olduğu için hayatımız solo sürüşlerle geçti:acpsnr:

ErzincanLee

İnsanı Ayakta Tutan Tek Şey , Ayakları dır. =))
Tepki
2.321
İsim
Halil Ekinci
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
HAYIRLI uğurlu olsun. Bol üyeli güzel etkinlik ve projelere imza atan bir kulüp olmasını temenni ediyorum.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tebrik ederim ve hayırlısı olsun,ne güzel şey birlik beraberlik imrendim doğrusu,İzmir'de de bir takım klüpler topluluklar var ama bizim burada egolar ağır basıyor herkes ben yaptım havasında olduğu için hayatımız solo sürüşlerle geçti:acpsnr:
Teşekkürler.Buraya taşın seni başkan yapalım hemen.Bizde sıkıntı yok 😁😎
HAYIRLI uğurlu olsun. Bol üyeli güzel etkinlik ve projelere imza atan bir kulüp olmasını temenni ediyorum.
Çok teşekkür ederim inşallah her şey güzel olacak 😁

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.617
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Teşekkürler.Buraya taşın seni başkan yapalım hemen.Bizde sıkıntı yok 😁😎

Çok teşekkür ederim inşallah her şey güzel olacak 😁
Yurtdışında fahri temsilcilik veriyor musunuz? Temsilcilik başınızı ağrıtmaz beni seçerseniz. Takımın temsilcisi, temsilcilik başkanı, yazıcısı, sözcüsü, üyesi, kısaca her şeyi sadece ben olurum.😅
Hayırlı olsun, devamlılığını dilerim. 😊

Rhodiumm

Forum Demirbaşı
Tepki
2.335
İsim
Ayberg
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bence , Istanbul ve diger illerdeki , Samsun'lular icin de bir forma satis vs turu bir aksiyonu yapmak lazim.
ben , hem takim hem de sehir icin , varim buna.
Bugün şehir dışındaydım, buraya bir şeyler yazmak istiyorum. Şurada 1-2 kişinin bile merak edip, tebrik etmesi bizleri o kadar mutlu etti ki.. Özellikle @a.valverde hocamın bu mesajı çok hoşuma gitti. Bisiklete verdiği değer takdir edilesi.

Öncelikle moderatörümüz @sccetin hakkında konuşacağım.

Kendisiyle 1-1,5 senedir tanışıyorum. Bisiklet sürdüğüm bir başka abi vasıtasıyla tanıştım. Zaten şehirde bisiklet süren kaliteli insanları bir şekilde karşınıza çıkıyor. 2 seneye yakın yol bisikletini sadece kilometreden ibaret sanarken @sccetin ile tanıştıktan sonra kilometreyi ikinci plana atıp tırmanış verisine bakmaya başladım. Gezi havasında geçen sürüşlerim biraz daha performans odaklı olmaya başladı. Hayat görüşü, yaşam biçimi, ilgi duyduğu alanlar vs. Kendisiyle güzel güzel fotoğraflar videolar çekip, bol bol motorsporları yarışları izler, oyunlarını oynarız. Kısa sürede özabim gibi olmuştur. Kendisinden öğrenecek çok şeyim var. Gerçekten hayatı bisiklet üzerine kuruludur. Konu amacından sapmasın diye daha fazla detay vermeyeceğim. Türkiye'de bisikletin daha iyi yerlere gelmesi için çabalayan,"yol"ları çok seven ve yoldan anlayan bir moderatörümüz var.

27 Ağustos 2020'de @sccetin beni bir sürüşe çağırdı. İsmail ağabey ve bir kaç kişi ile Samsun - Çakallı rotasını yapacağımızı söyledi.

Biraz da @scottrek İsmail ağabeyden bahsedeyim. Kendisi çok başarılı bir inşaat mühendisi. Belki de muayene olduğunuz hastaneyi ya da maç izlemeye gittiğiniz stadı İsmail ağabey yapmıştır :) Kalbinde kötülük olmayan, bisiklet için çabalayan birisi. Hatta bir 19 mayıs'ta Samsun'dan Anıtkabir'e bayrak taşımıştır kendisi. Üstelik her şeyi kendi organize etmiş kendi çabalamıştır.

Neyse çakallıya vardık ve bir menemencide sabah çorbamızı içtik. Çay içerken @scottrek İsmail abi ; " Samsun'da bisiklet için bir şeyler yapmak gerekiyor. Bir takım kuralım ! " fikrini söyledi ve kafasındaki şeyleri anlattı bize. Zaten @sccetin ' in kafasında olan bu fikir ikimizin de çok hoşuna gitti ve o tarihten beri ufak ufak çalışmalara başladık. Bu arada hesabı ödeyen İsmail ağabey'e tekrardan teşekkür ediyoruz.

O sürüş sonu bir fotoğraf. Kulübün temellerinin atıldığı gün. @qtay ve hamza da bizimle.

1612464710910.png

Sonrasında @scottrek ile başlayan samimiyetimiz gün ve gün arttı. Hatta kendisi bana iş bile buldu sağolsun. Pandemide 2,5 ay çalıştım ve bir maaşımla dağ bisikleti, diğer maaşımla da @sccetin ile oyunlarda yarış yapabilmek için direksiyon seti aldım :)

Velhasılkelam @scottrek 'in verdiği mücadeleye biz de katılarak bir şeyler yapmaya çalıştık. Önce çevremize bahsettik. Sonrasında sağdan soldan görüp bize yazanlar oldu. Kimilerinin kafası yapısı bize uymadı ve onlarla yollarımızı iyi şekilde ayırdık. Neticede "takım ruhu"na uygun 20 kişiyi bir araya getirebildik. 16 yaşından 50 yaşına kadar sporcularımız var. Kadın sporcularımız da var. Hatalar yapa yapa öğreneceğimiz çok şeyimiz vardır illa ki. Sayımız git gide artacaktır. Amacımız Samsun'da bisiklet adına bir şeyler yapıp dikkat çekmek. Takım ruhunu benimseyerek hem fiziksel hem de mental olarak kendimizi geliştirmeye çalışacağız. Nasip olursa da yarışlara katılır, belki de kürsü görürüz. Her türlü görüş ve öneriye ihtiyacımız olacaktır. Bu süreçte çok büyük emekleri olan @scottrek ve @sccetin e tekrardan çok teşekkür ederim. İkisinin de hiç bir şeye ihtiyaçları yokken bunca zahmetin altına girip Samsun'da bir çok kişinin bisiklete olan bakış açısını değiştirmek için uğraş verdiler. Herkese selamlar, teşekkür ederim okuduğunuz için.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yurtdışında fahri temsilcilik veriyor musunuz? Temsilcilik başınızı ağrıtmaz beni seçerseniz. Takımın temsilcisi, temsilcilik başkanı, yazıcısı, sözcüsü, üyesi, kısaca her şeyi sadece ben olurum.😅
Hayırlı olsun, devamlılığını dilerim. 😊
Tüzüğümüzde yurt dışı temsilcilik var seve seve veririz .Sıkıntı yok😎
Bugün şehir dışındaydım, buraya bir şeyler yazmak istiyorum. Şurada 1-2 kişinin bile merak edip, tebrik etmesi bizleri o kadar mutlu etti ki.. Özellikle @a.valverde hocamın bu mesajı çok hoşuma gitti. Bisiklete verdiği değer takdir edilesi.
Ayberg ağlattın beni koçum .Ne güzel cümleler kurmuşsun.İnşaallah güzel şeyler yapacağız hep birlikte.

Öncelikle moderatörümüz @sccetin hakkında konuşacağım.

Kendisiyle 1-1,5 senedir tanışıyorum. Bisiklet sürdüğüm bir başka abi vasıtasıyla tanıştım. Zaten şehirde bisiklet süren kaliteli insanları bir şekilde karşınıza çıkıyor. 2 seneye yakın yol bisikletini sadece kilometreden ibaret sanarken @sccetin ile tanıştıktan sonra kilometreyi ikinci plana atıp tırmanış verisine bakmaya başladım. Gezi havasında geçen sürüşlerim biraz daha performans odaklı olmaya başladı. Hayat görüşü, yaşam biçimi, ilgi duyduğu alanlar vs. Kendisiyle güzel güzel fotoğraflar videolar çekip, bol bol motorsporları yarışları izler, oyunlarını oynarız. Kısa sürede özabim gibi olmuştur. Kendisinden öğrenecek çok şeyim var. Gerçekten hayatı bisiklet üzerine kuruludur. Konu amacından sapmasın diye daha fazla detay vermeyeceğim. Türkiye'de bisikletin daha iyi yerlere gelmesi için çabalayan,"yol"ları çok seven ve yoldan anlayan bir moderatörümüz var.

27 Ağustos 2020'de @sccetin beni bir sürüşe çağırdı. İsmail ağabey ve bir kaç kişi ile Samsun - Çakallı rotasını yapacağımızı söyledi.

Biraz da @scottrek İsmail ağabeyden bahsedeyim. Kendisi çok başarılı bir inşaat mühendisi. Belki de muayene olduğunuz hastaneyi ya da maç izlemeye gittiğiniz stadı İsmail ağabey yapmıştır :) Kalbinde kötülük olmayan, bisiklet için çabalayan birisi. Hatta bir 19 mayıs'ta Samsun'dan Anıtkabir'e bayrak taşımıştır kendisi. Üstelik her şeyi kendi organize etmiş kendi çabalamıştır.

Neyse çakallıya vardık ve bir menemencide sabah çorbamızı içtik. Çay içerken @scottrek İsmail abi ; " Samsun'da bisiklet için bir şeyler yapmak gerekiyor. Bir takım kuralım ! " fikrini söyledi ve kafasındaki şeyleri anlattı bize. Zaten @sccetin ' in kafasında olan bu fikir ikimizin de çok hoşuna gitti ve o tarihten beri ufak ufak çalışmalara başladık. Bu arada hesabı ödeyen İsmail ağabey'e tekrardan teşekkür ediyoruz.

O sürüş sonu bir fotoğraf. Kulübün temellerinin atıldığı gün. @qtay ve hamza da bizimle.

255522 dosyayı görüntüle

Sonrasında @scottrek ile başlayan samimiyetimiz gün ve gün arttı. Hatta kendisi bana iş bile buldu sağolsun. Pandemide 2,5 ay çalıştım ve bir maaşımla dağ bisikleti, diğer maaşımla da @sccetin ile oyunlarda yarış yapabilmek için direksiyon seti aldım :)

Velhasılkelam @scottrek 'in verdiği mücadeleye biz de katılarak bir şeyler yapmaya çalıştık. Önce çevremize bahsettik. Sonrasında sağdan soldan görüp bize yazanlar oldu. Kimilerinin kafası yapısı bize uymadı ve onlarla yollarımızı iyi şekilde ayırdık. Neticede "takım ruhu"na uygun 20 kişiyi bir araya getirebildik. 16 yaşından 50 yaşına kadar sporcularımız var. Kadın sporcularımız da var. Hatalar yapa yapa öğreneceğimiz çok şeyimiz vardır illa ki. Sayımız git gide artacaktır. Amacımız Samsun'da bisiklet adına bir şeyler yapıp dikkat çekmek. Takım ruhunu benimseyerek hem fiziksel hem de mental olarak kendimizi geliştirmeye çalışacağız. Nasip olursa da yarışlara katılır, belki de kürsü görürüz. Her türlü görüş ve öneriye ihtiyacımız olacaktır. Bu süreçte çok büyük emekleri olan @scottrek ve @sccetin e tekrardan çok teşekkür ederim. İkisinin de hiç bir şeye ihtiyaçları yokken bunca zahmetin altına girip Samsun'da bir çok kişinin bisiklete olan bakış açısını değiştirmek için uğraş verdiler. Herkese selamlar, teşekkür ederim okuduğunuz için.

Pealiks

Üye
Tepki
11
İsim
Alper
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Samsuna yeni taşınmış olmamla birlikte bisiklet camiasında fazla çevrem ve bisiklet konusunda tecrübem olmamasına rağmen beni aralarına kabul edip kendimi geliştirebileceğime inanan,benim gibi sporcuların her zaman arkasında olan ve bu kulübü Samsunumuza kazandıran herkese çok minnetarım ( başta İsmail abi olmak üzere 😁) ,umarım hep birlikte çok daha iyi yerlere geliriz .😊

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.623
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Samsuna yeni taşınmış olmamla birlikte bisiklet camiasında fazla çevrem ve bisiklet konusunda tecrübem olmamasına rağmen beni aralarına kabul edip kendimi geliştirebileceğime inanan,benim gibi sporcuların her zaman arkasında olan ve bu kulübü Samsunumuza kazandıran herkese
çok minnetarım ( başta İsmail abi olmak
üzere 😁) ,umarım hep birlikte çok daha iyi yerlere geliriz .😊
Ne demek Alper ciğim 😎
Sanırım nick name TeamO2.cc yapacağım 🤣🤣😂
Evet yeni nick TeamO2.cc oldu .Vatana millete hayırlı olsun 😁😁😁

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun, Allah yolunuzu açık etsin.

Umarım ulkemizde bu tür faaliyet ve oluşumları daha çok görürüz. Ülke olarak yaşanılan sıkıntı ve buhranlardan ancak bu güzel sevda ve bu sevdayı pekiştiren hareketlerle siyrilabiliyoruz.

necmeddin

Acemi Balıkçı
Tepki
12.807
İsim
necmeddin
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sanırım nick name TeamO2.cc yapacağım 🤣🤣😂
Evet yeni nick TeamO2.cc oldu .Vatana millete hayırlı olsun 😁😁😁
Olmaz öyle şey başkan biz @scottrek fanıyız. Bisikletle hem sanatı hem estetiği bir arada tutan üstada alışkınız. Bak hem bu oksijen çok çarptı belli. Sen yeni ismi alınca kendimi aynanın karşısında bıyıksız görmüş gibi oldum. :kötü: Bende nickimi Nilüfer olarak güncellesem mi acep.:koptum:

mali tosun

Üye
Tepki
82
İsim
mali tosun
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Samsun'da amatör ve taze bisiklet kullanıcısı gözüyle gördüğüm kadarıyla bu işi en profesyonel yapan ekiptiniz zaten, kurumsal kimlik kazandırmanız da üzerine çilek olmuş. Tebrik ederim 👏👏👏