TeamO2.cc Bisiklet Kulübü kuruldu.

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.271
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Vayyy, gece turu haaa... :harika:
Bizim salı akşamı Gündoğdu klasiğimiz yasaklara takıldı, üç aydır çıkamıyoruz...

Scudo

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Takım hayırlı olsun bisiklet sporuna gönül vermiş olanlara. Fakat takım ismi sanki yabancı bir ülkede kurulmuş imajı veriyor. Ben eski kafalıyım sanırım hala anlayamadım bu ingilizce kullanım özentiliğini kusurumu bağışlayın.

TatanQa_tr

Forum Bağımlısı
Tepki
4.331
İsim
Taner
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Harika bir haber , güzel bir başlangıç . Öncelikle hayırlı olsun, tebrikler. İnşallah bu oluşum daha da büyüyerek ciddi yerlere gelir ve ilham kaynağı olur. Takip edeceğim.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Takım hayırlı olsun bisiklet sporuna gönül vermiş olanlara. Fakat takım ismi sanki yabancı bir ülkede kurulmuş imajı veriyor. Ben eski kafalıyım sanırım hala anlayamadım bu ingilizce kullanım özentiliğini kusurumu bağışlayın.
Çok teşekkürler.Takımın adını koyarken çok düşündük.Oksijen olsun fakat simgesini kullanalım dedik.Çünkü tüm dünya oksijen elementini biliyor.Fakat her dilde yazılışı farklı.Team ismi ise uluslararası yarışlarda da olmayı planladığınız için telafuzu kolay ve anlaşılır oldu diye seçtik.Yoksa İngilizceye karşı bir özentimiz yok.Saygılar...
Harika bir haber , güzel bir başlangıç . Öncelikle hayırlı olsun, tebrikler. İnşallah bu oluşum daha da büyüyerek ciddi yerlere gelir ve ilham kaynağı olur. Takip edeceğim.
Çok teşekkürler.İnşaallah planlar büyük.Herkes çok heyecanlı 😁 Güzel şeyler çıkacağına Ve gençlere yeni umutlar vereceğine inanıyorum .Saygılar...
hayırlısı olsun , kazasız sorunsuz yarışlar/sürüşler dilerim :)
Çok teşekkürler ...

Olebgrante

Üye
Tepki
11
İsim
Hakan
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Diğer
Hayırlı olsun. Ben de Atakum'dayım, şu sıra bisikletle çıkmasam da en azından denk gelirse bir gün tanışmak isterim :)

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
bence , Istanbul ve diger illerdeki , Samsun'lular icin de bir forma satis vs turu bir aksiyonu yapmak lazim.
ben , hem takim hem de sehir icin , varim buna.
Formaya bende katılabilirim :) Hayırlı olsun

Son düzenleme:

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun. Ben de Atakum'dayım, şu sıra bisikletle çıkmasam da en azından denk gelirse bir gün tanışmak isterim :)
Ne zaman isterseniz tanışalım.Saygılar...
Formaya bende katılabilirim :) Hayırlı olsun
İnşaallah tasarım aşamasını tamamlayalım.Ondan sonra neden olmasın.Saygılar...
Bu akşam ilk resmi toplantımızı yapmış bulunmaktayız.Hayırlı olsun.Geleceğe sağlam
adımlarla ilerliyoruz.WhatsApp Image 2021-02-11 at 20.04.33.jpegWhatsApp Image 2021-02-11 at 20.04.31.jpegWhatsApp Image 2021-02-11 at 20.04.30.jpegWhatsApp Image 2021-02-11 at 20.04.33 (1).jpeg

Tolga Özdemir

Gereksiz Üye
Tepki
2.090
İsim
Tolga Özdemir
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Kulüp kurduk resmi olarak :).Teşekkürler.
Sizi Tony Stark'a benzetiyordum. Bu girişiminizi görünce yanılmadığımı bir kez daha anladım . Hayırlı olsun kulübünüz. Kısa zamanda daha geniş kitlelere ulaşmanız dileği ile.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sizi Tony Stark'a benzetiyordum. Bu girişiminizi görünce yanılmadığımı bir kez daha anladım . Hayırlı olsun kulübünüz. Kısa zamanda daha geniş kitlelere ulaşmanız dileği ile.
Vallahi çok güldüm.Teşekkür ederim.Girişimci ruhumu durduramıyorum :D Hayırlısı olur inşallah.Saygılar....

PuncherZ

Puncher
Tepki
5.355
İsim
Ziya D. Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cipollini
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kulübümüz hayırlı olsun. Başarılar dilerim. Kulüp kurulumu ile ilgili prosedürleri anlatan bir konu acarsanız güzel bir bilgi kaynağı olacaktır.

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.491
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kulübümüz hayırlı olsun. Başarılar dilerim. Kulüp kurulumu ile ilgili prosedürleri anlatan bir konu acarsanız güzel bir bilgi kaynağı olacaktır.
Çok teşekkürler. Detaylı bir konu açacağım. Zira Gençlik Sporun bitmek tükenmek bilmeyen evraklarını tamamlamaya çalışıyorum şu sıralar. Tam olarak her şey bitsin
konuyu açacağım Saygılar...

sccetin

SCC
Yönetici
Tepki
5.638
İsim
Serhat C
Yıllardır Samsun'da yalnız veya 2-3 kişi sürmekten bıkmış birisi olarak içinde bulunduğum bu kaliteli ve eğlenceli ortamdan dolayı mutluluk duyuyorum.
Memleketteki gençlere ve bisiklet kültürüne faydalı olacağını düşündüğüm için ilk günden itibaren elimden geleni severek yapmaya çalışıyorum.

İyi niyet, vizyon, özveri, istikrar, fedakârlık, plan, çalışma. Bunların hepsine değer veren bir grubu bir arada bulmak bildiğiniz üzere kolay değil; fakat şartlar sonunda gelişti ve bu noktaya geldik.

İyi niyet:
Forum sayesinde tanışıp bazı konular hakkında buradan aylarca mesajlaşmamıza rağmen ilk beraber sürüşü Ağustos ayında yaptık İsmail Ağabey ile (buradaki eski adıyla Scottrek). Bu sürüşte bundan birkaç ay öncesinden itibaren beraber sürüş yapmaya başladığım sevgili Ayberg (@Rhodiumm) ve birkaç yeni arkadaş daha vardı ve takım kurma fikri İsmail Ağabey'den ilk o gün geldi. Herkes çok sıcak baktı.

Vizyon:
O günden sonra başladığımız antrenmanlar, bilgi alışverişi, takımdaki ayıklamalar sayesinde belli bir vizyon oluştu.

Özveri:
Burada şuan takımda devam eden herkes geçtiğimiz birkaç ayda belli başlı konularda elinden gelen her şeyi yapmaya çalıştı.

İstikrar:
Kış olmasına rağmen, haftasonu yasaklarından ve gündüz işe gidenlerin sayısının çokluğundan dolayı hafta içi akşam antrenmanları yapmamıza rağmen herkes antrenman devamlılığı sağlamaya gayret ediyor. Yaştan dolayı dışarı çıkamayanlar evde trainerla, hava veya ekipmandan dolayı bisiklete çıkamayanlar koşarak...

Fedakârlık:
Takım hemen hemen her yaş grubundan ve meslekten oluştuğu için günün sonunda herkes bu yorgunluklarının üstüne, ailelerinden de zaman ayırarak antrenmanlara gelmek için fedakârlık gösteriyor.

Plan:
Yarış, antrenman ve teknik toplantı planları sürekli konuşulup kafa yoruluyor. Şu kısa süreçte 3 toplantı yaptık bile; ve haftaiçi pandemi döneminde olmasına rağmen son toplantıda 15 kişiydik.

Çalışma:
Bu olmadan yukarıdakilerin pek bir önemi olmuyor. Bu yüzden bu takıma dahil olan herkes canı istemediği günlerde dahi takım arkadaşları için çok çalışması gerektiğini biliyor.

Hiç ihtiyacı yokken işini gücünü bırakıp, girişkenliği ve şevki sayesinde birçok bürokratik işi takip etmesi, çözmesi ve herkesi organize etmesinden dolayı başta @TeamO2.cc İsmail Ağabey olmak üzere bu oluşum içinde bulunan herkese teşekkürler.

Bu da bu sabahki HC antrenmandan:

MVIMG_20210212_083124.jpg
IMG_20210212_072133.jpg

İyi şeyler olacağına inanıyorum;
Görüşmek üzere.

Son düzenleme: