Tayt veya şort önerileri

EmreCavusoglu

Aktif Üye
Tepki
181
İsim
Emre
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Durumun bana has olmamasına sevindim. Jel destekli ince ped hangi taytta var

Ben tam tersini yapıyordum. Bide böyle deneyeceğim.
Gonso sqlab bib 6mm sadece jelden olusan padi var. Isinize yarayabilir.

Scudo

z0n3

Üye
Tepki
42
İsim
Can
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de uzun bir eşofman altına giymeyi düşünüyorum. Belli oluyor mu? Pedli bölge ne kadar kalın hocam?
Ben rahat ediyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım. pedi çok ince değil. Yapısı da kolay deforme olmayacak gibi duruyor ama dediğim gibi sürekli kullanmıyorum o yüzden de bende çok yıpranmamış olabilir. Eşofman ile çok belli olmaz diye düşünüyorum (eğilmedikçe).

• Beğen
Tepkiler: UnchosenOne
Tepki
24
İsim
Kaan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben rahat ediyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadım. pedi çok ince değil. Yapısı da kolay deforme olmayacak gibi duruyor ama dediğim gibi sürekli kullanmıyorum o yüzden de bende çok yıpranmamış olabilir. Eşofman ile çok belli olmaz diye düşünüyorum (eğilmedikçe).

Siz beden tablosuna göre mi aldınız yoksa amatör ruhlu (profili etiketleyemedim) gibi beden tablosunda uygun olanın bir büyüğünü mü kullanıyorsunuz?

s0n3r

Üye
Tepki
197
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
jordanredin airmesh pedli taytını 12 saat süren sürüşte kullandım. Kesinlikle tavisye ederim efsane birşey bence. Adamlar yapmış. Su boxer benim de aklımı çeliyor.

• Beğen
Tepkiler: mcanerg

Amanita

Daimi Üye
Tepki
232
İsim
Hasan UĞUZ
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
jordanredin airmesh pedli taytını 12 saat süren sürüşte kullandım. Kesinlikle tavisye ederim efsane birşey bence. Adamlar yapmış. Su boxer benim de aklımı çeliyor.
Stokta olmayan ürünü nasıl alacağız

z0n3

Üye
Tepki
42
İsim
Can
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Siz beden tablosuna göre mi aldınız yoksa amatör ruhlu (profili etiketleyemedim) gibi beden tablosunda uygun olanın bir büyüğünü mü kullanıyorsunuz?
Ben beden tablosuna göre seçimimi yapmıştım, ek olarak da arayıp telefonda oradakilere sormuştum. Onlar onayladıktan sonra almıştım. Beden konusunda sorun yaşamadım.

• Beğen
Tepkiler: UnchosenOne