Takla üstüne kafa üstü.

mustafa apçin

Aktif Üye
Tepki
98
(link)

merhabalar. bu mesajı tek elle yazmaktayım. bugun bisikletimle giderken çok fena düştüm.
Yolu asfalt dokerek yukseltmişler ve yağmur sularının geçecegi yer çukur olmuş.2 karış kadar derin. bi anlık dalgınlık ve bisikletten fırladım. kafamı ilk önce çarptım, sonra omzumu, daha sonra da sol kolumun ustune dustum. kask olmasaydı halimi düşünemiyorum.

kaldırıma surunerek çıktım bisikleti çektim. inanılmaz acı duydum. görüşüm kapandı bayılacam sandım.

şanslıyım ki kırık çıkık yok ama çok fazla zedelenmiş dirsekteki yumuşak dokular.koruma amaçlı alçıya alındı. sıyrıkları morlukları hiç saymıyorum:)

Arkadaşlar kasksız asla bisiklete binmeyin. bilmediğiniz yolda çok fazla düşüncelere dalmayın. Öyle bi anda düşülüo ki refleksler bile geç kalıyor tepki vermek için.

Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Çok geçmiş olsun. Her an bu tür tehlikelerle karşı karşıyayız. Ucuz atlatmışsınız. Dilerim tüm bisiklet kullananlar için yaşanan son kaza olur. Risk her zaman var. Acil şifalar dilerim

halil fatih akbaş

Forum Bağımlısı
Tepki
274
Bisiklet
Specialized
çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz...

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
Kaptan Çok geçmiş olsun,Türkiye yolları işte sürprizlerle dolu.

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
geçmiş olsun bir seferde bende öle dalgınlığıma gelmiş çukura girdim gidon karnıma girmişti neyseki birşey olmadı sadece kızarıklık ve sızlama

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun.Ucuz atlatmışsınız.Umarım en kısa sürede iyileşir ve bisiklet sürmeye devam edersiniz.

• Beğen
Tepkiler: mustafa apçin

Cüneyt Y.

Daimi Üye
Tepki
56
Çok geçmiş olsun Mustafa abi belki kar yağdıktan sonra tuz yiyen asfalt bu hale gelmiştir?İnş. iyileşip pedallamaya devam edersiniz.

• Beğen

MuhammedErkan

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Çok geçmiş olsun.
Çocukluğumda benzeri bir kaza geçirmiştim.
Sağ elimle su içerken birden yolda kasis olduğunu gördüm panikle soldaki(ön) frene tüm gücümle basınca arka teker tam tepeye çıktı üzerimden önüme düştü. Çok şükür bir şey olmadı ama ben dahil tüm arkadaşlar gülmüştü.

• Beğen

mustafa apçin

Aktif Üye
Tepki
98
Herkese tek tek teşekkür ediyorum. mancınık misali fırladım resmen. 100 kiloyum. daha hafif olsam galiba baya uçardım.
Mersinde kar yağmıyor cüneyt:) yollar ona ramen bozuk. bi de yağsa nolur bilemicem:)

Cengiz Gökalp

Forum Bağımlısı
Tepki
326
Bisiklet
Scott
geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. kaskın önemini tekrardan hatırlattığınız için teşekkürler. sıkıcı olsa bile takmak hayat kurtarıyor

• Beğen
Tepki
34
Geçmiş olsun,bugün Bostancı sahilde bisiklet süren kaç kişiye kafanıza kask takın öyle sürün dedim ama nafile dinleyen yok ,vızır vızır basıyorlar pedallara ,kazasız belasız günler ,bu arada İstanbullu bisiklet severler gene biraz yağış ve kar molası verecekler gibi bu geceden bozmaya başladı hava...

• Beğen