Süslü kadınlar bisiklet turu

a.valverde

El Imbatido
Tepki
2.601
bu harika etkinlik icin sayin @Kerim KOÇAK harika destekleri oluyor. daha onceki donemlerde Caddebostan'da kendisinin calismalarina bizzat sahit oldum , bir bisiklet sever olarak kendisine cok cok tesekkur ederim

• Beğen
Tepkiler: seko35.50 ve Veto8
Scudo

Berkosama

Üye
Tepki
61
İsim
Berkay
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yarın Antalya'da ki tura katılacak olan arkadaşlar var mıdır ?

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.358
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben ilk defa katılacağım ve tek katılacağım :) sarı beyaz kask üzerinde kamerası olan birisini görürseniz o benim hocam ^^
Kurallara göre boyle yapılmasi gerekiyormuş.

Bu etkinliğe katılmak isteyen erkeklerden ricamız:

– Şık (veya süslü) giyinin (evet, formasız bisiklet sürmek mümkün)

– Bisiklet formanızla gelmeyin (lütfen, rica ediyoruz)

– Fotoğraflarda en önde olmayın (grubun en arkasından yavaş yavaş gelebilirsiniz)

– Grup sürüşü yapan kadınların arasına girip sizler kadar tecrübeli olmayan katılımcıları tehlikeye atmayın

Önemli: Eşinize, kız kardeşinize, arkadaşlarınıza verebileceğiniz en değerli katkı: fotoğraf ve video çekimi. Bisikletli kadınların fotoğraflarını çekip, etkinlik ve grup sayfalarında paylaşabilirsiniz.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Akınlasınn

Daimi Üye
Tepki
374
İsim
akın
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Katlanır
Linkteki habere gelen 73 yorumdan seçmeler, gülmeler.

*Hangisinin kafasında kask var? Cehalet bu ama sorsan entel geçinirler. Kokonabike...
*Umutsuz ev kadınları fest
*Süslü zebaniler
*Bi süslü kadınlar pisiklet turumuz eksikti oda oldu.
*Gereksiz akillar
*bu kadar insanı kim 1 araya topyabildi tüm şehirlerde bu ne etki hoca günde 5 vakit namaz için çagrı yapıyor ama kimse bu kadar hazırlıklı degil ben iş verenim bu iş bayram havasına girerde mesai içinde benden çalınan zamanın parasını keserim digeri kay kay günü için izin alsın digeri kediler günü için izin alsın derken kim çalışacak kimse kim maaşı alacak hepiniz
*bisikletin koltuğunun ucu nereye denk geliyor
*Aman kendi bölgenizde sürün,fazla açılmayın,yoksa kayarlar haaa,
ula biz neden bu dünyadayız ne yapmaya geldik..... lan bizi nasıl şaşırtmışlar be.............
*Acızzzzz yandık bittik kül olduk acız bu tür etkinlikler ecevit zamanında başladı hahahahahahshshsjshsh
*Sosyal medyada çalışan kılıktan kılığa giren kim kime dum duma yaşayan gizli paralı yaşlı motorları pardon bisikletçileri göremedim niyeki acaba adam yerine koymuyorlarmı onlar gizli paralı ocaklar söndürme peşindeler godamanlarıyla beraber
*Yazık bu millete be. Gerçekten millet olmaktan çıkmış başıboş bir güruh haline gelmiş
lafa gelince türklükten millilikten, yerlilikten geri durmazlar. eyleme gelince de fransız, ingiliz, italyan ve alman gibi yaşamaktan da geri durmuyorlar. millet can, aş, fatura, kira ve hayat pahalılığı derdinde bunlar ise y.rak kürek derdindeler. birileri çalıyor, birileri geziyor, birileri eğleniyor ve gariban doğu insanımız da tarlada bağda ve bahçelerde faturalarını, kiralarını ve yaşamlarını kazanmak için gece ve gündüz canla başla çalışıyorlar.
*Teyzem yağmurda napcan
*Hurdayı ne kadar süslesen boş
bekar varmı içlerinde acaba
*Boş insanların boş işleri.... ÇANKIRI utandırma beni yapma boş işler
*Feminizm kokan gereksiz bir etkinlik.asla tasvip etmiyorum.
sevgili bayanlar lütfen tesettüre önem verelim
*Bunu fırsat bilip mini etekle bisiklet süren bile var.
*BUNLARIN SÜSLENMEKTEN BAŞKA ÇARESİ KALMAMIŞ Kİ ZATEN :))))))))
*MAHALLE YANARKEN...
*İsmi neden süslü kadın, neden yani. İlginç geldi. Güç lü kadın, VS Bu söylemlere ne olmuş. (,Not :Safrabolu beldediyesi Cumhuriyet Halk Partisi)
kimin için süslenmişler anlamadım?
*NAMAZ KİL İBADET ET OLUM HERAN GELEBİLİR…AHİRET VAR HESAP VAR.KADİNİN YERİ EVİDİR… EDEP BÖYLE BORSEY
*Kolanalar yarışıyor . Hadi bakalım
*Millet aç aç.
*Memintolar tombikto !
*Çirkin kadın süslenir. Çirkin araba modifiye yapılır. Modifiye araç gibi kadında süslendikçe çirkinleşiyor.
bence bu süslü müslü felan değil sanki l*bt lileri andırıyor gibi geldi
*Süslü kadınlar tamamen bir tuzak aldatmaca kızlarımıza şirin görünüp onları açık giyinmeye teşvik ediyorlar düşmeyelim bu oyunlara haçlıda oyun bitmez
*Kadın sadece eşine süslenebilir
*Ankarda kullanamazsın çünkü sokaklar köpeklerin...
*Madalya takacaklar, bu kafayla devam edin. Sizi böyle sokaklara salan zihniyet yarın sizi kurtaracak. Nasıl dertleriniz azaldı mı?
*Kadının süsü evidir. Eşidir. Çocuklarıdır. Edebidir.
*Ne boş bir şey.
*Len arkadaş anlamıyorum sanki dört dörtlük trafik var ve düzeldi sıra geldi bisiklete çok şükür aç karnımız doydu açız aç
*Kadınlar otursun evlerinde ak parti yirmi yılda her şeyi yaptı. Şu kadınları dizginlemeyi başaramadı.
*Kadınlar önceden baş taciydi artık baş belası olmaya başladı.
*Elhamdülillah Sivasımda böyle rezil Bir Etkinlik görmedim.
*Birileri yine kadını öz kimliğinden başkalarının oyunlarına alet ederek uzaklaştırıyor. Spor mpor bahane, günahkatlık başıboşluk al başını git.
*Ulkenin kadinlari da ayni ulkenin kendisi gibi! Sesi cok cikiyor ama ici bos. Amerika'da kadinlarin yapmadigi is yok!!!
*Konyada böyle bir şey görmedik elhamdülillah.
*Kadın erkeğine süslenir. Ahirete inanırız.
boş işler, bom boş, bir gün de namaz kılan kadınlar günü yapın, farkındalık olsun
*Çoğunlul CHDP li yerlerde.Süslü ve zıvanadan çıkmış
*Bir kerede haydi kadınlar camiye diye bir organizasyon yapmıyorlar nerde boş bir organizasyon varsa onu yapıyorlar milletimizde nerde boş bir iş varsa ona koşuyorlar
*Ne oldu şimdi?
*Bişeyden de geri kalın arkadaş ya..

Yazılar direk kopyalamadır. İmla hatalarına takılmayın. O kesimden bu kadarı bile başarılı.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Akınlasınn "Seçmeler, gülmeler".. 73 yorumun tamamını tek tek okudum.Bu yorum yazacak zihinleri az buçuk düşünmeye çalıştım; neden, niçin, ne alaka diye yorumlayarak.. Hiçbir tanesi güldürmedi. Sadece bir üzüntü kapladı içimi.

Akınlasınn

Daimi Üye
Tepki
374
İsim
akın
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Katlanır
@Akınlasınn "Seçmeler, gülmeler".. 73 yorumun tamamını tek tek okudum.Bu yorum yazacak zihinleri az buçuk düşünmeye çalıştım; neden, niçin, ne alaka diye yorumlayarak.. Hiçbir tanesi güldürmedi. Sadece bir üzüntü kapladı içimi.
Bence komik. Bizle aynı şeye bakıp, bunu böyle yorumlayabilmek komik. Eskiden komik gelmezdi. Şimdi ciddiye alamıyorum artık bu tipleri. Hep ondan.
Taliban' da aynı, Adnan Oktar'da mesela. Aynı şeyi farklı yorumlamaları bana komik geliyor.

ModernOblomov

Daimi Üye
Tepki
2.496
İsim
Oblomov
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Yeni yorumlardan biri: "Kadınlar olmasa kapitalizm yaşayamazdı." Yorum sahiplerinin kimi teolog, kimi ekonomist, kimi sosyolog... Hepsinin bir ortak noktası var da burada dillendirmek istemiyorum. :hımm:

gunesmubin

Aktif Üye
Tepki
658
İsim
Mübin Güneş
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel ve renkli görüntüler ortaya çıkmış gerçekten. Katılım sağlayan tüm kadınları tebrik ederim umarım sayılar her yıl daha fazla katlanarak artar. Yorumları anlamak mümkün değil, yazanın pskolojisini anlamakta mümkün değil sanırım....

• Beğen
Tepkiler: burcinaktas

Ronin45

Forum Bağımlısı
Tepki
2.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Kadınların kamusal alanda görünür olabilmesine tahammül edemeyen patriyarkal devletin izdüşümlerini her alanda görmek artık şaşılacak bir mesele değil.

Son düzenleme:

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti

*Hangisinin kafasında kask var? Cehalet bu ama sorsan entel geçinirler. Kokonabike...
*Süslü zebaniler
*Gereksiz akillar
*bu kadar insanı kim 1 araya topyabildi tüm şehirlerde bu ne etki hoca günde 5 vakit namaz için çagrı yapıyor ama kimse bu kadar hazırlıklı degil ben iş verenim bu iş bayram havasına girerde mesai içinde benden çalınan zamanın parasını keserim digeri kay kay günü için izin alsın digeri kediler günü için izin alsın derken kim çalışacak kimse kim maaşı alacak hepiniz
ula biz neden bu dünyadayız ne yapmaya geldik..... lan bizi nasıl şaşırtmışlar be.............
*Acızzzzz yandık bittik kül olduk acız bu tür etkinlikler ecevit zamanında başladı hahahahahahshshsjshsh
*Sosyal medyada çalışan kılıktan kılığa giren kim kime dum duma yaşayan gizli paralı yaşlı motorları pardon bisikletçileri göremedim niyeki acaba adam yerine koymuyorlarmı onlar gizli paralı ocaklar söndürme peşindeler godamanlarıyla beraber
*Yazık bu millete be. Gerçekten millet olmaktan çıkmış başıboş bir güruh haline gelmiş
lafa gelince türklükten millilikten, yerlilikten geri durmazlar. eyleme gelince de fransız, ingiliz, italyan ve alman gibi yaşamaktan da geri durmuyorlar. millet can, aş, fatura, kira ve hayat pahalılığı derdinde bunlar ise y.rak kürek derdindeler. birileri çalıyor, birileri geziyor, birileri eğleniyor ve gariban doğu insanımız da tarlada bağda ve bahçelerde faturalarını, kiralarını ve yaşamlarını kazanmak için gece ve gündüz canla başla çalışıyorlar.
*Teyzem yağmurda napcan
*MAHALLE YANARKEN...
*İsmi neden süslü kadın, neden yani. İlginç geldi. Güç lü kadın, VS Bu söylemlere ne olmuş. (,Not :Safrabolu beldediyesi Cumhuriyet Halk Partisi)
*NAMAZ KİL İBADET ET OLUM HERAN GELEBİLİR…AHİRET VAR HESAP VAR.KADİNİN YERİ EVİDİR… EDEP BÖYLE BORSEY
*Millet aç aç.
*Memintolar tombikto !
*Çirkin kadın süslenir. Çirkin araba modifiye yapılır. Modifiye araç gibi kadında süslendikçe çirkinleşiyor.
*Süslü kadınlar tamamen bir tuzak aldatmaca kızlarımıza şirin görünüp onları açık giyinmeye teşvik ediyorlar düşmeyelim bu oyunlara haçlıda oyun bitmez
*Madalya takacaklar, bu kafayla devam edin. Sizi böyle sokaklara salan zihniyet yarın sizi kurtaracak. Nasıl dertleriniz azaldı mı?
*Ne boş bir şey.
*Len arkadaş anlamıyorum sanki dört dörtlük trafik var ve düzeldi sıra geldi bisiklete çok şükür aç karnımız doydu açız aç
*Kadınlar otursun evlerinde ak parti yirmi yılda her şeyi yaptı. Şu kadınları dizginlemeyi başaramadı.
*Birileri yine kadını öz kimliğinden başkalarının oyunlarına alet ederek uzaklaştırıyor. Spor mpor bahane, günahkatlık başıboşluk al başını git.
*Ulkenin kadinlari da ayni ulkenin kendisi gibi! Sesi cok cikiyor ama ici bos. Amerika'da kadinlarin yapmadigi is yok!!!
boş işler, bom boş, bir gün de namaz kılan kadınlar günü yapın, farkındalık olsun
*Bir kerede haydi kadınlar camiye diye bir organizasyon yapmıyorlar nerde boş bir organizasyon varsa onu yapıyorlar milletimizde nerde boş bir iş varsa ona koşuyorlar
*Ne oldu şimdi?

Yazılar direk kopyalamadır. İmla hatalarına takılmayın. O kesimden bu kadarı bile başarılı.
Bu siteye yorum yapanlar ve takipçilerinin acilen bir psikoloğa görünmesi gerekiyor. Sanırım ağır bir çocukluk travması yaşamışlar. Ben bunlar kadar sorunlu ve nefret dili kullanan, medeniyete düşman bir kitle görmedim.

Akınlasınn

Daimi Üye
Tepki
374
İsim
akın
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Katlanır
Bu siteye yorum yapanlar ve takipçilerinin acilen bir psikoloğa görünmesi gerekiyor. Sanırım ağır bir çocukluk travması yaşamışlar. Ben bunlar kadar sorunlu ve nefret dili kullanan, medeniyete düşman bir kitle görmedim.
İçlerinde öyle bir nefret var ki, kendi ezikliklerinden kaynaklanan. Habere bak geç. Bunlar yorum yapmış oraya birde. Facebook yada forum gibi bir sohbet alanı da değil. Ama kendilerine yediremeyip haber sitesine yorum yapmışlar. 70 yorumun nerdeyse hepsi böyle. Beter olsunlar ezikler.

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.083
Bisiklet
Trek

*Süslü zebaniler
*Gereksiz akillar
*Teyzem yağmurda napcan
*MAHALLE YANARKEN...
*Millet aç aç.
*Memintolar tombikto !
*Ne boş bir şey.
*Ne oldu şimdi?

Abi neden bu memlekette herkes başkalarının ne yapacağına karışıyor? Sadece bisiklet değil her konuda böyle. Hiç kimse kendi özgür iradesiyle canının istediği bir seyi yapamıyor.
Hiç kimse de hoşuna gitmeyen ama rahatsızlık vermeyen şeylere de "bana ne" demiyor.
Herkes mi nefret ediyor birbirinden herkes mi diğerine düşman?

Akınlasınn

Daimi Üye
Tepki
374
İsim
akın
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Katlanır
Abi neden bu memlekette herkes başkalarının ne yapacağına karışıyor? Sadece bisiklet değil her konuda böyle. Hiç kimse kendi özgür iradesiyle canının istediği bir seyi yapamıyor.
Hiç kimse de hoşuna gitmeyen ama rahatsızlık vermeyen şeylere de "bana ne" demiyor.
Herkes mi nefret ediyor birbirinden herkes mi diğerine düşman?
Beğendiği şeyi bile üşengeçlikten tebrik etmeyip, beğenmediği şeye ise üşenmeyip nefret kusar hale gelmişler.
Bunların en temel nedeni de BİSİKLETSİZLİK. Sebep bu. Bu ülkede ne zamanki bir kadın bisikleti ile evden işe gönül rahatlığı ile gidip gelirse, o gün bu ülke artık kıskanılacak bir hale gelir, deyip foruma yakışır şekilde konuyu kapatıyorum :)