...:::süper fiyata xt aynakol :::...

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
yakın zamanda aldığım aynakolu paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.çok güvendiğim bir arkadaşımdan aldım ve 20-30 km kadar kullandım.sanırım takarken bir hata yaptım ve sol kolda boşluk oluştu.boşluğu fark ettikten sonra kullanmadım,dişlerinde problem yok,resimde görünen çizikler var birazda.
fiyat 110 tl :eek: satış bir kaç gün için geçerlidir,alıcı arkadaşlara pm ile telefon numaramı gönderirim.

(link)
(link)

Scudo

haydarpasa781

Forum Demirbaşı
Tepki
265
peki o boşluk biz takıncada devam edecek midir ?? nasıl bir olay açıklar mısınız??

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@haydarpasa781

ortagöbeğin sol tarafındaki rulmanda veya kapağında olabilir problem.açıp bakmadım.ben hallederim diyen arkadaş olursa fiyat uygun.

Semican Baydur

Forum Bağımlısı
Tepki
464
Bence sorun sol kolun plastik tıpası yok sıkma vidası ondan dolayıda bosluk oluyor..

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
hayır tıpası var yanında göndericem,ilan günceldir.

Cebrail ŞEKER

Forum Demirbaşı
Tepki
409
yanında siyah tıpası varsa sorun olmaz benim aynakolumda siyah tıpası yoktu onunla hifif bir şekilde aynakolu çektirerek boşluk olayı ortadan kaldırdık

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
ilan günceldir,sol koldaki boşluk siyah parça ile ortadan kalktı.

soner kulak

Forum Demirbaşı
Tepki
241
ahmet arkadaşım eğer montaj ve kullanımda sorun olmaz garantisi veriyosan yarın bisikletçimle görüştükten sonra aynakolu alabilirim eğer tel no yazarsan yarın öğlenden sonra görüşelim.

nuhcan

Forum Bağımlısı
Tepki
812
İsim
nuh can
eğer orta göbek ihtiyacı varsa elimde sağlam bir tane var

15 TL

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
@soner kulak

ilanın başında yazdığım gibi sol rulmanda boşluk oluşmuş,siyah tıpa kayıptı o zaman tıpayı buldum ve montajı yaptım.aynakoldaki boluk problemi ortadan kalktı sallantı kesildi.ama sol rulmanda boşluk var.

ilkerduver

Üye
Tepki
17
(link)kardeş aynakolu pek verimli kullanamadınız galiba çünkü resimlerde gördügüm kadarıylar yapraklar daha önce sökülmüs ve hatalı baglanmış üst üste gelmesi gereken çıkıntı noktaları hepsi farklı bir yöne bakıyor uzman bir elde aynakolun sorunsuz çalısacagını düşünüyorum hayırlı satışlar