Şu an içinizden ne geçiyorsa yazın

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.498
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link)
İnterrail ile Avrupa'yı trenle gezmek için harika bir fırsat...

Scudo

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.627
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Samsun'dan bisikletimi otobüse atıp Rize - Ardeşen'e gidip oradan Kaçkar'a tırmanmayı düşünüyorum. Toplam rota 72 km 2900 irtifa kazanacağım, değişiklik gösterebilir. Gece 22:00 civarı otobüs bileti alıp sabah gün doğmadan Ardeşende olmayı planlıyorum . Gün doğumuna yakın yola koyulmayı, aynı günde inişe geçmeyi düşünüyorum. Akşamda geri Samsun'a . Zor geliyordu bu rota ama buradan 2 arkadaş yaptı . Zorlanmadıklarını söylemişlerdi tırmanırken ve birince katlanır bisiklet vardı. Bu rotayı görmeyi çok istiyorum. Rotayı google earth ile çizdiğimde toplam 2900 metrede olacağımı göstermişti. Yolun iniş çıkışlı olmadığını düşünüyorum.

(link)

Kadir Eskici

Forum Bağımlısı
Tepki
1.738
İsim
Kadir
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Samsun'dan bisikletimi otobüse atıp Rize - Ardeşen'e gidip oradan Kaçkar'a tırmanmayı düşünüyorum. Toplam rota 72 km 2900 irtifa kazanacağım, değişiklik gösterebilir. Gece 22:00 civarı otobüs bileti alıp sabah gün doğmadan Ardeşende olmayı planlıyorum . Gün doğumuna yakın yola koyulmayı, aynı günde inişe geçmeyi düşünüyorum. Akşamda geri Samsun'a . Zor geliyordu bu rota ama buradan 2 arkadaş yaptı . Zorlanmadıklarını söylemişlerdi tırmanırken ve birince katlanır bisiklet vardı. Bu rotayı görmeyi çok istiyorum. Rotayı google earth ile çizdiğimde toplam 2900 metrede olacağımı göstermişti. Yolun iniş çıkışlı olmadığını düşünüyorum.

(link)
Ridewithgps uygulamasına göre rota tek yön 55 km ve 2370 elevation var. Ortalama eğim deniz seviyesinden zirveye kadar 3,8. Yani tırmanış olarak kolay bir rota. Manzara ve doğal güzellik olarak eminim ki çok güzeldir. Yolun açık olsun abi şimdiden.

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.627
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Ridewithgps uygulamasına göre rota tek yön 55 km ve 2370 elevation var. Ortalama eğim deniz seviyesinden zirveye kadar 3,8. Yani tırmanış olarak kolay bir rota. Manzara ve doğal güzellik olarak eminim ki çok güzeldir. Yolun açık olsun abi şimdiden.
Saat 13 e kadar tırmanırım diye düşünüyorum . 55 km 2300 elevasyon çok değil gibi zaten. Biraz gezip akşamına hemen geri dönüş .

Myali

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Sef
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sunucular dışarıya taşınmış oh oh herkese benden çay.

suyunsesi

Forum Bağımlısı
Tepki
6.042
İsim
Turgay
Başlangıç
1979—80
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Az önce aklımdan "acaba arabaların dikiz aynalarındaki kör nokta sensöründen bisikletin bir yerine monte edilemez mi?" fikri geçmişti. Ama çoktan benzerlerinden yapmışlar bile.
Düşünsenize büyük bir cisim yaklaştığında uyarı verecek. "Komtan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim" :ssrtcbya:.

mcanerg

Daimi Üye
Tepki
892
İsim
Caner G
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Az önce aklımdan "acaba arabaların dikiz aynalarındaki kör nokta sensöründen bisikletin bir yerine monte edilemez mi?" fikri geçmişti. Ama çoktan benzerlerinden yapmışlar bile.
Düşünsenize büyük bir cisim yaklaştığında uyarı verecek. "Komtan Logar, bir cisim yaklaşıyor efendim" :ssrtcbya:.
garminin radarı aynı işi yapıyor aslında
Dns oturması tabirini ilk kez duyuyorum :D

Umur Bora

Forum Bağımlısı
Tepki
1.982
İsim
Bora
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Alt tarafı 1 ay yattık diye Avrupa yakası boğaz hattındaki bütün lokal lejantlarım gitti.. efkarlıyım… :)

• Beğen
Tepkiler: Osmangazi43

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.183
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Akşam sürüşlerinin keyifi bir ayrı oluyor nedense.

• Beğen

Alazarhus

Üye
Tepki
103
İsim
Kerem Atalar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikletimin borcunu ödemeyi bitirdiğimden beri almak istediğim şeylere bakıp duruyordum. Yok bunu alayım yok şunu alayım diye hayaller kuruyordum. Bu sürekli bir alma isteği kredi kartı ile birleşince daha da korkutucu oluyordu. Bir an durdum düşündüm. Niçin elimdekiler ile yetinemiyorum ? Ne zamandan beridir alışveriş yapmak benim için bir zevk oldu ? Eskiden eğlenmek için alışveriş yapan insanları gördüğümde garipserdim, şimdi bir bakmışım bilgisayarımın başında alışveriş yapıyorum. Bisikletime binip gezip tozmak ve spor yapmak varken yok bisikletime yeni parçalar çamurluklar süsler bakıyorum. Bunu fark ettiğimde adeta masumiyetimi kaybettiğimi hissettim...

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.503
Bisiklet
Scott
Bisikletimin borcunu ödemeyi bitirdiğimden beri almak istediğim şeylere bakıp duruyordum.
"Borç yiğidin kamçısıdır" diye boşuna dememişler. Bir an önce yeniden borçlanmalı ve kendine bu şekilde bir yaşam motivasyonu edinmelisin. Son cümlene de katılıyorum; kamçı ve masumiyet aynı cümle içinde yer alması imkansız olan iki sözcüktür...

mcanerg

Daimi Üye
Tepki
892
İsim
Caner G
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tam bu hafta bisikletle sezonu açacaktım ki yağmur bastırdı, o kadar da hazırlamıştım geçen hafta

Reşad

Üye
Tepki
1
İsim
Reşad
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar merhabalar forumda yeniyim arama kısmını kullanmayı beceremedim kelime kelime arıyorum fakat hiç başlık bulamadım ☹ nasıl kullanacağım?
edit: dün aradığımda çıkmıyordu şuan düzeldi sanırım. teşekkürler

• Beğen

speedymammy

Daimi Üye
Tepki
474
İsim
speeddymammy
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Forumda yazdığımız mesajları neden silemiyoruz?

• Beğen

Atasoy

Terörü ve destekcilerini Lanetliyorum
Tepki
12.435
İsim
ibrahim
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Corratec
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar merhabalar forumda yeniyim arama kısmını kullanmayı beceremedim kelime kelime arıyorum fakat hiç başlık bulamadım ☹ nasıl kullanacağım?
edit: dün aradığımda çıkmıyordu şuan düzeldi sanırım. teşekkürler
Formun arama motoru sağlıklı değil. Google a aradığınız konuyu yazın sonuna da bisiklet forum yazarsanız daha kolay bulursunuz.

Son düzenleme:

mydreams

Üye
Tepki
155
İsim
Alper
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tam bu hafta bisikletle sezonu açacaktım ki yağmur bastırdı, o kadar da hazırlamıştım geçen hafta
Yarının hava durumunu kontrol etmenizde fayda var. Cumartesi yağış başlayınca pazar günü de yağışlı olur sanıyordum ama her zaman öyle olmuyormuş.
Hava açık, yerler yaş,
dikkat et, sür yavaş yavaş 😃

• Beğen
Tepki
1.372
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Slm
Turu yaptınız mı

(link)

samet akkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
3.627
İsim
Samet Akkaya
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Selamlar ,

Mayıs ayının 24 gibi düşünüyorum. Yıllık izinime denk geldiği için.