Strava mı? Runtastic mi?

Scudo

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
@eren konu Strava'yi pro kullanan görmedim. Runtastic'ten farklı olarak canlı takip olmuyor standart surumunde.
Yalnız segment ve grup oluşturma gibi çok ama cook büyük artıları var. Eğer sadece gezi değil, spor ve kondisyon amaçlı kullanıyorsanız, bir arkadaş grubunuz varsa kesinlikle Strava.
Açıkçası Runtastic'in adı bile gecmez Strava'nin yanında. Anca kayıt yapmaya yarar.

• Beğen
Tepkiler: eren konu

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
@eren konu Strava daha iyi .. yıllık üye olursanız 150 tl. Runtastic in telefonda olan uygulması 10 tl .. eğer web üyeliği de isterseniz o da ayrı bir para ve o da yıllık. Bir ara indirim felan dedi ben de üye oldum.. onun için de 20 dolar ödedim ayrıca. ama normal fiyatını bilemiyorum. O canlı takip olayları hep web üzerinden gerçekleşiyor.. aktivitelere foto eklemek vs.. O üyeliğim bitsin ben de bir strava ya doğru kayacağım..

• Beğen

Serkan B.

Üye
Tepki
236
Bisiklet
Specialized
2 senedir Strava kullanıyorum. Sadece 1 aylık premium üyelik aldım farkları görebilmek için. Çok bir özelliği yok. Özellikle ZONE bölgelerini ve WATT değerlerini gösteriyor. Onun haricinde bir kaç özellik daha var ama şahsen ücretsiz sürüme devam..

• Beğen

evrenozbilen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.141
İsim
Evren
Bisiklet
Scott
Kendi başınıza veya arkadaşlarınızla yeni yerler görmek, zaman geçirmek için bisiklete biniyorsanız Runtastic size yetecektir. Fakat performans amaçlı sürüşler yapıyorsanız, kendinizi geliştirmek, diğer bisikletçilerle kendinizi karşılaştırmak ve sosyalleşmek için tercihiniz Strava olmalıdır.

Runtastic, Strava'ya göre çok daha ekonomiktir. Strava Premium'da görülebilen kalp zonları Runtastic Pro'da mevcuttur.
@ilker ben Strava Premium kullanıyorum. Kalp verilerimi incelemek, antreman zorluk derecesini belirlemek, tahmini güç değerlerime göz gezdirmek, segmentlerde istediğim filtreleri yapmak, hazır antreman programlarını uygulamak, segmentlere hedef koymak gibi farklı zamanlarda birçok özelliğini kullanıyorum.

dodulan

Üye
Tepki
92
İsim
Dorukhan Doruk
Bisiklet
Carraro
@Kahraman Süslü

Hocam araç göstergeleri zaten hızı yüksek gösteriyor bir de Stravada 10 km görünce hiç mi gitmiyoruz bisikletle ya Kafam karıştı

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
İkisi farklı segmentlerde program kıyaslama yapılmaz. Runstatic bisiklet bilgisayarı tarzı bir program. Strava ise farklı

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Runtastic bende sürekli koptu hatalı gösterdi tutarsızlık yaşadım ama strava da asla problem yaşamadım. Stabil çalışıyor şarjı verimli kullanıyor. Birde endomondo tavsiye ederim deneyin. Tur bitiminde verileri stravaya atıyor. Garmin gibi yani. Strava kullanmış oluyorsun. Bizim ekipte endomondo kullanan arkadaşlarda var

Cihangir.

Aktif Üye
Tepki
97
İsim
Cihangir
Bisiklet
Giant
Sportstracker da gayet iyi bir program hatta runtastic ten çok daha iyi

• Beğen
Tepkiler: Taxonera

Thranduil

Daimi Üye
Tepki
385
İsim
Sadık
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Brompton
Runtastic sanki daha doğru ölçüyor...

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
@Cihangir.
Sportracker a geçicem ama yılbaşını bekliycem. Runstaticte haritada ciroskop işlevi yok sportrackerde ciroskop çalışıyor.

Cihangir.

Aktif Üye
Tepki
97
İsim
Cihangir
Bisiklet
Giant
@Taxonera

Sportstracker nedense yıllardır hiç hakkettiği ilgiyi bulamamış program pek bilinmiyor ama çok iyi program

Taxonera

Forum Bağımlısı
Tepki
823
İsim
Gökhan
Bisiklet
Mosso
@Cihangir.
Bende yeni keşfettim. Mi band ile falan uyum sağlıyormuş sanırım. O yüzden yükledim.

e7_

Üye
Tepki
62
İsim
Enes
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba. Telefonum Samsung Galaxy Note 2. Eskiden de yapıyordu ama son 2-3 haftadır sürekli olarak sürüşün ilk 5 Km sini gösteriyor. Artık saymıyorum ama bir 10 kere +100 KM yapmışımdır, hepsinde ilk 4-5 KM var gerisi yok. Sürüşü kaydetmeden önce mesafeye bakıyorum bir sorun yok, doğru gösteriyor. Yalnız ne zaman kaydet desem aynı tablo! Bu yüzden Mücadelerde granfondo rozetini bir türlü alamıyorum. Bu sorunu yaşayan başka kimse var mı?

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

hacitalha

Üye
Tepki
47
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Strava yürürken bile sinyal kaybediyor. Runtastic düzgün çalışıyor benim telefonumda

Tepki
787
İsim
yakup
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
stravada kendi oluşturduğum segmentin aktif halini görebilirsem bende strava diyicem bir ona takıldım:)... segment yaptım sözde ama aktif değil rotamın üzerinde ama hiç göstermiyor sürüş sonunda...

Hakan38

hı garbon
Tepki
204
İsim
Hakan Atabay
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti

trainspotting35

Forum Bağımlısı
Tepki
23.371
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Segmentin gizlilik özelliğini açtınız mı?

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.462
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
YENİ İSİM VE GÖRÜNÜMLE AYNEN DEVAM...

Sana önemli bir haberimiz var! 4 senedir adidas ailesinin üyesi olan Runtastic, bu süre zarfında dünyanın dört bir köşesinden milyonlarca spor tutkununu bir araya getirdi ve onlara hedefleri doğrultusunda yardımcı oldu. Kullanmaya alıştığın yüksek kalite hizmetlerimiz şimdi adidas'ın üstün olanakları sayesinde ekstra avantajlar ve ödüller sunarak seni daha da sağlıklı ve aktif bir hayat tarzı için teşvik edecek.

Bugünden itibaren artık adidas Runtastic'iz. Sana maksimum Fitness olanakları sunmak ve kendini geliştirmene yardımcı olmak için güç birliğine gittik. Bu doğrultuda, Runtastic uygulamasının adı bundan böyle adidas Running ve Results uygulamasının adı da adidas Training.
Runtastikten zebah saatlerinde şöyle bir uyarı aldım. Anlayabildiğim kadarıyla runtastik evrenin en büyük spor malzemeleri üreticisi adidas a katılmış. Bu gelişme stravayı tahtından edecekmi, bilemiyorum altanlar. Sanırım fitnes piyasasında kartlar yeniden dağıtılıyor. Hadi bakalım bir yorum patlatında neşemizi bulalım.

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.