Strava günlüğünüz...

bonder76

Daimi Üye
Tepki
699
İsim
Bumin
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@MertV @Noldor Henüz bisiklet almadım ama önce herşeyi kafamda oturtmam gerekiyor.
Igpsport igs50e iyimidir veya bu ayarda ekonomik ne önerirsiniz.

Scudo

safex

baspedala
Tepki
435
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@özgür duygu
Elevation Gain o sürüş içinde kazandığınız toplam irtifa anlamına geliyor. 400 metreye çıktınız, 100 metre indiniz sonra yine 200 metre çıktınız. Bu durumda çıktığınız maksimum yükseklik 500metre olacak ama kazandığınız irtifa 400+200'den 600m olacak.
Bu şekilde yorumlamış arkadaşımız.

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu

MertV

Forum Bağımlısı
Tepki
1.502
İsim
Mert
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@MertV @Noldor Henüz bisiklet almadım ama önce herşeyi kafamda oturtmam gerekiyor.
Teknik özellikleri hakkında bilgim yok ne yazik ki, kendiniz bakarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda karar verebilirsiniz. Ayrıca forumda kullananlara danışabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: bonder76

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Screenshot_20200516-125640_Strava.jpg
Check out my activity on Strava: (link)

Robinson Crusoe

Daimi Üye
Tepki
838
İsim
Robinson C.
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Diğer
@bonder76 D020 karayolunu diyorsunuz sanırım. Otoyol olarak geçmediği için yasak olduğunu zannetmiyorum. Geçenlerde sürekli sürdüğüm yan yoldan bağlanıp bir süre sürdüm o yolda, sorun yok ama az da olsa risk var tabi süratli araçlar ve yanınızdan geçen kamyonlardan dolayı.

• Beğen

Yldrm07

Forum Demirbaşı
Tepki
500
İsim
Yıldırım
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@theGenius Bugün gerçekten çok sıcak. Bravo

• Beğen
Tepkiler: theGenius

theGenius

Aktif Üye
Tepki
998
İsim
Hüseyin S.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yldrm07 gerçekten belli bir saatten sonra eziyete dönüşüyor. İdeali 6-6:30 gibi çıkıp 2 saatlik bir antreman yapmak. Zira 30 dk önce tazelediğim, mataranın içindeki suyla Şubat ayında banyo yapabilirdim :)

• Beğen
Tepkiler: OİMTR

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.048
Bisiklet
Trek
Bu Pazar yine piril piril, 15 derecenin ustunde hafif ruzgarliydi. Ogle vakti surusu ciktim, Ruzgar batidan esiyor diye giderken karsima alayim da donuste rahat ederim diye dusunerek once kuzey batiya, oradan da doguya dogru surup asagi indirim, eve dondum.

Hava guzel diye yollar yine cok kalabalikti. Feribot beklerken bir tane hipster arkdasin altinda retro de rosa gordum, dedim acaba eleman farkinda mi acaba altindaki bisikletinin ne oldugunun diye biraz lafladim, babasinin eski bisikletiymis. Yazik gunah bakimsiz kalmis sen en iyisi bunu bana sat diye cakallik yaptim ama guldu, yemedi Dutch cocugu.

Videoda yine sehir disi yollari cektigim kisimlari montajladim.

Strava: (link)

Yldrm07

Forum Demirbaşı
Tepki
500
İsim
Yıldırım
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@theGenius aynen. Gerçi yazın çoğunlukla böyle oluyor ama baharı tam yaşayamadan araya girdi bu sıcak. Siz sık yapıyor musunuz bu tür antremanları? Yazın da yine erken saatlerdemi çıkıyorsunuz?

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.610
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Bu defa neredeyse asfalta çıkmadım. Asfalt görünce kuduz köpek görmüş kedi gibi oldum.😆
Screenshot_20200517-200014_Strava.jpg
Check out my activity on Strava: (link)

theGenius

Aktif Üye
Tepki
998
İsim
Hüseyin S.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yldrm07 normalde yoğun iş temposundan dolayı haftaiçi trainer ve hafta sonu pazar günleri dışarda sürüş şeklinde yapıyordum antremanları ama mevcut durum gereği 2 aya yakındır evde çalışıyorum. Dolayısıyla dışarda daha çok sürüş fırsatım oldu. Mesai saatinde evde PC başında olabilmek için erken çıkmaya başladım ve bu düzen daha çok hoşuma gitmeye başladı. İlk başlarda öğle uykusuna ihtiyaç duyarken, şu aralalar alarmsız 5:20 gibi uyanıp, antreman sonrasında da hiç uyumuyorum.

Ortalama haftada 4 gün sürüş yapmaya çalışıyorum.

Tepki
90
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
ben bir süredir garmin saatleri inceliyorum fiyatı uygun ve pili en uzun giden model bence Garnin instint. eğer garmin saat alacaksanız. extra olarak garmin kadans sensörüde alırsanız kadansıda ölçebilirsiniz diye yazıyor

• Beğen

theGenius

Aktif Üye
Tepki
998
İsim
Hüseyin S.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@OİMTR yalnız bu iklim şartlarında 1280 metre tırmanmak sinema dünyası tabiriyle mermiye kafa atmaktır :) vallahi çok sağlam sabır ve hidrasyon gerektirir. Tebrikler.

• Beğen
Tepkiler: OİMTR

umutcelik

Forum Bağımlısı
Tepki
8.048
Bisiklet
Trek
Bugun yilin en guzel havalarindan birisiydi. Gecen haftadan beri arkadaslarla beraber surus yapmak icin takip ediyorduk hava tahminlerini. Bugun icin sozlesmistik, beraber ciktik.
22 derece civari, az ruzgarli sahane hava vardi. Iyi bildigimiz rotlarda geze geze sureriz diye dusunmustuk basta ama sehir disina cikinca arkadaslar duz yolda ayaklarini korkak alistirmadilar, guzel bastil beraber.

Surus sonrasi sehir icinde parka gittigimiz icin epey sehir ici goruntusu vardi, onlari kestim tamamen ( usenmezsem sehir ici kismina da video yapacagim ). Yine sehir disi yollarda guzel temiz bir surus videosu oldu.

Strava: (link)

özgür duygu

Forum Bağımlısı
Tepki
2.492
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@trainspotting35 benim kondisyonum yeni yeni topluyor ana fark o😀 bu arada trainerdayken önünüze vantilatör vs. koyuyor musunuz?