STI Kol Hood

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.665
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Ben 23 Mayıs'ta Şişman'dan aldım; aldığımda Şişman, Özceylan, Erdoğanlar, hiç alışveriş yapmadığım birkaç bisikletçinin kendi siteleri, HB ve N11'deki Erdoğanlar ve birkaç satıcıda daha vardı.

Çok acil değilse Şişman ve Özceylan'ın "Geldiğinde haber ver" özelliğini kullanın, ben çok aradığım bazı ürünlere o şekilde ulaştım.

(link)
(link)

Scudo

StanicEnemy

Forum Bağımlısı
Tepki
6.112
Başlangıç
2021—22
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ben 23 Mayıs'ta Şişman'dan aldım; aldığımda Şişman, Özceylan, Erdoğanlar, hiç alışveriş yapmadığım birkaç bisikletçinin kendi siteleri, HB ve N11'deki Erdoğanlar ve birkaç satıcıda daha vardı.

Çok acil değilse Şişman ve Özceylan'ın "Geldiğinde haber ver" özelliğini kullanın, ben çok aradığım bazı ürünlere o şekilde ulaştım.

(link)
(link)
Barış abi bunlar uyumlu olmaz mı?
(link)

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.665
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
Barış abi bunlar uyumlu olmaz mı?
(link)
Her kılıf sadece uyumluluk listesinde sayılan modellerle uyumlu. Dış görünüşünün dışında kolun yuvalarına giren küçük çıkıntıları, iç kısmının özel şekilleri falan var.
Yurtdışından tam doğru ürün bulunabiliyor zaten, yerelde birden kaybolmuş.

(link)
(link)
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: StanicEnemy

musAKka

HeadBanger
Tepki
145
İsim
Oğuz
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu tam olarak benim yaşadığım sorun. Aynı kolların silikonları lazım ve bulamıyorum. 3 ay önce Erdoğanlar'da vardi ama mesajla bile sordum yokmuş. Eğer bulursanız bana da haber edin :)
Bike & Outdoor - Kartal şubesinde buldum. İnternet sitelerinde listelememişlerdi, şansa rafta gördüm aldım hemen. Telefonla arayıp sorabilirsiniz.

M.İhsan

Love Mountains!
Tepki
3.204
İsim
Muhammed İhsan
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bike & Outdoor - Kartal şubesinde buldum. İnternet sitelerinde listelememişlerdi, şansa rafta gördüm aldım hemen. Telefonla arayıp sorabilirsiniz.
teşekkürler arayacağım.

• Beğen
Tepkiler: musAKka