Specialized Windstopper Ceket

Selim Esener

Forum Bağımlısı
Tepki
392
Sadece iki kez giyilmiş sıfırından farksız,Specialized Windstopper Ceket..Sıfır fiyatı 135 euro...
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ;
Kış Ceketi
Anatomik Fit
Platino 6 ES kumaşının özel kombinasyonu kullanılarak dikilmiştir.Dış yüzeyde yumuşak dokunuşlu Platino kumaş kullanılmıştır, içeride altıgen şekilde yünlendirilmiş kaplama sizi her zaman sıcak tutar, arada ise hava almayı ve su geçirmezliği sağlayan Windtex 6 zar vardır.
Hafifliğin ve su geçirmezliğin en iyi kombinasyonu olan bu kumaş, olağan üstü şekilde suya dayanıklı olmasının yanısıra çok iyi bir nefes alma ve ısı transferi sağlar
Kol altındaki Diamond Soft tarafından üretilen küçük havalandırma zarı, terlemeyi en aza indirir.
Çene korumalı önü tamamen açılabilen iç taraftaki tersli fermuar,rüzgara karşı ekstra koruma sağlar.
I-Pod kablo bağlantısı için ceketin iç yakası özel grometle, iç cepleride kauçuk etiketle donatılmıştır.
Ürünü satış sebebim sadece yaz bisikletçisi olmamdır.Soguk havalarda bisiklete çıkmıyorum.Ürün sıfırından farksızdır,sadece iki kez kullandım.
Satış fiyatı: 200 tl..Kredi kartına vade farkı olmaksızın taksit imkanı sunulur...
İrtibat:0535 555 47 20

(link)

Scudo

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
İlan güncellemeniz ile ilgili, (link) hatırlatırım.

Sanıyorum bu 2. uyarı oldu. ;)