Şov düzeneği...Yardım! (Trial)

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda gerçekleştirilecek bir organizasyon için sizlerden yardım istiyorum. Yaptığınız Şovlar için gereken düzeneklerin, en az maliyetle yapılabilecek modellerinin çizimlerini gönderirseniz çok seviniriz. Çizimi nerede yaptığınızın önemi yok. Çizim yapamam diyorsanız da kafada üç boyutlu canlandırabilecek kadar anlatıp boyutları verirseniz elbet bunu çizime dökecek cengaverler çıkacaktır :)

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Sevgilerle.

• Beğen
Tepkiler: ergin
Scudo

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
trialcı adamın duzenemı olur....2-3 sole eskı kamyon lastıgı 1-2 cop kutusu oohoo cok bıle al sıze duzenek mis gıbı:)

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Yani trial takılan ve bu platformların hakkını verebilecek fazla kişi yok mu demek istediniz. Yanlış mı anladım.

cakhiy

Forum Demirbaşı
Tepki
200
(link) burdaki gibi bir stand hazıtrlıyabilirsiniz ancak türkiyede bunun hakkını vercek pek fazla kişi yok.

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Ben Türkiyede'de bunları yapabilenlerin olduğunu düşünerek, bu umutla yaşıyordum halbuki. Bir çare bulacağız artık. Herkese göre düzenekler kuracağız. Olmazsa yurtdışından adam getireceğiz :D

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
@derya.yildirim

hoca mumkunse ryan leech ı felan cagırında barı marıfetlerını gorelımm...jeff lonosky da olur ama ben danny macaskill de ısrar edıyuorumm....bunlardan bırı gelırse bende gelıurım tr den bır cok bısıkletcıde ordanızasyon bomba olurr:)saygılar

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
freeride07 biraz sinirlendim.Nası böle yorum yapabiliosun anlamıyorum.Yok o kadar yapamazlar yok şöle yok böle.Antalyada oturuyorsun.İzmir veya istanbuldakiler hakkında nasıl böle yorum yapabiliyorsun.Sen 2 bunny bi rock walk abibaka fln yapıosun diye çok iyi fln mı sandın kendini.

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Trials, Street, DJ hepsi farklı kategorilerdir ve farklı ekipman, düzenek gerektirirler.
Konu trials ise, şov veya antrenman yapılacak yere, Kayalar, Tahta Paletler, Banklar getirtilebilir.
Türkiye'de bu konuda yetenekli birçok kişi mevcut, ecnebilere mecbur değiliz.Ayrıca bu tip girişimler sayesinde "çok yetenekliler" sayıca fazla, "yetenekliler" de daha yetenekli hale geleceklerdir.

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Özür dilerim derya abla tutamadım kendimi konuyu bozdum ama.Çok sinirim bozuldu.Tekrar özür dilerim :)

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Özür dilemne gerek yok ;) Sadece burada değil, her zaman sinirlerimize hakim olmalıyız, böylece sinirler de bozulmaz, canlar da sıkılmaz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ekipman olarak trial de bi bank'ı kullanarak bile birçok hareket yapılabilir,ama extreme sports da hurda bi arabayı engel olarak kullanmışlardı çok da güzel olmuştu.
Trialde hakkını verebilecek fazlasıyla binici var Türkiye'de,neredeyse tamamına da forumdan ulaşmak mümkün,istanbul da biçok arkadaş ve özellikle Kayseri ve Mersin'de sırf trialle uğraşan arkadaşlar var,bunlar trialde çok daha iyi tabiki.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Bazı arkadaşlar "bence" gerekli olmayan bazı yorumlarda bulunmuşlar tabi ki ryaneech veya başkası gibi birinin türkiyeden çıkması zor neden ryan leech'in Norco başta olmak üzere en az 10 tane sponsoru var kısacası adamın işi bu ;)
Tutupta bu insanla burda amatör olarak bir şey yapmaya çalışan arkadaşları bir tutmaya hakkınız yok ki aslında çok ta büyük saygısızlıktır harcanan emeğe..:(

Kayserideki Trials ile uğraşan arkadaşlarımın videoları..
Ellerinde ki kısıtlı imkanlarla (xc kadroları ve komponentleri ile) neler yapabildiklerini çok rahat görebilirsiniz..

Ben eğer imkan bulabilirsem kendilerini buraya yönlendiririm...

• Beğen
Tepkiler: derya.yildirim

kooxx

Üye
Tepki
2
freeerıde07 burda turk traıl yapan kısiler onemnlı boyle bır organizasyon yapılırsa cok sevinirim hem tanınmak istiyorum (TEŞEKÜRLER)

kooxx

Üye
Tepki
2
bu kayserinin eski vıdyoları ama su an o hareketlerın cok daha ıyısını yapıyorum trıal yapabiliyorum berkay arkadasımıza tskr