İnceleme Soulrider No:94

Scudo

soulless

Daimi Üye
Tepki
823
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir güzel günlerde kullan da benden olsun. Bu kadroyu hazırlık aşamasında da defalarca görmüş biri olarak şunu da belirtmeliyim, ilk fotoğrafta olan diğer kobay da benim efem... Yakın zamanda kendi konumu da forumda paylaşmayı düşünüyorum. Renginden detaylarına kadar harika bir bisiklet...

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
ilk fotoğrafta olan diğer kobay da benim efem... Yakın zamanda kendi konumu da forumda paylaşmayı düşünüyorum.
Forumun gözlerini bayram ettirecek zaten Soulrider No:95 :) Alet fena oldu :harika:
Özele geliyorum (Hafta sonu bir fotoğraf çekimi yapalım)

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Kadro set olarak ağırlığını merak ettim ne kadar acaba?

krank

Aktif Üye
Tepki
293
İsim
Onur G.
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Canyon
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Çelik malzeme ile alüminyum kadro seviyesi ağırlık yakalamak büyük başarı. Konfor artışı da cabası. Özendim açıkçası

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

makaram

Forum Bağımlısı
Tepki
4.398
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bitirdin bizi beee, resmen bitirdin :D

hayırlı uğurlu olsun. güle güle kullanın. Allah kaza bela, dert tasa vermeden keyifle binin inşallah.

bir insanın hayallerine kavuştuğunu görmek çok güzel. benim de içim kıpır kıpır oldu.

ayrıca böyle bir bisiklet markası olduğunu da öğrenmiş oldum :D

Yeşil Mavi

Doğa ve İki Teker Aşığı
Tepki
141
İsim
Hakan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güle güle kullanın çok güzel.

• Beğen
Tepkiler: BerkEvren

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.144
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
güzel renk uyumu lakin bayan bisikletine daha çok giderdi renkler.
berk bizi engellemiş sanırım :huhuu::p

Son düzenleme:

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar, baştan sona keyifle okudum bisikletiniz çok güzel olmuş bende uzun zamandır araştırıyorum kendime bir tur kadrosu (profilimdekinin titanyumu) yaptırmayı planlıyordum bu konu çok faydalı oldu paylaşımınız için teşekkür ederim

• Beğen

izzetince

Üye
Tepki
333
İsim
İzzet İnce
Bisiklet
Eddy Merckx
Zaten büyük bir tutkuyla bisikletlerimize bağlıyken üstüne o bisiklet sizin için tasarlanmışsa yaşadığın duyguları tahmin bile edemiyorum. Ve sıfırdan oluşumunu görmek, tanık olmak müthiş bir his olmalı. Instagramdan yazmıştım burada da yineleyeyim kazasız, belasız km'ler geçirin. Her şeyiyle çok özel ve çok güzel olmuş.

Hami Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
1.575
İsim
Hami Bulut
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Yeni bisikletiniz hayırlı olsun tekerine taş değmesin, kazasız belasız bol sürmüşler dilerim. Yine çok güzel bir sunum yapmışsınız bize :). Elinize sağlık.

• Beğen

seko35.50

Forum Bağımlısı
Tepki
17.068
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
el emeğinin ve estetiğin mükemmel uyumu diyor ve hayırlı olmasını diliyorum.keşke benim olsa :naslyni:

• Beğen

Theo3232

Aktif Üye
Tepki
311
İsim
Berkan yildiz
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Renk seçimi harika. Iyı günlerde kazasız belasız kullanın. Maliyet ne oldu sakıncası yoksa?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@BerkEvren o kadar paylaşılan fotoğraf, o kadar antrenman, yapılan o kadar araştırma ve o kadar sürüş... Bisiklet sanırım başlangıcından sonuna kadar hayallere yapılan güzel bir yolculuk ve bu yolculuğun bir sapağında hep bu tür bir yol arkadaşı var çoğu bisikletlinin zihninde. Yazınızı okurken kelimelere yansıyan heyecanınız ve bisikletinizin renkleri aklıma "Little Miss Sunshine" filmini getirdi. Umarım yeni yol arkadaşınız Soulrider 94, benim nazarımda "Sunshine" sizin yolunuzu aydınlatır, kazasız belasız sürüşler diliyorum, tekerinize taş değmesin.

BerkEvren

Forum Bağımlısı
Tepki
13.188
İsim
Berk Evren
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Diğer
Renk seçimi harika. Iyı günlerde kazasız belasız kullanın. Maliyet ne oldu sakıncası yoksa?
Teşekkürler. Güncel fiyatlarla toplanırsa kadro set dışında 6500 liraya yakın harcama çıkar (Vergilerle birlikte)
Ben parçaları zaman içinde topladım kadro set dışında 4000 lira gibi bir masraf yapmış oldum. (Sabır ve şansın mükemmel uyumu.. Güzel fırsatlar denk getirdim)

@BerkEvren o kadar paylaşılan fotoğraf, o kadar antrenman, yapılan o kadar araştırma ve o kadar sürüş... Bisiklet sanırım başlangıcından sonuna kadar hayallere yapılan güzel bir yolculuk ve bu yolculuğun bir sapağında hep bu tür bir yol arkadaşı var çoğu bisikletlinin zihninde. Yazınızı okurken kelimelere yansıyan heyecanınız ve bisikletinizin renkleri aklıma "Little Miss Sunshine" filmini getirdi. Umarım yeni yol arkadaşınız Soulrider 94, benim nazarımda "Sunshine" sizin yolunuzu aydınlatır, kazasız belasız sürüşler diliyorum, tekerinize taş değmesin.
Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için. Cidden hislere tercüman bir açıklama olmuş bu :) Hayallere yapılan bir yolculuk deyimi tam olarak durumun özeti. Özellikle de işin sonunda hayal ettiğim sürüş karakterini bulmuş olması apayrı bir keyif.