Sonunda Yeni Bisikletim "Specialized Allez Sport C2" bol fotoğraflı...

Scudo

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@hakanemrez
Cok yumusak ve ingilizce :D "kırmızılım sana yandi canim , haydi gamzelim gece yanar tenim" olur mu? :D

• Beğen
Tepkiler: hakanemrez

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Hakan abicim hayırlı olsun. Alım sürecinde bana söylediğin modellerin hiçbirinde specialized allez'i anlattığın kadar heyecanlı değildin. Hatta erdoğanlar'da scott'lara bakarken bile allez köşeden göz kırptı diyorsun :) Her zaman söylüyorum bisiklet alırken en önemli nokta bisikletin sende yarattığı heyecan. Bisiklet ile sürücüsü arasındaki sıcaklık... Çoğu arkadaş bu düşüncelerimden dolayı bana deli gözüyle baksa da, Hakan abim sanatçı kimliğiyle ne demek istediğimi çok iyi anladı diye düşünüyorum. İşin teknik detaylarını bir kenara bırakırsak, ya kadroyu, ya grupseti seçmemiz gerekiyordu. Esasında iyi seçim yapmak kolaydı da, bir başkasının gönlüne hitap edecek bisikleti seçmek? Bu sürecin bu kadar uzamasının sebebi buydu muhtemelen. Ama sonunda kız almaya gider gibi aldık o bisikleti :) Bugün aldığım en güzel haber bu oldu valla :) Bisikleti kendim almış gibi sevindim :)

hakanemrez

Daimi Üye
Tepki
458
İsim
Hakan
Bisiklet
Specialized
@uguryilmaz144 Yüreği güzel,dostluğu güzel Uğur'um, Hiç beni kırmadan etmeden konuşup tüm bilgilerini bana aktardın ve en iyisi için elinden geleni yaptın. Benim için bisikletten ziyade bu tarz dostluklar çok çok önemli. Allah sana en güzel S-WORKS almayı nasip etsin inşallah.. :)
Tekrardan teşekkür ederim, hakkını helal et...
Dediğin gibi içe sinme olayı en baş kural imiş, Evet çok önemli bir detay grupset durumu, fakat ana kadro teması ve içine sinme durumu olmadan Dur-Ace de olsa insan ısınamıyor.
Tüm ısınamadığım detayları anlatmıştım sana, ve sonunda insan kısmetini buluyor.
Bu kadro ile ciddi anlamda mutluyum. Hele ki 9.18 kg ağırlık şu an ki. İleride bunu 105 ya da daha üst bir sisteme geçirdiğim zaman daha da hoş olacaktır diye düşünüyorum..
Sağ ol var ol..

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bisikletcilerde bu paylasim ve birbirinin mutluluguna ortak olma meselesi harika bisey
Keske tum hayatimizda bunu yaşayabilsek

• Beğen

hakanemrez

Daimi Üye
Tepki
458
İsim
Hakan
Bisiklet
Specialized
@mariokaldato Kesinlikle Raşit abi.. Bu dayanışma çok önemli. Senin gibi nice güzel dostlar tanıdık ettik. En güzel kazanç. Ayrı şehirlerde de olsak umarım bir gün tüm dostlarla pedallarız :)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Öyleyse bu şarkı kırmızı allez'in şerefine gelsin.
Parçamızın adı vazgeçtim ben bugün. Vazgeçtim "küp" almaktan :D :D

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
Hakan abi vibratolarına, harmoniklerine ve kara şimşekten daha hızlı sağ el tekniğine hastayım. Senden öğreneceğim "çooooooooooooooook" şey var :)

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
E madem bi karasimsek kavirida benden gelsin ehehehe sevdigim bi kavır remix of neyse iste .

uguryilmaz144

Forum Bağımlısı
Tepki
2.755
İsim
Uğur Yılmaz
Bisiklet
Mosso
@Auron Sanchez
Allez almak kolay iş. Çaldığın enstrümanın hakkını vermek, kalbinden geçenleri notalara dökmek, kulaklardan gönüllere akmak paha biçilemez :)

Beyaz giyme söz olur, "Kırmızı" alırsan göz olur :D

hakanemrez

Daimi Üye
Tepki
458
İsim
Hakan
Bisiklet
Specialized
@Hasan Ç. Var olasın güzel dostum.. Hep diyorum sizin hissetikleriniz ve temennileriniz çok değerli benim için.. Teşekkür ederim..

@uguryilmaz144 Sanat sevdalısı Uğur'um, Müzik ve sporu iç içe barındıran sen ve senin gibi dostlara bu yapmış olduğum müzikler feda olsun..

@uguryilmaz144 Maşşallah dediğini duyuyorum her bisiklet sevdalısının ve yorum yapanların.. Umarım "göz" olmaz :)

Nigga

Daimi Üye
Tepki
337
İsim
Özkan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Cyclocross
Abi kazasız sürüşler dilerim :harika: çok iyiymiş

• Beğen

mariokaldato

Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Masallah SubhanAlah

@Auron Sanchez
Cunku biz fakiriz kanka
Cunku biz garibaniz kanka
Cunku biz dürümün arasina sushi koyan degisik bir nesliz kanka :D ( sehir hibrit kullandigimizdan eheheh )