Sonunda Bisikletimi Aldım :) -- Cannondale Quick 5

Yusufclp

Forum Bağımlısı
Tepki
746
İsim
Yusuf C.
Bisiklet
Dahon
@Baran Yüksel Güneysel Merhaba. Öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.
Ben de düşünüyorum bu bisikleti almayı. Ancak Carraro sportive serisi de kafamı kurcalıyor. Bisikleti aldığınız fiyata Sportive serisinden komponentleri daha üst seviye olanı alınabilir. Sizce hangisini almalıyım?

Scudo

Melisa

Üye
Tepki
29
İsim
Melisa
Bisiklet
Ümit
Hayırlı olsun
İyi günlerde hep sizinle olsun ;)

Taner James

Forum Bağımlısı
Tepki
1.180
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun :)
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
Hayırlı olsun şık bir bisiklet kazasız belasız sürersiniz inşallah.
Arkadaşlar bu arada 6061 alüminyumlar acaba mat renk kabul etmiyor mu? Genelde 6061 alüminyumları hep parlak renk görüyorumda.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Hayırlı olsun. Çok güzel bir bisiklet. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.. :)

Tepki
48
Bisiklet
Cannondale
@Yusufclp

Herşey komparent değil, bisikletin üzerindeki işçilik kadro kalitesi ağırlığı markası servisi garantisi bunların hepsi önemli şeyler. Evet bisikletin üzerindeki komparentler iyi değil bende değiştirmeyi planlıyorum. Ama kadrosu, ağırlığı, teknolojisi, geometrisi mükemmel, ömürboyu kadro garantisi var, markası zaten tanındık. Cannondale birçok ülkede uzun yıllar boyunca satıldı, satılmaya da devam ediyor. 1 tane Avrupa ülkesinde Carraro satılıyor mu ? Bunları düşünüp araştırıp içine sineni alman daha mantıklı olacaktır. Ama benim tercihim bu oldu.

@Mert-Demir
12 kilogram.

• Beğen
Tepkiler: Yusufclp

cnyn rdr

Forum Demirbaşı
Tepki
371
Bisiklet
Diğer
Hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler.Maddi durumu biraz düzeltsem mtbnin yanına almayı düşündüğüm makinelerden birisi kendisi ;)

ilpadrino

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Sedona
Hayırlı olsun bol pedallamalar. Bisikletin kadro boyu kaç acaba?

onurdemir

Aktif Üye
Tepki
124
İsim
onur
Bisiklet
Ümit
Hayırlı olsun bol pedallamalar

lahmando

Üye
Tepki
25
cannondale bir başkadır airodinamiği akıcılığı hafifliği hiçbir vasıtada yoktur

carrero ya xtr taksalar guick 5 in yerini tutmaz

• Beğen
Tepkiler: poet ve Yusufclp
Tepki
11
Bisiklet
Scott
Hayırlı uğurlu olsun. Kazasız sürüşler... Benim gibi ayda 1-2 kez 100-150 km. tur yapanlar için aktarım sistemi yeter de artar bile... 11-32 ruble, 48-28 aynakol oranı bence ideal. Şehir içi kullanacaksınız fazla bile gelir. Güle güle kullanın...

• Beğen
Tepkiler: Yusufclp

cihangir

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
Cihangir
Bisiklet
Scott
Maşallah süper. :harika: Güle güle kullanın. Allah kaza bela vermesin.

Tepki
0
İsim
Furkan
Bisiklet
Geotech
Merhabalar,

Öncelikle hayırlı olsun;

Ben de geçen gün bisikletçi de bu modeli gördüm ve çok hoşuma gitti.
Çocukluktan sonra ki ilk bisikletim olacağından yanımda bilen bir arkadaşla gitmiştik, o beğendi fakat biraz pahalı geldiğinden alternatifler bakıyorduk.
Daha sonra Geotech Trip 5 modelini gösterdiler, sanırım quick 5 i kopya ederek hazırlanmış bir bisikler komponentler i oldukça benzer koymuşlar.
Bu model üzerinde karar kıldım ve aldım o gün.

Sizin bisikletiniz gerçekten çok güzel, keşke alabilseydim ben de :)

Benim sorum bugün bisikletimi deneme fısatı buldum. Bulunduğum mahallede sürdüğüm için çok fazla alternatifim yoktu bozuk yollarımızda test etme imkanım oldu sadece.

Asfalt dışında bu bisikleti kısa süreli toprak üzerinde kullanma imkanı olur mu arkadaşlar yoksa tekerlere çok mu zarar veririz ya da gitmez mi dersiniz?

Ankarada Eymir e gidip sürme fikrim var çoğu zaman, orada sadece asfalt değil de acaba toprağa da çok ağır olamaycak şekilde girip çıkar mı zarar görmeden merak ediyorum.

Teşekkürler...

jaks39

Üye
Tepki
40
İsim
ilker
Sitelerinde belirtilen fiyatlar bunlar, madem o fiyata satabiliyorlar neden böyle yüksek olarak gösteriyorlar sitede.. Pazarlıkla mı bu fiyata düşürdünüz baran bey..

(link)

Stok kodu: CM2084
Liste Fiyatı:1.703,25 TL
KDV Dahil
İndirimli Havale Fiyatı:1.618,09 TL KDV Dahil

• Beğen
Tepkiler: Veysel A.

ihancioglu

Üye
Tepki
16
Öncelikle hayırlı olsun yeni bisikletiniz. Güle güle kullanın.
Bu modeli seçerken ki kriterleriniz neydi acaba? Bende bisiklet alıcam bu aralar fakat çok kararsızım. Bir yanda kron tx 1000 var bir yanda carraro sportive 227 diğer bir yandada sizinde seçmiş olduğunuz cannondale quick 5 var. Fakat burda cannondale olmasının tek sebebi ismi. O yüzden çok kararsızım.

Aslında 3 modelde aldığım zaman beni tatmin eder diye düşünüyorum ama almışken de iyisi olsun diyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Tekrardan hayırlı olsun..