Son turunuz olmasın!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi ordu güzergahına oldu maalesef... Yazın ortası hava sıcak, göl soğuk, şelale atlamalı zıplamalı bir yer. İşin kötü tarafı bilmediğim yere balıklama atlamamla oluyor... Suyun dibindeki taşa başımın çarpmasıyla omurilik t3 kısmında kırık oluşuyor... Sinire baskı sonucu kısmi felç geçiriyor şimdi Ankara ftr 204 nolu odadan yazıyorum... Yaklaşık 3 aydan beri yatıyorum... Bisikletseverlerin dikkat seviyesinin en üst düzeyde olmasını temenni ediyorum... Yatarken en çok özlediğm şey bisikletimle özgürlüğe pedallamak... Kalın sağlıcakla...

39929 dosyayı görüntüle

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Çok geçmiş olsun. İnsanın başına ne geleceği hiç belli olmuyor hocam hiçbirimizin yarını göreceği kesin değil maalesef.

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Çok geçmiş olsun, tez zamanda sağlığınıza kavuşmanızı dilerim.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
@isaac52 abi geçmiş olsun ya, yine geçici olması görece iyi bir haber umarım tamamen iyileşirsiniz :harika:

7haiku

Daimi Üye
Tepki
379
İsim
Ömür
Bisiklet
Diğer
Çok geçmiş olsun. Yakında tamâmen iyileşirsiniz umarım. Durum nasıl şu an...

mustafa ç

Forum Demirbaşı
Tepki
508
Bisiklet
Trek
geçmiş olsun. inşallah kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
29 yaşına kadar Allah'a çok şükür bir defa hastanede yatmamış bir insandım ama olabiliyormuş...burada birçok engelli arkadaş var..en azından engelli olmak ne demekmiş onu öğrendim...insan sağlını yitirmeden anlayamıyor...siz siz olun dikkat seviyeniz en üst seviyede olsun...malum tr şartları...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şu an durumum iyiye doğru gidiyor...ama sinirlerin iyileşmesi çok uzun sürüyor...inşallah tekrar ayağa kalkıp pedallamaya devam edeceğim...

dodobir

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
Kerem
Bisiklet
Cube
Cok gecmis olsun. Dibini gormedigi suya baliklama atlamamasi gerekiyor insanlarin. En kisa zamanda sagliniza kavusmaniz dilegiyle.

• Beğen
Tepkiler: SEYYAH OZİ
Tepki
67
İsim
Çağlar
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Castello
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Çok geçmiş olsun. Acil şifalar. Umarım en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz...

Yusuf !!WOW!!

Forum Bağımlısı
Tepki
1.505
İsim
Yusuf
Kimsenin başına gelmez inşallah. Çok geçmiş olsun abi

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin.

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
Umudunuzu kaybetmeden ,en kısa sürede iyileşip pedallara basmanızı temenni ediyorum.

Geçmiş olsun.

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
Geçmiş olsun acil şifalar..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Herkese teşekkür ederim duyarlılıklarından dolayı...bnmkisi bir örnek nice hatalar yapıyor insan ömrü boyunca...bnm başıma geldi,siz değerli bisikletseverlerin başına gelmez inş...tedbir önemli...

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.875
İsim
Hakan Engin
Geçmiş olsun kardeşim, en kısa sürede tekrar ayağa kalkmanı dilerim. İnsanlar sanki hiç kendi başına böyle olaylar gelmeyecekmiş gibi yaşıyor ve böyle bir durumla karşılaştığında aslında sağlığın ne kadar değerli bir nimet olduğunu anlıyor. Herkesin bu tip olaylardan ders çıkarması ona göre hareket etmesi lazım.

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@isaac52 Çok çok geçmiş olsun, en kısa sürede eski halinize dönmeniz dileğiyle. Allah acil şifa versin, yardımcısı olsun. Siz Giant Comax 1 modelini almaya niyetli kişisiniz, bu olay sonrası şevkinizin kırılmaması ne kara güzel bir durum. Bisiklet sevginiz hiç geçmesin inşallah.