sn cumhurbaşkanına özel salcano bisiklet.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
@Özgür A.
Ahagahshdhshshjdhs

Scudo

serdar k

Bize her yer 61
Tepki
482
Bisiklet
Focus
@Bilal beki

Abaaaaauuvvvv

Sadettin Z.

Forum Bağımlısı
Tepki
11.769
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Cyclocross
Yarım saatte mi yapmışlar bunu, harfleri tabelacıya mı bastırmışlar, kırtasiyeden mi almışlar.
Mtb olması bir yana, bari standart kadroların birinin üzerine yazsaydınız, o kalabalıkta belki düzgün görünürdü. Maymun etmişler karbon kadroyu.

Cycmode

Daimi Üye
Tepki
375
Bisiklet
Pinarello
Televizyonlarda reklamları yayınlanabilir ana sponsorluğununda altı çizilebilir. Ticari kaygıyla devlete yapılan jestler.. Öyle sadece bisiklet satmayla, üzerine isim yazıp süslemeyle ve uluslararası yarışlara katılmayla Türkiye' deki Bisikletlilerin sorunlarına çare olunmuyor yada bisiklet sporu gelişmiyor. Siyaseten özel bisiklet tasarlayabileceği arge lab. varsa pek tabi özürlüler içinde bisiklet tasarlayabilir. Bisikletin önemini bu konuda çok daha önem gösteren devletler belirlemektedir. Bisikletin önemini pahalılığı yada fonksiyonel özelliği belirleyemez. Kaldı ki müşteri memnuniyeti ve teknik desteği konusunda şikayet alan firmalar yazılı ve görsel basın önünde çok daha dikkatli olmalılar. Tek başarı milli duygularla satılmış bisikletler olmamalı...Ayrıca O kadar pahalı bir bisiklet yerine bisikletsiz bir sürü çocuk sevindirilebilirdi ve bu Sn. Cumhurbaşkanı nın da hoşuna giderdi diye tahmin ediyorum...

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
goca goca adamlar c.başkanın arkasından nasıl gonuşuyo. ne kadar ayıp. :eek:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
E be Bayram Akgül bey, Hiç o sele o bisiklete olmuşmu Allah aşkına :koptum::komik:

gokaykr

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
@kare2emre
gercekten oyle birsey olsa tum uskudar trafigi kapatilir. olan yine vatandasa olur :D sonrada neden bisiklet yolu istiyorlar bakin ne kadar bos guzel yollarimiz var diye aciklama yapilir.:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Eyyyyy Fabio, eyyyyy Peter! Bisiklete binmeyi biz biliriz biiiiiiz.

no_name

Daimi Üye
Tepki
198
İsim
mesut
Bisiklet
Bianchi
Birinci ve ikinciyi paralel ilan edip on dokuzuncuyu birinci ilan eder.olurmu olur

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Celasin Telli

Antecurs

Forum Demirbaşı
Tepki
480
İsim
H.
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Salcano
Bisiklette eksik olan aksesuar var: Denge tekerleri.
Peki binecek diyelim. Bisikletci tayt'ı da giyecek mi?
Bu bisikletin kaderini görüyorum ben. Kesin jilet fabrikasına satarlar daha sonra:)

Ahmet-E

Daimi Üye
Tepki
244
Bisiklet
Lapierre
Salcano şunu mu demek istiyor;Bir devlet büyüğünün bineceği kalitede bisikletimiz yok ,bu nedenle özel üretmek zorunda kaldık.
Ne reklam ama !
Ayrıca bisikleti özel kılan sanırım;zincirlere yağ gerekmiyor.kendinden yağlı metal kullanılmış

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
nası özel bisikletmiş bu ya:) seleye bak elciklere bak hepsi en alt sınıf malzemeler....

• Beğen
Tepkiler: Hüseyin Odabaş
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.