slm arkadaşlar acımı paylaşmak ıstedıımmm

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
ewet arkadaşlar aksam arkadaşlarla iddaya girdik yere meyva kasasını dık olarak koyduk arkadaşım dedıkı ıstunden atla sana 5 ytl, ıyı atlarım dedım bende ılk seferde hızımı ayarlayamadım ve arka teker kasaya carptı ıkıncı sefer attladım ondan sonra bıda atlayamassın dedıler tekrar atladım gene gectım ustunden arkadaş kaybetti sonra dedıkı kasasının ustunne eldıven koyım ondan atlaya massın dedı bende atlarım dedım koydu bende hız almak ıcın bıraz uzaklaştım ama uzaklaşırken lastıgın havası yokmuşş gıbı geldı bıde mıllet ıyıce kalabalık olmaya başladı sokaktan gecen ızlemeya geldı lan dedım bı atlayamassam rezıl olurum tam hızlamdın yanımdan araba gectı korktum :D sonra gene gerı döndum tam hızlandım ön tekerı cektım arkayı da gecırdım kasanın ustunden yere ınerken lastık bı katlandı (havası ınıkmiş )ben hemen atladım bısıkletten bısıklet ustume bı düştü ayak bıleğim le ,kolum acıyo şimdi ama olsun ben alıştım bugun gene denıcem :D ( yazdıklarımı okudugunuz için teşekkur ederım

Scudo

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
Merhaba Samsunlu genç kardeşim, öncelikle geçmiş olsun ucuz atlatmışsın. Aman Ha, Dikkat Et! Allah korumuş seni... bu işin şakası yok ona göre... öyle arkadaşlarının 5-10 YTL sıyla dolduruşa gelip, kendini riske atma lütfen. Üstelik bakımsız bisikletle kasksız falan?... bir daha sakın yapma! Bir laf vardır; "Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüsünde ise x..y..z..? olur" :( sana bir şey olunca kim ne yapacak? aman sakın ha! kendine dikkat et. Gözlerinden öpüyorum. Sevgilerimle...

maxicef

Daimi Üye
Tepki
219
Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
geçmiş olsun arkadaşım Allah korumuş daha kötü şeylerde olabilirdi sağlıcakla kal... :)

matraks86

Üye
Tepki
44
gecmiş olsun arkadasım bu işler zaten düşe kalka ögrenilir sen denemelerıne devam et iddaa da bu işin keyfi işte dimi ama?

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
büyük geçmiş olsun tabi burda güzel bi seyirci olmuş galiba anladığım kadarıyla tabi bu 5 - 10 ytl işin muhabbet yanı olayın tadı tuzu o yani böyle zevklerle uraşmak güzel bişey tabiki birde hareketleri yaptığın zaman dahada bi rahatlama gelio insana neyse bi dahaki sefere dahada dikkatli olursunuz inşallah allah kimseye kaza bela göstermez

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
yaptıgın hareketleri videoya çekip bizimle paylaşırsan seviniriz :)....
Geçmiş olsun dikkatli ol, kasksız bisiklet kullanmamaya özen göster ve acil şifalar...

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
hepinize cok teşekkür ederim bu güzel anları bızde vıdeo ya cekıp ölumsüz yapmayı ıstıyoruz ama ne yazıkkı fotoraf makımamız ve ya da kameramız yok ama ışallah bırgın olurda hepinizle paylarız iyi forumlar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
valla bunlarda bizden birazz delilerr ksa bapamparça oldu am bunlar saglıgını koruorlar halen daha yüzünü de parçalamıştı dikişler vardı akıllanmadı halaen daha alalh iştee ne yaptıysa koruor.:D