sizce ne almalıyım?

Scudo

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
@goodoldtimes

Güzel günlerde kullanman dileğiyle hayırlı olsun.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@goodoldtimes

Hayırlı olsun arkadaşım. İyi günlerde kullan.

Sevgiler...

astyanaks

Üye
Tepki
1
Selamlar

Arkadaşlar bi şey sormak istiyorum. Birkaç aydır bisiklet ile ilgili sitelerde dolaşıp duruyorum. Elimde bi bianchi var. Onun yerine daha afilli bi şey almak istedim. Ama kilitlenmiş haldeyim! Bu kadar çok marka, model... Sorum şöyle: Ben şimdi bu bianchi ile sitede bahsedilen gezilere vb. katılamaz mıyım? Çünkü forumlardaki sohbetler genellikle "iyi" bir bisiklet merkezli gidiyor, en azından böyle bir izlenim edinmiş durumdayım. Yani ben bu bisikletle devam edip süreç içinde işime yarayacak bir bisiklet alayım dersem, yanlış düşünmüş olur muyum?

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
katılamazsın diye bir sey yok ama senin açından daha iyi daha bakımlı bir bisiklet daha iyi olacaktır

Tepki
0
Herkese Teşekürler. Sönmez Bey sizinle mailleşmiştik, gittiğimde de sordum yoktunuz. :) Teşekkür ederim.

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
@astyanaks

durumun uygunsa almanı öneririm bu senin verebileceğin bir karar aslında. Biz bianchi bisikletle gezilerimize gelenlere sen katılamazsın demiyoruz. Zorlanan sen olacaksın çünkü

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@astyanaks

Sitedeki geziler icin su modelin ustu veya su fiyat limitinin ustundeki bisikletler gelebilir diye birsey yok,suan bianchin varsa benim sana onerim gezilere falan onunla katil,birseyleri iyice ogrenmeden secim yaparsan pisman olabilirsin.Cunku bisiklete herkes butcesini biraz zorlayarak sahip oluyor,bu 300 ytl icinde 3000 ytl icinde ayni!Bu yuzden acele etmen bence iyi olmayabilir.Gerci sitede arastirarak,sorarak aldigin surecede kotu bir bisiklet almazsin,herkes cok yardimci olacaktir ama bazi seyleri bilerek aldigin takdirde icine daha cok sinecegini dusunuyorum.

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
bisiklet bisiklettir güzel kardeşim. burada adı geçen her marka kalitelidir. marka savaşı olur tabiki. ama pişman olmazsın adı geçen markalardan ne alırsan al....

• Beğen
Tepkiler: deutz

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@boreas

Ben pek sana katilmiyorum,evet burada adi gecen her bisiklet kalitelidir fakat bisiklet bisiklet degildir,alinacak bisiklet nekadar kaliteli olsada kisinin icine sinmesi cok onemlidir,biraz arastirma ve bilgilenmede bu yuzden gereklidir diye dusunuyorum.

Soylemek istedigin sey bu sitenin kotu bisiklet tavsiye etmeyecegi ise orada sonuna kadar haklisin.

astyanaks

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar yanıt veren herkese teşekkür ederim. Sorumun yanıtını fazla fazla almış durumdayım. Anladığım kadarıyla benim işime yarayacak bisiklet 28 jant bir bisiklet. Kron CT1000 modeli de hem ekonomik açıdan, hem de işlevsel açıdan bana uygun görünüyor. Peki cross bisikleti ile MTB arasındaki temel farklar nelerdir?

astyanaks

Üye
Tepki
1
@Serkan Taşdelen

Arkadaşlar bir soru daha:

Corratec X Trail Cross modelini 520 euroya bulabiliyorum.

Kron CT 1000 modelini ise 300 euroya...

Bu ikisi arasında siz olsanız neyi tercih ederdiniz? Yani yaklaşık iki kat fiyat farkı var, bu farka değer mi bu iki model arasında?

Bir de bir dükkanda Kron'ların Uzakdoğu imalatı olduğu, Corratec'lerin ise Alman malı olduğu söylendi. Bu konuda ne dersiniz?